Čerpadla - Rozšíření PVP Bukov II etapa

Čerpadla - Rozšíření PVP Bukov II etapa

Předmětem této veřejné zakázky je dodávka čerpadel pro stavbu Rozšíření PVP Bukov II. etapa - vybudování nového čerpacího místa pro o. z. GEAM Dolní Rožínka včetně dopravy.
Veřejná zakázka vložena:
03.01.2022 12:32

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
DIAMO, státní podnik, odštěpný závod GEAM

Originální záznam:

Okres:
Žďár nad Sázavou

Hlavní místo plnění:
Kraj Vysočina

Platnost veřejné zakázky:
26.01.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
5 300 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
DIAMO, státní podnik, odštěpný závod GEAM

Zadavatel IČ:
00002739

Zadavatel ulice:
Dolní Rožínka 86, 59251 Dolní Rožínka

Zadavatel PSČ:
592 51

Zadavatel obec:
Dolní Rožínka

Kontaktní osoba:
Marek Burian

Zadavatel telefon:
+420 566 593 845

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.diamo.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42122100-1
Čerpadla na kapaliny

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pístové kompresory ABAC Česká Třebová, kompresory pro řemeslníky a domácí kutily

Pístové kompresory ABAC Česká Třebová, kompresory pro řemeslníky a domácí kutily

Představujeme Vám firmu Techair, spol. s r.o. z České Třebové, která svoji činnost zaměřila na odborné poradenství v oblasti stlačeného vzduchu, prodej kompresorů ABAC, montáž a servis. Máte malou dílnu či provozujete autoservis a pneuservis? Pak naše firma Techair, spol. s r.o. z České Třebové provádí montáž, servis, odborné poradenství a rozvody kompresorů. Nabízíme také prodej kompresorů od výrobce ABAC. Kompresory ABAC z řady Line disponují snadnou instalací a údržbou díky servisním videím dostupným přes aplikaci AIRTUBE po načtení QR-kódu z tlakové nádoby. Na kompresory poskytujeme standardní záruční dobu 2 roky. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.


Tepelná čerpadla Kolín, levný a účinný způsob vytápění, tepelná čerpadla vzduch-voda, dotace

Tepelná čerpadla Kolín, levný a účinný způsob vytápění, tepelná čerpadla vzduch-voda, dotace

Představujeme Vám firmu LK Heating s.r.o. z Kolína, která svoji činnost zaměřila na levné a účinné vytápění pomocí tepelných čerpadel vzduch-voda. Tepelná čerpadla realizujeme po celé České republice. V rámci svých nabízených služeb se věnujeme projektování, montáži včetně servisu tepelných čerpadel vzduch-voda. Připravíme za vás také podklady k získání dotací. Pokud Vás naše tepelná čerpadla zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Dolní 538, Kolín.


Výkonná tepelná čerpadla na vzduch a vodu - prodej, montáž, servis

Výkonná tepelná čerpadla na vzduch a vodu - prodej, montáž, servis

Prodejem, montáží a komplexním servisem výkonných tepelných čerpadel po celé České republice se zabývá firma MIVOTOP s.r.o. z Opavy. Naleznete u nás tepelná čerpadla s dlouholetou zárukou pro ohřev vody a vytápění od ověřených značek, jako je De Dietrich, Vaillant a Baxi. Poradíme Vám se správným výběrem čerpadla s ohledem na optimální využití energie a finanční náročnost. Dodáváme čerpadla na vzduch vodu, země vodu a vzduch vzduch. Provádíme různé opravy, regulace, odhlučnění, odvibrování, předělávky kompaktních jednotek, výměny špatných komponentů, ošetření proti korozi, hlodavcům a další nezbytné úpravy zařízení v rámci komplexního servisu.


Opravy a montáže čerpadel a příslušenství

Opravy a montáže čerpadel a příslušenství

Naše firma ČERPADLA VRCHLABÍ s. r. o. zajišťuje opravy a montáže čerpadel a příslušenství. Servisní služby poskytujeme na všechny značky běžně používané v Evropě. Montážní práce zajišťujeme kompletně od návrhu, přes dodání materiálu, montáž, až po spuštění do provozu. Naše poskytované služby vykonávají odborní servisní a montážní technici. Opravy čerpadel poskytujeme záruční servis těchto značek: WILO, GRUNDFOS, CALPEDA, KSB, EBARA, ABS, SPERONI, HCP, BRINKMANN, IMP, SIGMA, ZEHNDER, FRANKLIN ELECTRIC, ZENIT, JOVAL, EMU, AQUACUP, MARINA Montážní práce - vše v oblasti čerpací techniky, vývěv, čistíren odpadních vod, vodovodů a kanalizací - dodáme a realizujeme řídící systémy vodního hospodářství včetně měření a regulace MaR


Servis hydraulických čerpadel, hydromotorů - opravy na zakázku i rychlé řešení výměnným způsobem

Servis hydraulických čerpadel, hydromotorů - opravy na zakázku i rychlé řešení výměnným způsobem

Poškozený hydromotor nebo čerpadlo lze opravit na zakázku, nebo zvolit rychlé řešení, kdy odevzdáte vadné zařízení a výměnným způsobem získáte repasované. Zákazníci z regionu Zlín, Vsetín se mohou obrátit na firmu Petr Petruželka - GLADIATOOLS, s.r.o. Slušovice, která poskytuje servis hydraulických čerpadel a hydromotorů. Jsme schopni výměnu za repasované kusy realizovat nejen osobně,ale i pomocí zásilkové služby. V případě zájmu nás prosím kontaktujte telefonicky - tel.:731119569. Opravujeme čerpadla a hydromotory tuzemské i zahraniční výroby. Tuzemské značky: - Jihostroj Velešín, Tos Rakovník ,Tos Vrchlabí, ZTS Dubnica. Zahraniční značky: - Orsta, Char-Lynn, Vickers, Sauer - Danfoss, Rexroth, Linde, VOAC, Volvo, Hydrocar, Parker, Sunfab, Voith, Eckerle, Caproni, Casappa.


Šroubové kompresory - prodej, záruční i pozáruční servis od odborníků

Šroubové kompresory - prodej, záruční i pozáruční servis od odborníků

V našem e-shopu a specializované prodejně v Opavě máme široký sortiment šroubových kompresorů ve výkonové řadě od 2,2 – 315 kW. Vždy rádi poradíme a nalezneme takové řešení, které bude splňovat Vaše požadavky. Všechny modely šroubových kompresorů jsou navrženy v souladu s nejnovějšími nároky na spolehlivost, energetickou účinnost a snadné ovládání. Vybírat můžete z těchto kompresorů: - bez řídicí jednotky a dvoupolohovou regulací start/stop - s řídící jednotkou a dvoupolohovu regulací start/stop - s řídící jednotkou a frekvenčním měničem. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis.