Restaurování sbírkových předmětů Uměleckořemeslný nábytek 2

Restaurování sbírkových předmětů Uměleckořemeslný nábytek 2

Předmětem veřejné zakázky je restaurování sbírkových předmětů v rámci realizace projektu „Zlepšení podmínek uložení a prezentace podsbírek Husitského muzea v Táboře II “, a to restaurování uměleckořemeslného nábytku č. 2 Předmět plnění veřejné zakázky je detailně vymezen v restaurátorských záměrech jednotlivých předmětů, které jsou přílohou č. 1 zadávací dokumentace, v soupisu prací v příloze č. 2 zadávací dokumentace a v návrhu smlouvy o díl o v příloze č. 3 zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
03.01.2022 11:47

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Husitské muzeum v Táboře

Originální záznam:

Okres:
Tábor

Hlavní místo plnění:
Jihočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
26.01.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
539 964 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Husitské muzeum v Táboře

Zadavatel IČ:
00072486

Zadavatel ulice:
nám.Mikuláše z Husi 44

Zadavatel PSČ:
390 01

Zadavatel obec:
Tábor

Kontaktní osoba:
Mgr. Veronika Hübnerová

Zadavatel telefon:
+420 606 971 149

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.husitskemuzeum.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

92312000-1
Umělecké služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vitráže a výroba historických skel Tábor, renovace vitráží oken, dveří, nábytku i svítidel

Vitráže a výroba historických skel Tábor, renovace vitráží oken, dveří, nábytku i svítidel

Představujeme Vám pana Petra Švamberga z Tábora, který jako jediný je výrobcem skla s UV Filtrem pro renovace památkových objektů. Dále provádíme restaurování a renovace vitráží oken, dveří, nábytku i svítidel do olova i mosazi nejen v historických domech ale i kostelích, hradech, zámcích a aristokratických sídlech. Rádi přijedeme provést renovace po celé ČR. Naše restaurátorské služby Tábor: - malování a zdobení skla klasickými technikami, dále pak broušení, matování, pískování a leptání dekorů - unikátní vitráže z alabastru - historická svítidla, polygonální vitrážované lampy, restaurování historických křišťálových lustrů, tvarové skleněné výplně historického nábytku, restaurování starých zrcadel i Benátského typu Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Družstevní 43, Tábor.


Restaurování historických a starožitných lustrů -  kovové i křišťálové lustry uvedeme do původního stavu

Restaurování historických a starožitných lustrů - kovové i křišťálové lustry uvedeme do původního stavu

Historickým lustrům vrátíme jejich původní vzhled - přesvědčte se sami u společnosti Roman Mička, se sídlem ve Zlatníkách u Opavě. Zabýváme se kvalitním restaurováním historických a starožitných lustrů z různých sálů a zámků. Při restaurování výrobků používáme techniky odpovídající doby vzniku za pomocí historických pramenů a dokumentace. Do původního stavu vrátíme i křišťálové a kovové svítidla. Restaurujeme všechny lustry, které zdobí: - velké sály - zámecké komnaty - kulturní domy - magistráty - městské úřady - obřadní a pohřební síně. Restaurované lustry, které získaly zpátky svůj jedinečný vzhled můžete využít dále do exkluzivních interiérů apod. Máme dlouholeté zkušenosti a řadu spokojených klientů, kterými se stali také: - státní zámek Hradec nad Moravicí - kulturní dům Na Rybníčku Opava - Zemský archív v Opavě


Historická svítidla, lustry, lampy, svícny Brno, prodej a restaurátorské práce, restaurování šperků

Historická svítidla, lustry, lampy, svícny Brno, prodej a restaurátorské práce, restaurování šperků

Historická svítidla Lea Raisová Brno Zabýváme se výrobou, prodejem a restaurováním starožitných svítidel včetně lustrů, svícnů, nástěnných svítidel, lamp, kandelábrů luceren a dalších typů osvětlovadel. Dle přání zákazníka vyrobíme přesnou kopii nejrůznějších typů historických svítidel dle umístění v daném interiéru. Výroba a restaurování svítidel je dále ovlivněno různými slohy např. zámky, paláce, středověké krčmy, muzea a další historické objekty. Vlastníme licenci Ministerstva kultury ČR. V naší firmě Historická svítidla Lea Raisová Brno nabízíme půjčovnu lustrů včetně dopravy a montáže.


Restaurování kamene Jindřichův Hradec, restaurování figurálních, architektonických, uměleckých děl

Restaurování kamene Jindřichův Hradec, restaurování figurálních, architektonických, uměleckých děl

Představujeme Vám firmu MgA. Jan Prokýšek z Jindřichova Hradce, která svoji činnost zaměřila na restaurování kamene a soch včetně restaurování figurálních, architektonických a uměleckých děl. Dále provádíme sochařské, kamenické a štukatérské práce na zakázku po celém území ČR. Restaurování kamene Jindřichův Hradec: - umělého kamene - štuků - sádry - dřeva - polychromie Pokud Vás naše restaurátorské služby zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Popelín 5, Jindřichův Hradec.


Obnova památek, restaurátorství Brno, rekonstrukce historických interiérů, restaurátorské práce

Obnova památek, restaurátorství Brno, rekonstrukce historických interiérů, restaurátorské práce

Představujeme Vám firmu Pastiglia společnost pro obnovu památek, s.r.o. Brno, která se stará o obnovu historických a kulturních památek. Provádíme průzkumy a práce, týkající se rekonstrukcí staveb nebo záchrany kulturních památek, uměleckých a uměleckořemeslných děl. Naše služby: Restaurátorské průzkumy a záměry restaurování Restaurátorské práce Rekonstrukce historických interiérů Stavebněhistorické průzkumy Odborné konzultace v oblasti památkové péče Pokud Vás naše restaurátorské služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Bašty 2, Brno.


Historické dřevěné stavební prvky a obložení stěn renovace Praha - repase

Historické dřevěné stavební prvky a obložení stěn renovace Praha - repase

Hledáte spolehlivou firmu, která zabezpečí repasi či renovaci historických dřevěných stavebních prvků v historické budově v Praze? Naše společnost DALEX TRADE s.r.o. se specializuje na renovaci v hradech, zámcích či jiných historických objektech. Provádíme repase zábradlí, renovace dřevěného ostění i všech dalších historických dřevěných stavebních prvků, restaurování schodišť, repliky oken i dveří. Jsme profesionálové s dlouholetými zkušenostmi, pracujeme s těmi nejkvalitnějšími materiály, a proto je výsledek naší práce vždy perfektní. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, těšíme se na spolupráci s Vámi.