Dodávka balicího stroje pro skin balení filet

Dodávka balicího stroje pro skin balení filet

Předmětem veřejné zakázky je dodávka balícího stroje pro skin balení filet, a to včetně jeho dopravy, montáže, zapojení, zprovoznění a zaškolení obslužného personálu zadavatele.
Veřejná zakázka vložena:
04.01.2022 07:35

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
DELIMAX a.s.

Originální záznam:

Okres:
Hodonín

Hlavní místo plnění:
Jihomoravský kraj

Platnost veřejné zakázky:
25.01.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
5 600 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
DELIMAX a.s.

Zadavatel IČ:
26916371

Zadavatel ulice:
Bratislavská 1647/3

Zadavatel PSČ:
695 01

Zadavatel obec:
Hodonín

Kontaktní osoba:
Ing. Stanislav Látal

Zadavatel telefon:
+420 602 534 865

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.delimax.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42215200-8
Stroje pro zpracovávání potravin

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Horkovzdušné smršťovací tunely ULMA - balení potravin, výrobků do folie

Horkovzdušné smršťovací tunely ULMA - balení potravin, výrobků do folie

Sháníte stroje, ze kterých sestavíte kompletní balící linku? Pak kontaktujte firmu UNIPROX, spol. s r.o. z Brna, která je výhradním dovozcem kvalitní techniky značky ULMA pro balení masných potravin. V našem sortimentu naleznete horkovzdušné smršťovací tunely, jež se používají spolu se stroji SHRINK, pro smršťování výrobků do folie. Zakoupit je můžete ve variantách TR, TR100, 200 a 300, podle objemu celkové produkce a velikosti výrobků. Vyznačují se zejména zvýšeným tepelným výkonem, nízkými tepelnými ztrátami a jednoduchou přístupností za účelem čištění a pravidelné údržby. Pořiďte si u nás stroje, které Vám usnadní Vaši každodenní práci!


Potravinářské stroje a linky pro zpracování brambor a další kořenové zeleniny

Potravinářské stroje a linky pro zpracování brambor a další kořenové zeleniny

Hledáte kvalitní stroje pro zpracování kořenové zeleniny a brambor? Chcete si pořídit loupač, dělič nebo třídíč brambor? Pak kontaktujte firmu SKANEKO z Třebíče, která se postará o dodávku linek na zpracování brambor a dalších druhů kořenové zeleniny. V naší nabídce máme špičkové stroje od nizozemské firmy SORMAC B.V., která zaujímá vedoucí pozici ve výrobě strojů na zpracování zeleniny. Vybrat si můžete následující stroje: - šnekový odkamenovač - kartáčový polišer -průběžný loupač -karborundový válečkový a nožový loupač - čerpadlo na dopad z loupání - inspekční válečkový stůl - válečkový třídič - dělička na brambory


Plničky lahví, plnící linka na víno na pivo, stroje na láhve.

Plničky lahví, plnící linka na víno na pivo, stroje na láhve.

Otevíráte pivovar, nebo jste začali podnikat ve vinařství a potřebujete nakoupit plničky lahví, plnící linky na víno a pivo? Pak se obraťte na firmu, která se zabývá touto činností na jižní Moravě v okolí města Mikulov a to na firmu Vladimír Jarůšek JV Servis. Specializujeme se na prodej, servis a opravy plnících linek na víno a pivo, plničky lahví. Začínající firmy, které nemají moc peněz nazbyt, tak právě pro ně je pořízení těchto linek velmi výhodné. Je to levné a osvědčené řešení jak nabízet a prodávat zákazníkům pivo či víno z plniček lahví. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo elektronickou poštou.


Přesný obsah tuku v mase, případně i bílkovin a dalších látek zjistí analyzátory obsahu tuku

Přesný obsah tuku v mase, případně i bílkovin a dalších látek zjistí analyzátory obsahu tuku

Vlastníte firmu na zpracování masa a zakládáte si na kvalitních produktech? Pak potřebujete i kvalitní stroje, které Vám ověří kvalitu Vámi dodávaného masa. Společnost SKANEKO se zaměřuje na dodávku špičkových potravinářských strojů či na celkové technologické linky na zpracování potravin. Působíme po celé České a Slovenské republice. Postarají se i o dodávku analyzátorů obsahu tuku v mase. Tyto stroje efektivně zjistí obsah tuku, ale i bílkovin či svalovou myopatii u kuřecích prsních filetů. Jedná se o stroje od značky TOMRA. Dodáváme analyzátory obsahu tuku, bílkovin a vlhkosti v mase mořských plodů, dále stroj pro průběžné měření obsahu tuku a v poslední řadě i analyzátor, který spolehlivě odhalí svalovou myopatii u kuřecích prsních filetů a tím se mohou včas odstranit filety se syndromem zdřevnatění svalstva.


Homogenizátory, mixéry pro výrobu tekutých potravin s různou viskozitou

Homogenizátory, mixéry pro výrobu tekutých potravin s různou viskozitou

Potřebujete do vašeho potravinářského provozu stroje na výrobu dresingů? Uvažujete o pořízení nového homogenizátoru nebo mixéru pro větší i menší výrobní šarže tekutých potravin? S výběrem homogenizátorů a jeho nákupem Vám poradí firma SKANEKO z Třebíče. Prodáváme kvalitní homogenizátory značky Limitech. Poradíme Vám s výběrem přístrojů na výrobu tekutých omáček, majonézy, dresingů a kečupů. K dispozici máme i stroje na zpracování bramborové kaše, tavených sýrů a dalších tekutých pokrmů s různou viskozitou. Stroje efektivně a účinně míchaní suché i mokré přísady a zpracují přísady ve studeném i horkém procesu.


Vyrobte si cukrovou vatu - nové i bazarové stroje, suroviny, obaly a doplňky na e-shopu

Vyrobte si cukrovou vatu - nové i bazarové stroje, suroviny, obaly a doplňky na e-shopu

Pořádáte narozeninovou oslavu nebo jinou akci pro děti a chcete jim udělat radost tolik oblíbenou cukrovou vatou? Pak si rozhodně vyberete v e-shopu firmy CORNiCO Company, s.r.o.. Zakoupíte zde nové i bazarové stroje na výrobu cukrové vaty, ale také zajistíme jejich pronájem. Nezapomínáme ani na důležité doplňky a suroviny k výrobě: - speciální hrubozrný cukr (čistý i barevný) - barviva, špejle, různé příchutě - plakáty, trička, kryty, vozíky - obaly, kbelíky, sáčky - stojany, pásky, balící strojky. K zakoupení máme i balenou cukrovou vatu.