Luštěniny - čočka velkozrnná loupaná celá, její pořízení a ochraňování

Luštěniny - čočka velkozrnná loupaná celá, její pořízení a ochraňování

Předmětem VZ je: a) pořízení 1 000 tun čočky velkozrnné loupané celé (dále také „čočka“), b) ochraňování 1 000 tun čočky. Čočka bude jako součást státních hmotných rezerv majetkem ČR. Správa jako zadavatel v souladu se zákonem č. 97/1993 Sb., o působnosti Správy státních hmotných rezerv, ve znění pozdějších předpisů, zajišťuje prostřednictvím hmotných rezerv obranyschopnost a obranu státu, odstraňování následků krizových situací, ochranu důležitých hospodářských zájmů státu. Předmět VZ je rozdělen dle § 35 zákona na 5 (pět) samostatných částí, a sice: Část 1: Dodávka a ochraňování 200 tun čočky; Část 2: Dodávka a ochraňování 200 tun čočky; Část 3: Dodávka a ochraňování 200 tun čočky; Část 4: Dodávka a ochraňování 200 tun čočky; Část 5: Dodávka a ochraňování 200 tun čočky.
Veřejná zakázka vložena:
03.01.2022 08:50

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Správa státních hmotných rezerv

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
24.01.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
12 912 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa státních hmotných rezerv

Zadavatel IČ:
48133990

Zadavatel ulice:
Šeříková 616/1

Zadavatel PSČ:
150 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Ing. Nicola Plachá

Zadavatel telefon:
+420 222 806 228

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.sshr.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

03212211-2
Čočka

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Rostlinná výroba Jestřebí, soukromé zemědělství, prodej brambor, pšenice, ječmen, řepka olejka

Rostlinná výroba Jestřebí, soukromé zemědělství, prodej brambor, pšenice, ječmen, řepka olejka

Představujeme Vám soukromého zemědělce pana Oldřicha Říbka z Jestřebí okres Česká Lípa, který se již mnoho let věnuje rostlinné výrobě. Rostlinná výroba Jestřebí: - pšenice - ječmen - řepka olejka - brambory V rámci svých nabízených služeb se věnujeme pěstování pšenice, ječmenu, řepky olejky a brambor. Všechny tyto rostlinné komodity nabízíme také k prodeji za ty nejlepší ceny. Hledáte důvěryhodného dodavatele pšenice, ječmene, řepky nebo brambor? Neváhejte nás kontaktovat, soukromý zemědělec pan Oldřich Říbek z Jestřebí je Vám k dispozici.


Prodej máku modrého a kmínu kořenného

Prodej máku modrého a kmínu kořenného

Firma ROLS Lešany, spol. s r.o. se sídlem v Prostějově se zaměřuje na prodej a také distribuci českého modrého máku a kmínu kořenného v rámci celé České i Slovenské republiky a zemí Evropské unie. Velkoobchod, export, rostlinná výroba: - český modrý mák - kmín kořenný - výroba semene máku modrého a kmínu kořenného - osiva. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Rostlinná výroba, semenářství, pěstování semen máku, hořčice, kmínu, sóji a jetele

Rostlinná výroba, semenářství, pěstování semen máku, hořčice, kmínu, sóji a jetele

Rostlinnou výrobou a semenářstvím se zabývá společnost AGRO KMÍNEK, spol. s r.o. sídlící na Praze 8 – Ďáblice. Specializujeme se především na pěstování polních plodin, jako jsou semena máku, hořčice, kmínu, sóji a jetele. Po sklizni jsou semena vždy precizně vyčištěna a zbavena tak veškerých nežádoucích nečistot. Semena těchto plodin jsou dále balena do vaků či pytlů a tedy připravena k okamžitému odběru. Při pěstování hospodářských plodin využíváme nejmodernější techniku, která je maximálně šetrná k okolnímu prostředí. Současně používáme jen zdravotně nezávadná hnojiva, jež jsou v souladu s právními předpisy platící na území ČR i v celé EU.


Mák modrý - kvalita z úrodné půdy od českého pěstitele

Mák modrý - kvalita z úrodné půdy od českého pěstitele

Velmi vyhledávanou zemědělskou komoditou v České republice i v zahraničí se stal mák modrý - český pěstitel firma ROLS Lešany se může pyšnit vysokou úrodou máku modrého té nejvyšší kvality. Na polích v oblasti Prostějova vyprodukuje ročně zhruba 300 tun máku modrého. U máku modrého se zaměřujeme na jeho prodej a distribuci v celé České i Slovenské republice a také v zahraničí. Dále jsme schopni zajistit i semeno českého modrého máku. Pro pěstování máku modrého máme vysoce úrodné půdy a při sklizni používáme nejmodernější zemědělské techniky a inovativních technologie. Pěstování, skladování a čištění máku podléhá potřebným postupům a ekologickým zásadám a díky tomu má mák modrý charakteristickou barvu i chuť.


Rostlinná výroba, pěstování zemědělských plodin se zaměřením na obiloviny a řepku

Rostlinná výroba, pěstování zemědělských plodin se zaměřením na obiloviny a řepku

Pěstováním rostlin pro výživu lidí i hospodářských zvířat se zabývá společnost ZEMAD s.r.o. z Želetavy na Třebíčsku. Zajišťujeme kompletní rostlinnou produkci se zaměřením na pěstování obilovin a řepky. Zakládáme si na zcela přírodních rostlinných komoditách, jež pěstujeme na velmi úrodných půdách na Vysočině. Zemědělskou produkci realizujeme pomocí moderních zemědělských strojů a technice, díky které na trh dodáváme obilniny té nejvyšší kvality. Při hospodaření a obdělávání našich pozemků jednáme maximálně ohleduplně vůči jejím obyvatelům - polním živočichům s důrazem na ochranu životního prostředí.


Rostlinná výroba, pěstování pšenice, ječmene, řepy a máku, zemědělské družstvo

Rostlinná výroba, pěstování pšenice, ječmene, řepy a máku, zemědělské družstvo

Dopřejte svým hospodářským zvířatům to nejlepší krmivo, moravská firma Zemědělské družstvo Výšovice pro Vás vypěstuje obiloviny a jiné produkty prvotřídní kvality. V rámci našeho zemědělského družstva sídlícího v okrese Prostějov se zabýváme pěstováním nejrůznějších rostlinných plodin, tedy převážně obilovin, jako je pšenice či ječmen. Z rostlinné výroby se dále zaměřujeme na prodej řepky, kukuřice, máku a hořčice. Současně provádíme čištění různých druhů semen. S pěstováním zemědělských plodin máme mnohaleté zkušenosti, díky kterým Vám vždy dodáme produkty té nejvyšší kvality.