Polopodzemní kontejnery pro stanoviště ve městě Příbram

Polopodzemní kontejnery pro stanoviště ve městě Příbram

Veřejná zakázka je rozdělena na 2 části
Část 1 Dodávka polopodzemních kontejnerů
Předmětem části veřejné zakázky je dodávka 112 polopodzemních kontejnerů o velikosti 3 a 5 m3 na bioodpad, tříděný a komunální sběr, a to v průběhu 4 let.
Část 2 Zabudování polopodzemních kontejnerů na jednotlivých stanovištích ve městě Příbram
Předmětem části veřejné zakázky jsou stavební práce související se zabudováním polopodzemních kontejnerů v lokalitách, kde zabudování kontejnerů není součástí rozsáhlejšího investičního záměru.
Veřejná zakázka vložena:
03.01.2022 14:36

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Město Příbram

Originální záznam:

Okres:
Příbram

Hlavní místo plnění:
Středočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
07.02.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
12 700 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Příbram

Zadavatel IČ:
00243132

Zadavatel ulice:
Tyršova 108/0

Zadavatel PSČ:
261 01

Zadavatel obec:
Příbram

Kontaktní osoba:
Bc. Jakub Sladký

Zadavatel telefon:
+420 318 402 561

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.pribram.eu

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34928480-6
Kontejnery a nádoby na odpad a odpadky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej kontejnerů a dodávka kdekoli v České republice i na Slovensku

Prodej kontejnerů a dodávka kdekoli v České republice i na Slovensku

Nemáte dostatek prostoru pro skladování zboží? Potřebujete rychle a za výhodnou cenu vyřešit tento problém? Nestavte nové budovy, stačí si koupit námořní kontejner od společnosti METRANS, a.s., která sídlí v Praze. Zaměřujeme se na prodej kvalitních nových, zánovních i více opotřebovaných ocelových kontejnerů různých velikostí. V nabídce máme typu o kapacitě 33 m3, 67 m3 a 70 m3. Robustní konstrukce s dřevěnou podlahou je velmi pevná a vhodná pro sklad zemědělských plodin, nářadí, dílů, pneumatik či dokumentů, mobilní dílnu či zázemí a úschovu na staveništích. Pro okamžitou potřebu Vám zakoupený kontejner dopravíme kdekoliv v České republice i na Slovensku.


Pronájem a přistavení kontejnerů na odpad Český Brod, kontejnerová doprava, objemný odpad

Pronájem a přistavení kontejnerů na odpad Český Brod, kontejnerová doprava, objemný odpad

Představujeme Vám firmu MS Servis - Martin Sklenář z Českého Brodu, která svoji činnost zaměřila na pronájem a přistavení kontejnerů na odpad. Svým zákazníkům zajišťujeme přistavení kontejnerů od 2,5 do 30m3 - svážíme veškeré druhy odpadů mimo nebezpečných. Součástí nabízených služeb je i odvoz odpadu a jeho uložení, doprava materiálů, přeprava strojů. Pronájem a přistavení kontejnerů na odpad Český Brod: - zemina a kamení - stavební odpady - objemný odpad - bio odpad Pokud Vás pronájem a přistavení kontejnerů zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Chouranice 1283, Český Brod.


Odvoz a likvidace odpadů, suti, zeminy - dlouhodobý pronájem kontejnerů

Odvoz a likvidace odpadů, suti, zeminy - dlouhodobý pronájem kontejnerů

V oblasti odvozu a likvidace odpadů zajistíme přistavení kontejnerů do 7 tun a 11m3, dále pak komunální odpad, stavební suť, výkopová zemina, dřevo a jiný odpad, který potřebujete odvézt a není zahrnutý do nebezpečných odpadů. K dlouhodobému pronájmu kontejnerů si můžete vybrat kontejnery na suť od 3 m3 do 4,5 m3 (do 7 tun). Na lehký komunální odpad máme k dispozici kontejnery 3-4,5-9 i 11 m3. Hlavním regionem firmy Jan Karpíšek je Brno a okolí, ale jsme ochotni vyjet i po celé České republice nebo na Slovensko.


Pronájem, přistavení kontejneru na odpad, suť-odvoz a likvidace zajištěna

Pronájem, přistavení kontejneru na odpad, suť-odvoz a likvidace zajištěna

Pokud v regionu Kroměříž či Zlínský kraj potřebujete přistavit kontejner na stavební odpad domluvte si pronájem a přistavení kontejneru na suť u společnosti ROBICONT Chropyně. Postaráme se i o následný odvoz odpadů včetně likvidace. Firma ROBICONT provozuje průmyslový sběrný dvůr. Služby: -odvoz a likvidace odpadů včetně možnosti naložení -přistavení kontejneru, odvoz a likvidace odpadu kategorie O a N včetně vystavení dokladů dle platné legislativy -vyklízení sklepů, půd a budov.


Pronájem nízkoobjemových a velkoobjemových kontejnerů na odpad a odvoz suti

Pronájem nízkoobjemových a velkoobjemových kontejnerů na odpad a odvoz suti

Chcete si pronajmout kontejner na odpad? Potřebujete velkoobjemový kontejner na stavební suť? Hledáte ve Znojmě firmu, která pronajímá kontejnery na odpad a zajistí i jejich odvoz? Kontaktujte společnost Autodoprava Bohdálek. Přistavíme kontejner dle Vašeho výběru – vlastníme nízkoobjemové a velkoobjemové kontejnery o objemu 9 a 12 metrů krychlových. Kontejnery lze využít na odpad při vyklízení objektů, ale také pro odvoz suti po demolici. Pronájem kontejneru je na první dva dny zdarma. Naplněné kontejnery odvážíme dle potřeby a postaráme se i o likvidaci odpadu v kontejneru.


Výroba modulových kontejnerů Zlín, stavebnicové mobilní kontejnery, obytné, skladové kontejnery

Výroba modulových kontejnerů Zlín, stavebnicové mobilní kontejnery, obytné, skladové kontejnery

Představujeme Vám firmu Modul Container s.r.o. z okresu Zlín, která svoji činnost zaměřila na profesionální výrobu modulových kontejnerů. Zaměřujeme se nejen na domácí trh, ale expedujeme do významných zemí EU. Modulové kontejnery lze použít jednotlivě nebo jako stavebnicový systém. Zajišťujeme dopravu na místo určení. Výroba a dodávky modulových kontejnerů Zlín: - obytné kontejnery - komerční kontejnery, výstavní a prodejní stánky - sanitární kontejnery - skladové kontejnery - speciální kontejnery - doplňující sortiment Pokud Vás naše modulové kontejnery zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese tř. Tomáše Bati 1672, Otrokovice, Zlín.