Rekonštrukcia Múzea Laca Novomeského - Výmena okien a dverí II

Rekonštrukcia Múzea Laca Novomeského - Výmena okien a dverí II

Predmetom zákazky je dodávka a montáž okien a dverí. Viac informácií je uvedených v Súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
03.01.2022 12:06

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mestský podnik služieb spol. s r.o.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
21.02.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mestský podnik služieb spol. s r.o.

Zadavatel IČ:
31424287

Kontaktní osoba:
Ing. Ivana Hodošiová

Zadavatel telefon:
+421 911 545 482

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.mpssenica.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45421100-5
Montáž dverí a okien a súvisiacich súčastí

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Možnosti povrchových úprav vstupních dveří, barvy a dekory dveřních výplní

Možnosti povrchových úprav vstupních dveří, barvy a dekory dveřních výplní

U výběru vchodových dveří je důležité si pamatovat, že se šíře nabídky povrchových úprav liší dle zvolené produktové řady. Téměř neomezené možnosti při výběru barvy nebo dekoru vám poskytují hliníkové vchodové dveře - můžete zde zvolit jakékoliv provedení z aktuální nabídky. U plastových dveřních výplní jsou rozdíly dle jednotlivých řad - pro nejekonomičtější řadu jsou zvoleny nejen oblíbené výplně, ale také omezený počet žádaných povrchových úprav. S každou vyšší plastovou produktovou řadou se rozšiřuje i nabídka barev a dřevodekorů. Co se týká technologií provedení povrchových úprav, je na výběr několik možností. Práškové lakování barvami RAL je dostupné v produktových řadách ALU DESIGN a ALU SMART, kdy má zákazník na výběr ze široké škály barevných odstínů. U plastových výplní z materiálu HPL dosáhneme odstínů RAL za pomoci mokrého lakování. Dekorační fólie jsou dostupné v dekorech dřeva, ale také v několika trendy odstínech. Tento typ povrchové úpravy je možné zvolit ve všech našich produktových řadách. U dveřních výplní ALU DESIGN a ALU SMART můžete také vybírat z moderních strukturálních barev, které oceníte zejména díky neobvyklému povrchu dodávajícímu dveřím originalitu. K povrchové úpravě dveřních výplní používáme také technologii Decoral. Jedná se o povrchovou úpravu hliníkových výplní, kdy díky speciální aplikaci fólie se vzorem zvoleného dekoru dřeva na práškově lakovaný povrch docílíme požadovaného vzhledu. Pro skleněné dveřní výplně je k dispozici základní barevná paleta odstínů RAL. Tento typ dveřní výplně může být také opatřen vlastním designem nebo libovolným motivem na přání zákazníka.


Akční ceny na plastová okna Slovaktual

Akční ceny na plastová okna Slovaktual

Společnost Perymont repro s.r.o. Zlín dodá plastová okna a dveře prvotřídní kvality - jsme distributory firmy Slovaktual. Působíme nejen v regionu Zlínský kraj. Pořiďte okna a dveře za akční ceny: -stačí se jen zaregistrovat na stránku Slovaktual a ušetříte až několik tisíc korun. Využijte této jedinečné možnosti! Splňuje podmínky "Zelená úsporám".


Montáž střešních oken a tepelná izolace podkroví – realizace obytných prostor v podkroví

Montáž střešních oken a tepelná izolace podkroví – realizace obytných prostor v podkroví

Potřebujete v podkroví Vašeho domu vytvořit další obytné prostory? Hledáte v okolí Vyškova a Brna firmu, která zajistí montáž střešních oken a zateplení podkroví? Kompletní realizaci podkroví zajistí firma Josef Opluštil – tesařství, pokrývačství, klempířství. Postaráme se o veškeré úpravy střechy. Do střechy namontujeme střešní okna podle Vašeho výběru (spolupracujeme s výrobcem střešních oken značky Velux) a následně provedeme i tepelnou izolaci podkroví, aby se Vám v nově vzniklých obytných podkrovních prostorech příjemně bydlelo v zimě i v létě. Položíme i podlahu a zrealizujeme i podhledy a stěny.


Výroba plastové dveře, interiérové, exteriérové montáž, prodej

Výroba plastové dveře, interiérové, exteriérové montáž, prodej

Sháníte kvalitní plastové dveře a zatím si nevíte rady? Naše firma K plasty s.r.o. sídlící v Novém městě nad Metují má v oboru mnohaleté zkušenosti a poradí si se vším. Vybrat si můžete u nás dveře interiérové i exteriérové námi vyrobené nebo od renovovaných výrobců. Standartní modely dveří jsou členěné sloupky s kombinací skla a desky. Můžete je libovolně kombinovat. Ať už hledáte dveře do interiéru nového domu či bytu nebo na chalupu či do kanceláře, rádi vám se vším pomůžeme a poradíme. Ozvěte se nám!


Posuvně sklopné dveře - moderní balkónové dveře, které zajistí více světla a prostoru

Posuvně sklopné dveře - moderní balkónové dveře, které zajistí více světla a prostoru

Posuvně sklopné dveře jsou oblíbeným a moderním prvkem rodinných domů. Hodí se do novostavby i malých průchodů jako náhrada standardních balkónových dveří. Díky posuvně sklopnému křídlu, jednoduše dveře vyklopíte a poté s nimi pohybujete po položené kolejnici a posunou na stranu. Oslovte firmu Baran-FMB, spol. s r.o. a pořiďte si i vy moderní balkonové dveře v podobě posuvně sklopných dveří. Naše výrobky distribuujeme po celé České republice, zejména pak v okolí Opavy a Ostravy. Dveře se jednoduše ovládají za pomocí masivní kliky. Větrání si zajistíte jednoduchým sklopením posuvného křídla do ventilační polohy. Posuvně sklopné dveře vyrábíme v různých provedeních. pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Dveře a zárubně Pardubice, velkoobchod interiérových dveří, laminátové dveře, dýhované dveře

Dveře a zárubně Pardubice, velkoobchod interiérových dveří, laminátové dveře, dýhované dveře

Představujeme Vám firmu STRNAD podlahy, dveře s.r.o. z okresu Pardubice, která svoji činnost zaměřila na montáže dveří včetně dveřního kování. Velkoobchod dveří a zárubní Pardubice: - venkovní dveře - interiérové dveře - laminátové dveře - dýhované dveře - skleněné dveře - fóliované dveře Pokud Vás naše dveře a zárubně zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Rohovládova Bělá 143, Pardubice.