Operatívny lízing – prenájom motorových vozidiel

Operatívny lízing – prenájom motorových vozidiel

Predmetom zákazky je operatívny lízing - prenájom motorových vozidiel pre potreby Banskobystrického samosprávneho kraja a Banskobystrickej regionálnej správy ciest. Predmetom zákazky je aj zabezpečenie pravidelného, ako aj nepravidelného servisu, poistenia a všetkých definovaných poplatkov spojených s užívaním motorových vozidiel. Motorové vozidlá musia byť homologizované v súlade s ustanoveniami zákona č. 106/2018 Z. z. o prevádzke vozidiel v cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Predmetom zákazky nie je odkúpenie, ani možnosť odkúpenia motorových vozidiel, ktoré sú predmetom tohto verejného obstarávania, po riadnom ukončení trvania zmluvného vzťahu (vlastníctvo motorových vozidiel ostáva na strane dodávateľa). Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v časti B. Opis predmetu zákazky súťažných podkladov (ďalej aj SP) a ich prílohách.
Veřejná zakázka vložena:
03.01.2022 09:04

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Banskobystrický samosprávny kraj

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Banskobystrický kraj

Platnost veřejné zakázky:
19.01.2022 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Banskobystrický samosprávny kraj

Kontaktní osoba:
Monika Debnárová

Zadavatel telefon:
+421 949 014 601

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.bbsk.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34100000-8
Motorové vozidlá

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Autorizovaný prodejce a servis vozů ŠKODA  Příbram, nový design, komfortní interiér, úsporný motor

Autorizovaný prodejce a servis vozů ŠKODA Příbram, nový design, komfortní interiér, úsporný motor

Naše firma Auto-Poly spol. s r.o. je autorizovaný prodejce vozů ŠKODA, partner ŠKODA Plus, ŠKODA HANDY, Fleetové centrum. V rámci svých nabízených služeb se také věnujeme servisu a prodeji originálních náhradních dílů včetně příslušenství. Jsme Autorizovaný prodejce a servis vozů ŠKODA již od roku 1992 v Praze a Příbrami. Našim zákazníkům nabízíme profesionální vozy skvělého designu, komfortního a moderně vybaveného interiéru, z kvalitních materiálů, nové technologie a úsporné motory. Autorizovaný prodejce a servis vozů ŠKODA Příbram: ŠKODA KODIAQ Sportline ŠKODA FABIA ŠKODA FABIA COMBI ŠKODA SCALA SKODA OCTAVIA ŠKODA KAMIQ ŠKODA KAROQ ŠKODA SUPERB ŠKODA ENYAQ neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Novohospodská 148, Příbram.


Nová IONIQ Plug-in Hybrid od Hyundai je budoucností automobilismu

Nová IONIQ Plug-in Hybrid od Hyundai je budoucností automobilismu

Chcete vůz na elektřinu, který bude výjimečný a budete se v něm cítit harmonicky? Přijďte do AUTOLAROS SPEED a prohlédněte si Hyundai IONIQ Plug-in Hybrid a nebudete chtít už žádné jiné auto. S novou IONIQ Plug-in Hybrid můžete v čistě elektrickém režimu ujet až 50 km čistě a klidně s nulovými emisemi. Nemusíte ale mít strach, že do svého cíle, který je vzdálenější nedojedete. Vůz můžete jednoduše přepnout do hybridního režimu a jet kamkoliv potřebujete. Po cestě navštívíte nabíječku a jednoduše si doplníte kapacitu akumulátoru pro další bezstarostnou jízdu. IONIQ Plug-in Hybrid kombinuje spalovací motor a elektromotor , přičemž oba motory mohou v závislosti na podmínkách pracovat nezávisle na sobě a přechody mezi elektrickými, hybridními a benzínovými jízdními režimy jsou sotva postřehnutelné. Navíc je IONIQ stylové rodinné auto s aerodynamickým designem, který Vás okouzlí na první pohled a nenechá Vás chladnými.


Nový hybridní Touareg R s pohonem všech čtyř kol

Nový hybridní Touareg R s pohonem všech čtyř kol

V novém Touareg R o výkonu 340 kW (462 k) dochází ke spojení výkonu a elektrické hospodárnosti. Pokud má toto SUV dostatečně nabité akumulátory, rozjíždí se vždy v režimu elektrického pohonu tzv. E-Mode s nulovými emisemi. S elektrickým pohonem tento vůz dosahuje rychlostí až 140 km/h. Pokud zvolíte rychlejší jízdu, k elektromotoru se přidá zážehový motor V6 (TSI) přeplňovaný turbodmychadlem. Obvyklé vzdálenosti při každodenním dojíždění zdolá Touareg R pouze s elektrickým pohonem. Touareg R je také velmi praktický - nejvyšší přípustná hmotnost přívěsu je 3,5 tuny a disponuje také trvalým pohonem všech kol - 4MOTION. Tento vůz je také prvním vozem značky Volkswagen, jehož Travel Assist umožňuje asistovanou jízdu rychlostí až 250 km/h. Tourage R se také může pochlubit tím, že je prvním hybridním SUV s asistentem pro manévrování s přívěsem Trailer Assist.


ŠKODA KODIAQ –  až sedmimístné SUV s nejmodernějšími technologiemi, pokročilou konektivitou

ŠKODA KODIAQ – až sedmimístné SUV s nejmodernějšími technologiemi, pokročilou konektivitou

Uvažujete o koupi ŠKODA KODIAQ? Hledáte v okolí Olomouce autorizovaného prodejce vozů ŠKODA, který Vám sdělí sebemenší detaily o tomto SUV? Navštivte autosalon Auto Hégr v Olomouci. Pomůžeme Vám nakonfigurovat nový vůz ŠKODA KODIAQ přímo na míru. ŠKODA KODIAQ je nepřehlédnutelný nejen jeho robustní konstrukcí, ale i dokonalou souhrou ladných linií. Zaujme Vás prostorný interiér přívětivý k rodině, který disponuje až sedmi sedadly. Uživatelům se zalíbí i odhlučněný interiér a pohodlný podvozek. Těšit se můžete i na pokročilé asistenční systémy – asistent manévrování s přívěsem, prediktivní tempomat, asistent změny jízdního pruhu i pokročilá konektivita. Vybrat si také můžete ze široké škály motorizací i výbavových stupňů.


Nová moderní Škoda Fabia ve verzi Ambition či Style splní Vaše sny o bezpečném a stylovém vozu

Nová moderní Škoda Fabia ve verzi Ambition či Style splní Vaše sny o bezpečném a stylovém vozu

Máte v plánu pořídit si nové auto? Máte rádi design a vozy značky Škoda? Hledáte spolehlivý autosalon v okrese Frýdku-Místku, kde se Vám bude věnovat příjemný personál? Navštivte společnost AUTO TOMAN s.r.o. v Třinci, kde se věnují nejen prodeji vozů Škoda, ale i autorizovanému servisu. Nyní vám rádi představí novou Škodu Fabii, kterou si můžete zvolit ve verzi Ambition či Style. Autosalon je dostupný pro zákazníky z okresu Frýdek-Místek. Škoda Fabia Ambition zaujme své uživatele především moderním sportovnějším designem, který Vás pokaždé překvapí něčím novým. Komfort z jízdy Vám přinese nejen prostorný interiér, ale i široká škála chytrých řešení Simple Clever, které nemají konkurenci. Navíc Vás jistě potěší velký zavazadlový prostor. Pro dokonalost z jízdy a pro pohodlí cestujících je ve voze k dispozici dvouzónová klimatizace a volitelné střešní panoramatické okno. Vůz je vybaven nejmodernějšími bezpečnostními technologiemi, jako jsou asistenční systémy pro řízení i parkování či 9 airbagů. LED světla Vám přináší vyšší výkon i spotřebu energií. Vybírat novou Škodu Fabii můžete v základní verzi Ambition, nebo luxusnější Style, kde má oproti první verzi navíc kola z lehké slitiny, startování tlačítkem, parkovací senzory vzadu, multifunkční kožený volant, tempomat či vyhřívaná přední sedadla.


Hyundai IONIQ 5 – elektrické SUV s rychlým nabíjením, větším dojezdem, inovativním designem a chytrými technologiemi

Hyundai IONIQ 5 – elektrické SUV s rychlým nabíjením, větším dojezdem, inovativním designem a chytrými technologiemi

IONIQ 5  v je dokonalým snoubením inovativního designu a chytrých technologií. Toto přelomové elektronické SUV představuje kombinaci atraktivního designu a průkopnické modulární platformy elektromobilů E-GMP. Chcete se přesvědčit o dokonalosti tohoto elektromobilu? Pak navštivte autosalon T-CAR v Boskovicích, kde Vám toto elektrické SUV ukážeme a představíme. Exteriér modelu  IONIQ 5 prezentuje čisté linie a minimalistické struktury. Interiér vozu pak poskytuje ohromný prostor díky větší rovné podlaze, široce nastavitelných předních sedadlům, která se dají úplně sklopit, a také posuvné středové konzoli. IONIQ 5 je také první vozidlo postavené na nové elektrické globální modulární platformě (E-GMP). Platforma zajišťuje rychlejší nabíjení (i díky solárním panelům umístěním na střeše vozidla), větší dojezd i větší vnitřní prostor a lepší ovladatelnost.