Dodávka obrábacích strojov

Dodávka obrábacích strojov

Predmetom zákazky je dodanie CNC sústruhov, CNC frézovačky, konvenčných sústruhov, konvenčnej frézovačky,
strojných vŕtačiek, pákových nožníc na plech a to všetko v súlade so súťažnými podkladmi.
Veřejná zakázka vložena:
03.01.2022 07:46

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Spojená škola Kollárova 17, Sečovce

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
21.01.2022 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Spojená škola Kollárova 17, Sečovce

Kontaktní osoba:
JUDr. Stanislav Ďuriček


Zadavatel web:
https://gdusecovce.edupage.org/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42620000-8
Sústruhy, vŕtačky a frézovačky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Strojírenské prototypy a formy, kusová malosériová výroba - CNC nástrojářské práce

Strojírenské prototypy a formy, kusová malosériová výroba - CNC nástrojářské práce

Poptáváte strojírenské prototypové dílce? Jejich kusovou a malosériovou výrobou se zabývá Nástrojárna R-TOOLS z Brna, která provádí CNC práce všeho druhu. Specializujeme se na výrobu různých forem (vstřikovací, vyfukovací, na gelové lití) pro válcovací trny, upínače, zápustky, lisovací nástroje a specifické strojní dílce, jež vyhotovíme na základě připraveného nákresu nebo 3D modelu. V rámci služeb realizujeme CNC frézování, obrábění hloubičkou, soustružení, broušení, vrtání za pomocí spolehlivé techniky Charmilles, Mitsubishi, Erocom, Deckel a jiných značek.


Sériová a zakázková kovovýroba Brno, zpracování plechu, řezání, vysekávání, ohýbání, svařování

Sériová a zakázková kovovýroba Brno, zpracování plechu, řezání, vysekávání, ohýbání, svařování

Představujeme Vám firmu Kovovýroba Klobás z Brna, která svoji činnost zaměřila na sériovou a zakázkovou kovovýrobu. V rámci svých nabízených služeb se věnujeme komplexní kovovýrobě, provádíme zpracování plechu, řezání, vysekávání, ohýbání, svařování. Vlastníme certifikáty kvality ISO 9001 a ISO 14001. Sériová a zakázková kovovýroba Brno: - zpracování plechu - řezání plechů laserem - vysekávání plechů s 3D obráběním - ohýbání plechů a profilů - ruční svařování MIG/MAG - svařování oceli, nerez a hliník Pokud Vás sériová a zakázková kovovýroba zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Košuličova 6, Brno.


CNC ohraňování - ohýbání plechů na CNC lisech

CNC ohraňování - ohýbání plechů na CNC lisech

Volné kapacity v oblasti CNC ohýbání plechů má společnost Aleš Brzák A-Z kovo s.r.o. Provádíme na CNC ohraňovacích lisech ohraňování, ohýbání plechů z různých druhů oceli, nerezu a hliníku a také ohýbáme již hotové výpalky a výstřižky. Ohýbáme plechy různých tlouštěk dle Vašich požadavků. Zabýváme se jednorázovými zakázkami, jsme však schopni zajistit i sériové zakázky na ohraňování ocelových i nerezových plechů. K dispozici máme speciální stroje pro CNC ohýbání: - CNC lisy 170 tun - 3000 mm a 50 tun - 1250 mm.


Technologie elektro-erozivní obrábění umožňuje výrobu složitějších tvarů pro lisovací stroje

Technologie elektro-erozivní obrábění umožňuje výrobu složitějších tvarů pro lisovací stroje

Potřebujete si nechat vyrobit díly na lisovací nástroje? Rádi by jste navázali spolupráci se spolehlivou firmou, která se zaměřuje na výrobu lisovaných a svařovaných dílu? Obraťte se na společnost PressMetal – CZ, spol. s.r.o., která sídlí v Třinci, a která se Vám postará o výrobu dílů přesně na míru. Za pomocí technologie elektro-erozivního obrábění jsme schopni vyrobit i složité tvary, které se například používají pro lisovací nástroje. Naše dílna je vybavena moderními stroji, které jsou zaměřeny na automatizaci. Tyto stroje obsluhují pouze kmenoví zaměstnanci, kteří mají mnohaleté zkušenosti. Mezi vybavení pro elektro-erozivní obrábění patří i drátová řezačka FANUC Robocut Alpha C400iA a Elektroerozivní vrtačka SY-2030. Potřebujete-li zodpovědět nějaké dotazy, neváhejte se na nás obrátit.


Kovovýroba Třebíč, ocelové konstrukce, klempířství a zámečnictví, obrábění, frézování, soustružení

Kovovýroba Třebíč, ocelové konstrukce, klempířství a zámečnictví, obrábění, frézování, soustružení

Představujeme Vám firmu Luboš Oplatek z Třebíče, která svoji činnost zaměřila na komplexní kovovýrobu. Naše činnost je zaměřena na realizace ocelových konstrukcí a dalších klempířských výrobků pomocí klempířského a zámečnického řemesla. V rámci svých nabízených služeb se také věnujeme CNC obrábění, frézování, soustružení. Pokud Vás naše služby či produkty zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Kocperky 95, Rapotice, okres Třebíč.


Odborník v kovoobrábění a servisních službách Ústecký kraj

Odborník v kovoobrábění a servisních službách Ústecký kraj

Působíte v chemickém nebo strojírenském průmyslu? Vlastníte strojní zařízení a potřebujete zajistit pravidelný servis vašich strojů? V CH.E.S. Group s.r.o. vyrábíme díly, dílce a součástky pro klienty, kteří působí na poli strojírenství. Vyrábíme jak hotové díly, tak polotovary. Zajišťujeme servisní služby pro vaše stroje. Naše stroje obrábí kvalitní produkty, především dle požadavků našich klientů, kteří nám poskytují vlastní výkresovou dokumentaci. Naše práce je garantována vysokou kvalitou, kterou dokazuje certifikace ISO 9001, záleží nám na tom, abychom dodali perfektní práci, v co nejkratším čase a ke spokojenosti zákazníka. V případě zájmu, pošlete svou poptávku na naše kontaktní údaje. Naše výroba se nachází v Lounech nedaleko Prahy nebo Chomutova.