Mäso a mäsové výrobky

Mäso a mäsové výrobky

Predmetom zákazky je dodanie potravín pre potreby oddelenia stravovacích služieb, ktoré zabezpečuje služby v stravovacom zariadení Kancelárie Národnej rady Slovenskej republiky a to najmä výrobu/prípravu studených a teplých jedál, ich výdaj, bufetové služby a služby občerstvenia.
Veřejná zakázka vložena:
03.01.2022 07:45

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
27.01.2022 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky

Kontaktní osoba:
JUDr. Martina Čaplová

Zadavatel telefon:
+421 259 722 363

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.nrsr.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15000000-8
Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Popcorn, domácí brambůrky, oříšky, jerky - dobroty na mlsání nejen k televizi

Popcorn, domácí brambůrky, oříšky, jerky - dobroty na mlsání nejen k televizi

Chystáte oslavu, pořádáte filmový večer nebo si chcete dát s přáteli sklenku vína a něco dobrého k tomu? V e-shopu společnosti CORNiCO Company, s.r.o. si vybere každý dle své chuti. V sekci SNACK na váš čekají dobroty nejen k televizi: - popcorn si zamilují nejen děti - slaný, sladký, karamelový, borůvkový, šmoulí, jahodový, čokoládový, sýrový a další (vybírat můžete kartónový, sáčkový nebo do mikrovlnné trouby) - sušené maso JERKY (hovězí, krůtí) - domácí brambůrky - oříšky (čokoládové, wasabi, sýrové, chilli). U nás si vybere opravdu každý.


Čerstvé vyzrálé hovězí maso z farmy v biokvalitě - to nejzdravější maso na Váš stůl

Čerstvé vyzrálé hovězí maso z farmy v biokvalitě - to nejzdravější maso na Váš stůl

Pokud jste milovníkem kvalitního hovězího masa, pak si na tom našem určitě pochutnáte - na maso chováme výkrmné skoty plemene Wagyu - od jara do podzimu je jejich chov na pastvinách Oderských vrchů a v zimě dokrmujeme ve vystlaných stájích. Po porážce necháváme hovězí maso zrát 4 týdny, díky čemuž je maso křehčí a vynikne jeho výrazná chuť. Čerstvé hovězí maso v biokvalitě si můžete objednat na našich webových stránkách supermaso.cz nebo nás navštivte přímo na naší farmě Jestřábí ve Fulneku ve Fulneku, v okrese Nový Jičín. Veškeré maso je vždy čerstvě připravené a chutnat bude i Vašim dětem. Maso neobsahuje konzervanty a nenajdete v něm ani nic umělého, je 100% přírodní. Námi dodané vakuově balené maso lze skladovat až dva týdny.


Poctivé řeznictví ve Vsetíně - čerstvé maso z českých chovů s dovozem domů e-shop

Poctivé řeznictví ve Vsetíně - čerstvé maso z českých chovů s dovozem domů e-shop

Ve výrobě domácích masných specialit máme více než 70-ti letou tradici, vše vyrábíme ve vlastní výrobně a za použití původních receptur. Naše řeznictví a uzenářství Jan Černocký se ale také snaží jít s dobou, a proto si naše výrobky můžete jednoduše objednat v e-shopu a my vám zajistíme jejich dovoz až domů (zadejte na našich webových stránkách PSČ vašeho bydliště a zjistěte, zda zavážíme i k vám). Vybírat můžete nejen z čerstvého bouraného masa z českých chovů - hovězí, vepřové, telecí, kuřecí, krůtí nebo kachní. Také vás jistě potěší naše speciální masové bedýnky, ve kterých si vyberete zajímavý mix čerstvého masa. Nezapomínáme ani na čerstvé ryby (okoun, pražma, losos, pstruh). Objednávky je třeba vytvořit vždy předchozí den před dovozem do 16:00 hodin.


Prodej zvěřiny do maloobchodů, hluboce zamražené maso z jelena, daňka, zajíce a další

Prodej zvěřiny do maloobchodů, hluboce zamražené maso z jelena, daňka, zajíce a další

Provozujete řeznictví a rádi by jste svým zákazníkům dopřáli kvalitní zvěřinu? Chtěli by jste oslovit spolehlivého dodavatele zvěřiny? Obraťte se na společnost MORAVIALOV s.r.o., která zajistí prodej a dodávku kvalitního masa z daňka, srnce, zajíce, prasete divokého, jelena i muflona. Firma sídlí v obci Kravsko u Znojma. Společnost zvěřinu nejen prodává, ale i vykupuje pod veterinární kontrolou od stálých a spolehlivých dodavatelů. Zvěř je na našem pracovišti zpracována a rozbouraná na jednotlivé díly. Zakoupit tedy u nás můžete hluboce zmražené a vakuově balené maso: - jelena - daňka - muflona - divoké prase - zajíce - srnce Na přání lze zpracovat a dodat i chlazené maso. Zvěřina je kvalitní maso, které obsahuje vysoký podíl živin, jako jsou bílkoviny a vitamíny, navíc je málo tučná a tedy vhodná i pro dietní kuchyni.


Vakuově zabalená, opracovaná a hluboce zamrazená zvěřina pro restaurace, hotely

Vakuově zabalená, opracovaná a hluboce zamrazená zvěřina pro restaurace, hotely

Uvažujete o zařazení zvěřiny do jídelníčku Vaší restaurace? Sháníte českého dodavatele prvotřídní zvěřiny, která pochází z honiteb z České republiky? Hluboce zmrazenou a vakuovanou zvěřinu dodává pro restaurace a hotely firma MORAVIALOV. Naši zákazníci si u nás mohou objednat opracovanou, odblaněnou a vakuově zabalenou hluboce zmrazenou zvěřinu. Maso se zvěřiny je dietní a hodí se pro přípravu moderních dietních pokrmů. Na výběr máme maso z divočáka, jelena, srnce, daňka nebo muflona - kýtu, hřbet, plec, krk, a to v kuchyňské úpravě s kostí, nebo bez kosti


Zásobování restaurací a jídelen – dodávka potravin pro gastronomická zařízení

Zásobování restaurací a jídelen – dodávka potravin pro gastronomická zařízení

Restaurace, hotely, penziony, školní nebo nemocniční jídelny? Pro všechny tyto instituce, dodáváme kvalitní potraviny a suroviny – S.V.G. spol. s.r.o. – nejkvalitnější jídlo do vašich kuchyní. Náš velkoobchod s kvalitními potravinami dnes a denně zásobuje všechny typy stravovacích zařízení po celé České republice. Našim odběratelům zavážíme jejich kuchyně těmi nejlepšími surovinami na trhu. V nabídce máme čerstvé i mražené maso, sýry, pečivo, zeleninu a ovoce, ale i netradiční zahraniční produkty. Mimo jiné, také distribuujeme nepotravinové zboží pro kuchyňské zařízení, jako např. nádobí, obaly, krabičky a úklidové prostředky. Aktuální ceníky a přehled celé nabídky produktů naleznete na webových stránkách. V případě zájmu o zásobování kontaktujte našeho obchodního zástupce a vykročíme společně k vzájemné spolupráci.