Externí certifikace výdajů projektů CEF

Externí certifikace výdajů projektů CEF

Auditorské služby, po jejichž provedení vydá zhotovitel auditorskou zprávu o věcné správnosti finančních výkazů ve smyslu "Terms of Reference for an Independent Report of Factual Findings on costs declared under a Grant Agreement finaced under the Connesting Europe Facility (CEF).
Veřejná zakázka vložena:
03.01.2022 12:12

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Správa železnic, státní organizace

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
25.01.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
15 224 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa železnic, státní organizace

Zadavatel IČ:
70994234

Zadavatel ulice:
Dlážděná 1003/7

Zadavatel PSČ:
110 00

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
Bronislav Kubišta


Zadavatel web:
https://www.spravazeleznic.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79212100-4
Provádění finanční kontroly

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Služby pro předsedy společenství vlastníků jednotek Praha – od účetnictví po evidenci provozu

Služby pro předsedy společenství vlastníků jednotek Praha – od účetnictví po evidenci provozu

Zastáváte funkci předsedy společenství vlastníků jednotek? Pak jistě oceníte nabídku služeb společnosti Správa majetkového portfolia Praha 3 a.s., které Vám pomohou v oblastech účetnictví, evidence provozu nebo zajištění technických záležitostí spojených s provozem nemovitosti. Pro veškeré oblasti nabízených služeb určených předsedům společenství vlastníků jednotek máte k dispozici odborníky, kteří s Vámi danou oblast zkonzultují a pomohou s realizací běžné agendy. Nenechte si brát čas starostmi spojenými s odpovědností předsedy společenství vlastníků a využijte zkušeností odborníků ze společnosti Správa majetkového portfolia Praha 3 a.s.


Výpočet dědické i darovací daně, ze závislé činnosti a  zpracování daňového přiznání

Výpočet dědické i darovací daně, ze závislé činnosti a zpracování daňového přiznání

Hledáte spolehlivou firmu, která se Vám postará o účetnictví? Kdo by Vám zpracoval daňové přiznání? Oslovte společnost DÚOPAM s.r.o., která sídlí v Ostravě, a oni se Vám postarají o veškeré služby spojené s účetnictvím. V rámci spolupráce s námi se Vám postaráme o daňovou evidenci, tedy o výpočet majetkové daně, jako je dědická a darovací daň, a následně o vypracování přiznání a výpočet daně z příjmu fyzických osob. Evidence příjmů a výdajů je důležitá pro stanovení základní mzdy. Poskytujeme i poradenství v oblasti účetnictví. Daňovou evidenci upravuje zákon o dani z příjmu fyzických osob, který neřeší ale formu zpracování, to už můžete nechat v klidu na nás. K práci využíváme ekonomický program Pohoda. Na našich webových stránkách máme uveden orientační ceník, ale ceny stanovujeme až za přesně odvedenou práci.


Vedení finančního účetnictví a další služby Praha – včetně daňového poradenství

Vedení finančního účetnictví a další služby Praha – včetně daňového poradenství

Kompletní vedení účetnictví nabízí klientům z Prahy a okolí akreditovaná kancelář Daňové poradenství Praha - Ing. Richard Schuh. Postaráme se spolehlivé zpracování jednoduchého i podvojného účetnictví, zpracujeme daňová přiznání a poskytneme daňové poradenství. Nabízíme i další služby jako odborné účetní a daňové konzultace pravidelně vyškolenými účetními s bohatou praxí v oboru. Zaručit můžeme diskrétnost při vedení Vašeho účetnictví a odpovědný přístup k práci. Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte kontaktovat společnost Daňové poradenství Praha - Ing. Richard Schuh.


Vedení účetnictví, mzdy a daně Brno, daňové přiznání, zastoupení na úřadech, slevy na dani

Vedení účetnictví, mzdy a daně Brno, daňové přiznání, zastoupení na úřadech, slevy na dani

Vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování mezd a daní a další služby nabízí firma Jana Lajtkepová z Brna. V rámci svých nabízených služeb se dále věnujeme sestavení daňových přiznání a zastoupení na úřadech ve finančních záležitostech. Naše služby: - vedení účetnictví - daňová evidence - zpracování mezd a daní - sestavení daňových přiznání - zastoupení na úřadech Pokud Vás naše účetnické služby či zpracování daní zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Podpěrova 439/2, Brno.


Spolehlivá účetní firma Praha  -  domluvte si s námi schůzku.

Spolehlivá účetní firma Praha - domluvte si s námi schůzku.

Naše účetní kancelář poskytuje řadu služeb od vedení účetnictví, daňové evidence, mzdové a personální agendy až po daňové poradenství a optimalizaci. Zajistíme pro Vás kompletní outsourcing v oblasti účetnictví a mezd podle Vašich potřeb. Nabízíme poradenství při vedení účetnictví neziskovým organizacím, občanským sdružením i obecně prospěšným společnostem, včetně nadací. Svěřte vedení jednoduchého či podvojného účetnictví a mezd spolehlivé externí účetní firmě z Prahy! Najdete nás na Praze 5 v ulici Radotínská 41/14. Těšíme se na Vaše zavolání.


Auditorské služby pro menší i větší firmy O-CONSULT s.r.o.  Liberec

Auditorské služby pro menší i větší firmy O-CONSULT s.r.o. Liberec

Audity a potřebné osobní konzultace vám zprostředkuje firma O-CONSULT s.r.o. Liberec.Naší hlavní činností jsou komplexní auditorské služby pro menší i větší firmy, podnikatele, ziskové a neziskové organizace, obce a města. Auditorská činnost zahrnuje: - ověřování řádných, mimořádných a mezitímních účetních uzávěrek - audit-ověřování účetních závěrek podnikatelských subjektů - audit-přezkoumání hospodaření měst a obcí - ověřování účetních závěrek neziskových organizací - kontrola účetnictví a účetních knih - kontrola hospodaření - analýza účetních závěrek a výsledků hospodaření - provádění speciálně zaměřených kontrol