Zajištění úklidových prací pro OSSZ Olomouc, OSSZ Přerov a OSSZ Šumperk

Zajištění úklidových prací pro OSSZ Olomouc, OSSZ Přerov a OSSZ Šumperk

úklidové práce
Veřejná zakázka vložena:
03.01.2022 07:55

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká správa sociálního zabezpečení

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
31.01.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
4 382 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká správa sociálního zabezpečení

Zadavatel IČ:
00006963

Zadavatel ulice:
Křížová 1292/25

Zadavatel PSČ:
225 08

Zadavatel obec:
Praha 5

Kontaktní osoba:
Bc. Ludmila Hnutová

Zadavatel telefon:
+420 257 062 074

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.cssz.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

90910000-9
Úklidové služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Čištění koberců, čalounění přímo u zákazníka a úklid domácnosti

Čištění koberců, čalounění přímo u zákazníka a úklid domácnosti

Pravidelná údržba bytových textílií vede k prodloužení jejich životnosti, proto je vhodné oslovit specializovanou firmu na čištění koberců, čalounění nebo kompletní úklid domácnosti. V lokalitě Zlínský kraj, Zlín máte možnost se obrátit na paní Hanu Janštovou. Používáme přístroje Nilco, jejichž výhodou je, že zanechávají textílie jen vlhké - nepromočené. Díky tomu Vás časově neomezujeme, doba schnutí je velmi krátká. Pokud máte o naše služby zájem - termín si sjednejte telefonicky na č.775111009. Provádíme služby přímo u zákazníka, proto je nutná možnost parkování u objektu. Dále je třeba zajistit možnost připojení přístroje na elektrickou síť 230 V, přívod teplé vody a také přístup k WC či výlevce. Interiér by měl být vytápěný s možností odvětrání, aby mohla textilie po vyčištění dobře schnout.


Strojní zametání - čištění ploch za pomocí zametacích strojů

Strojní zametání - čištění ploch za pomocí zametacích strojů

Potřebujete vyčistit Váš chodník, cestu nebo jiné menší zpevněné plochy? Pak se obraťte na opavskou společnost U-SERVIS, která nabízí kvalitní strojní zametání. Podle Vašich potřeb a díky našemu zametacímu stroji Vám můžeme nabídnout následující služby, jako je klasické zametání chodníků, komunikací a výrobních hal, odstranění trávy kolem obrubníků a budov. V rámci komplexnosti služeb můžete využít také úklid společných prostor domu, venkovních prostor a základní údržbu zeleně.


Technická správa budov, nemovitostí - úklid, údržba, ostraha objektu

Technická správa budov, nemovitostí - úklid, údržba, ostraha objektu

Pokud jste vlastníkem firmy, průmyslové či administrativní budovy, starosti o bezchybný chod objektu je vhodné přenechat firmě, která vyřeší celkově technickou správu budov, nemovitostí. Společnost BAVA servis obstará v regionu Uherské Hradiště, Zlínský kraj pro majitele nemovitostí kompletní servis, jehož součástí je údržba, úklid budovy i ostraha objektu. Zajistíme bezchybný chod objektu, tím že zajistíme pravidelnou údržbu veškerých zařízení, revizní činnost i havarijní služby. Úklid zajišťujeme v interiéru i exteriéru. Poskytujeme i DDD služby - likvidace hlodavců, hmyzu a mikroorganizmů. Ve střežených objektech zabezpečíme formou fyzické ostrahy stálý dohled. Včas se dá zabránit případných haváriím a Váš objekt je chráněn i proti vstupu nepovolaných osob.


Tryskání, pískování – čištění cihel, kamene, betonu, železa nebo dřeva kdekoliv v terénu

Tryskání, pískování – čištění cihel, kamene, betonu, železa nebo dřeva kdekoliv v terénu

Sháníte firmu, která se zabývá čištěním různých povrchů metodou tryskání? Potřebujete důkladně odstranit staré nánosy špíny ze zdí, fasád nebo sklepů? Kontaktujte společnost Pavel Řezníček, která za pomocí tryskání dodá všem povrchům punc čistoty. Díky moderní tryskací mobilní jednotce jsme schopni očistit jakékoliv povrchy kdekoliv v terénu. Používáme různé druhy abraziv, které sjednotí, očistí a zdrsní různé plochy a materiály – cihly, dřevo, kámen, beton, železo, ale také fasády, sklepy nebo venkovní zdi. Mobilní pískování provádíme na různých místech v rámci celé ČR, zejména působíme v Olomouci, Prostějově, Ostravě, Brně, Jeseníku a Zlíně.


Úklidové služby Praha, pravidelné a generální úklidy v domácnosti, úklidy po stavebních pracích

Úklidové služby Praha, pravidelné a generální úklidy v domácnosti, úklidy po stavebních pracích

Představujeme Vám firmu W.WOLF CO., spol. s r.o. z Prahy, která svoji činnost zaměřila na kompletní úklidové služby. V rámci svých nabízených služeb se věnujeme pravidelným, generálním, jednorázovým úklidům a úklidům po stavbách. Úklidové služby Praha: - hotely - administrativní budovy - obchodní centra - komerční objekty - průmyslové haly - nemocnice Pokud Vás naše úklidové služby zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Pod Višnovkou 1662/23, Praha.


Mytí a čištění komunikací Praha - kropicí vůz, kropička

Mytí a čištění komunikací Praha - kropicí vůz, kropička

Spravujete komunikace v hlavním městě a jeho městských částech? Potřebujete zajistit čištění ulic po zimě či v létě pro snížení prašnosti? V tom případě využijte služeb naší společnosti Agentura Hřivna Barrandov. Jsme profesionálové v mytí a čištění cest, ulic, prostranství, náměstí i parkovišť. K těmto pracím využíváme kvalitní a moderní techniku. Naše služby můžete využívat pravidelně v sezonních intervalech, ale i nárazově dle potřeb při znečištění komunikací u výjezdu ze staveb či polí. Mimo čištění provádíme také kropení zpevněných ploch pro snížení teploty v horkých dnech. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Údržbové práce v oblasti čistějšího prostředí realizuje především v Praze, ale i v jeho okolí.