Zimní stadion - rekonstrukce chladicího zařízení

Zimní stadion - rekonstrukce chladicího zařízení

Předmětem Veřejné zakázky jsou dodávky, jedná se zejména o modernizaci technologie chladicího zařízení na zimním stadionu v obci Povrly.
Veřejná zakázka vložena:
03.01.2022 09:40

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Obec Povrly

Originální záznam:

Okres:
Ústí nad Labem

Hlavní místo plnění:
Ústecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
24.01.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Povrly

Zadavatel IČ:
00266931

Zadavatel ulice:
Mírová 165/7

Zadavatel PSČ:
403 32

Zadavatel obec:
Povrly

Kontaktní osoba:
Dalibor Pavlát

Zadavatel telefon:
+420 724 180 414

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.povrly.cz/obec-povrly/os-10

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Panely pro skříňové nástavby nákladních automobilů na míru

Panely pro skříňové nástavby nákladních automobilů na míru

Panely pro skříňové nástavby nákladních automobilů vyrábíme ve společnosti PSP izoterm. Nabízíme panely pro nákladní automobily všeho druhu. Ať už jezdíte s chladícím vozem nebo převážíte křehké zboží, naše panely jsou tu pro vás. Panely pro skříňové nástavby nákladních aut se dají využít několika způsoby. Nabízíme vám proto hned několik druhů panelů: - Prachotěsné panely pro skříňové nástavby - Izotermické panely pro skříňové nástavby - Chladírenské panely pro skříňové nástavby - Mrazírenské panely pro skříňové nástavby Ať už si ale vybere jakékoli panely pro skříňové nástavby, jedním si můžete být jistí. Všechny vyrábíme z kvalitních materiálů a za dodržení všech norem a hygienických předpisů. Sendvičové panely pro nákladní automobily vyrábíme technologií lepení ve vakuovém lise v maximální rozměru 3000 x 10000 mm. Panely pro nákladní automobily se skládají z tvrdé polyuretanové pěny, která je oboustranně opláštěná polyesterovým skelným laminátem. K podlahovým panelům pro skříňové nástavby pak ještě přidáváme vícevrstvou vodovzdornou překližku. Panely pro skříňové nástavby nákladních automobilů ale rádi přizpůsobíme vašim požadavkům. Na přání do nich zabudujeme potřebné výztuhy, panty, závěry dveří, okopové profily, zařízení pro maso ve visu i další doplňky. Stačí nám sdělit vaše požadavky a my vám vyrobíme panely pro nákladní automobily na míru!


Standardně provedené nebo na míru vyrobené zamrazovače, mrazící komory i rozdružovače zmrazených potravin

Standardně provedené nebo na míru vyrobené zamrazovače, mrazící komory i rozdružovače zmrazených potravin

Rádi byste si zakoupili kvalitní mrazící komory nebo zamrazovače potravin? Potřebujete na míru vyrobenou mrazící komoru? Kontaktujte firmu SKANEKO z Třebíče, která je distributorem strojů světově proslulých výrobců pro zamrazování potravin. V našem sortimentu najdete produkty značek PIGO a CABINPLANT. Vybrat si můžete zamrazovací tunely a kabiny, rozdružovačku zmrazených produktů nebo glazírovací buben. Pokud vám nebude vyhovovat standardní provedení strojů, pomůžeme Vám zajistit optimální řešení na míru pro vaše potřeby.


Chladírenský servis Plzeň, opravy a servis chladicích zařízení, montáž chladicího zařízení

Chladírenský servis Plzeň, opravy a servis chladicích zařízení, montáž chladicího zařízení

Představujeme Vám firmu Chladírenský servis Klíma s.r.o. z okresu Plzeň, která svoji činnost zaměřila na na chladírenské a klimatizační zařízení. Poskytujeme opravy a servis chladicích zařízení, montáž chladicího zařízení, stěhování chladicího zařízení a certifikované revize. Svým zákazníkům dále nabízíme možnost zakoupení chladicího zařízení z druhé ruky. Provozujeme bazar, kde si pořídíte chladicí zařízení výhodněji a se zárukou. Pokud Vás náš chladírenský servis zaujal, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Plzeňská 149, Líně, okres Plzeň.


Filtrační ventilátory εCOOL Pfannenberg pro chlazení, regulaci teploty elektrických rozváděčů

Filtrační ventilátory εCOOL Pfannenberg pro chlazení, regulaci teploty elektrických rozváděčů

V sortimentu firmy EMS ELEKTRO s.r.o. Otrokovice od spol. Pfannenberg najdete kromě chladicích jednotek také filtrační ventilátory εCOOL včetně příslušenství, které se postarají o regulaci teploty elektrických rozváděčů - základní chlazení a cirkulaci vzduchu v rozvaděči a vytvoření optimálních teplotních podmínek v uzavřeném prostoru rozvaděče. Včasné spínání chladicích nebo topných komponent mají na starost regulační prvky – termostaty, hydrostaty, díky kterým je chráněna výbava rozvaděče před kondenzací či přehříváním. Společnost Pfannenberg dnes poskytuje celou řadu různých řešení pro průmyslovou tepelnou správu a je tak jedním z mála specialistů, kteří mohou poskytnout vhodná zařízení pro prakticky všechny průmyslové požadavky po celém světě. Společnost EMS ELEKTRO s.r.o. je oficiálním prodejním zastoupením Pfannenberg Europe GmbH v České republice a stala se partnerem mnoha průmyslových podniků nejen na Zlínsku, ale po celé ČR.


Klimatizační, chladicí jednotky rozvaděčů - návrhy chlazení elektrických rozvaděčů a servis jednotek

Klimatizační, chladicí jednotky rozvaděčů - návrhy chlazení elektrických rozvaděčů a servis jednotek

Pro chlazení větších elektrických rozvaděčů v průmyslu, které mají mnoho komponent produkujících teplo se používají klimatizační jednotky rozvaděčů. Společnost EMS Elektro s.r.o. Otrokovice má zastoupení spol. Pfannenberg a dodává jak vestavné chladící jednotky i přisazené na dveře či strop rozvaděče. Společnost EMS Elektro zajišťuje návrhy, dodání vhodných typů klimatizací, samozřejmostí je záruční a pozáruční servis chladicích jednotek rozvaděčů i poradenství. Produkty: - chladící jednotky řady DTI a DTS splňují všechny požadavky na částečně zapuštěnou (DTI) a vnější montáž (DTS) pro každou velikost skříně - střešní chladicí jednotky DTT nabízejí jedinečné zabezpečení díky inovativnímu, patentovanému systému správy kondenzátu a lze je instalovat i do nejmenších prostorů.


Nové vybavení a modernizace prodejen

Nové vybavení a modernizace prodejen

Hledáte do Vaší prodejny vhodné a kvalitní vybavení? Naše společnost intaPLASTIC s. r. o. Vám dodá to nejlepší vybavení pro Váš obchod. Zajistíme Vám kompletní služby. Od projektu a vizualizace až po dodávku a realizaci. Najdete u nás chladící pulty, chladící a mrazicí skříně, obchodní i skladové regály, přepravky, cenovkové lišty, kazety a tabulky, ale i stojánky, držáky, tácky a misky a další vybavení pro Vaši prodejnu. Vše v nejlepší kvalitě a za rozumné ceny. V případě zájmu o cenovou kalkulaci kontaktujte prosím naši společnost intaPLASTIC s. r. o. Sídlo naší společnosti najdete v Havířově – Bludovicích na ul. Na Záguří 682/1. Využít můžete také náš internetový prodej. Modernizujte svou prodejnu novým vybavením od intaPLASTIC s.r.o. a poskytněte svým zákazníkům vysoký standard při nakupování.