Nákup autobusu pro veřejnou dopravu s hybridním pohonem

Nákup autobusu pro veřejnou dopravu s hybridním pohonem

Předmětem zakázky je dodávka nového nebo zánovního - maximální nájezd 60 000 km, rok výroby 2020 (včetně) a novější - autobusu pro veřejnou dopravu s hybridním pohonem (naftový motor + elektromotor) v třídveřové verzi.
Veřejná zakázka vložena:
03.01.2022 07:53

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Kroměřížské technické služby, s.r.o.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
20.01.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
6 500 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Kroměřížské technické služby, s.r.o.

Zadavatel IČ:
26276437

Zadavatel ulice:
Kaplanova 2959/6

Zadavatel PSČ:
767 01

Zadavatel obec:
Kroměříž

Kontaktní osoba:
Mgr. Tomáš Motal

Zadavatel telefon:
+420 602 814 317

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.kmts.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pronájem luxusních obytných vozů v průběhu celého roku na dovolenou i víkendový výlet

Pronájem luxusních obytných vozů v průběhu celého roku na dovolenou i víkendový výlet

Uvažujete o dovolené s obytným vozem? Vyrážíte o prodlouženém víkendu kempovat a chcete si pronajmout obytný vůz? Luxusní obytné vozy značky FORD pronajímá v blízkosti Brna a Blanska Půjčovna obytných vozů Drnovice s.r.o. Obytný vůz si můžete vypůjčit v průběhu celého roku. Vozy se dají vypůjčit minimálně na 4 dny. Cena pronájmu se odvíjí podle sezóny. Obytná auta jsou klimatizovaná a vybavena tažným zařízením, nosiči na jízdní kola, TV a DVD přehrávačem, kuchyní s nádobím. Pohodlně se zde vyspí až 6 osob.


Bydlík pro 4 osoby od Globe-Traveller - dovoz, import obytných vozů pro náročné do ČR

Bydlík pro 4 osoby od Globe-Traveller - dovoz, import obytných vozů pro náročné do ČR

Pokud očekáváte od obytných vozů velmi kvalitní provedení celého interiéru, oslovit Vás může bydlík Globe-Traveller. Jde o obytné vestavby do dodávek Fiat, Peugeot. Dovozce těchto obytných vozů v regionu Zlínský kraj je společnost TOPTRADE, spol. s r.o. Holešov. Obytné vestavby firmy Globe Traveller ocení i náročnější zákazníci, kteří požadují vysokou kvalitu, moderní řešení nebo zimní provoz. V interiéru najdete velmi kvalitní nábytek, který je vyráběný na NC strojích, má příjemný vzhled. Uspořádání interiéru umožňuje plnohodnotné spaní pro 4 osoby.


Krátkodobé zapůjčení i dlouhodobý pronájem 9místného vozu Opel Vivaro za příjemné ceny

Krátkodobé zapůjčení i dlouhodobý pronájem 9místného vozu Opel Vivaro za příjemné ceny

Plánujete výlet s rodinou, ale do klasického auta se nevlezete? Rádi by jste si pronajali vůz pro osm lidí? Potřebujete vůz pouze na víkend či naopak na delší dobu? Využijte možnost si pronajmout 9místní vůz značky Opel Vivaro H1L1 BUS u společnosti MORAVIA Rent, která sídlí ve Frýdku-Místku a která se specializuje na krátkodobý i dlouhodobý pronájem užitkových vozů. Minibus Opel Vivaro H1L1 BUS si lze půjčit krátkodobě, na jeden den či na víkend, ale i dlouhodobě. Cena se stanoví dohodou. Pronájem na víkend je stanoven od pátku od 16:00 hodin do pondělí do 8:00 hodin ráno. Pronájem je limitován ujetými kilometry, na den to je 300 km/den, u víkendu to 800 km. Při přesáhnutí limitu je účtován poplatek. Naše vozy jsou vždy v perfektním technickém stavu a pečlivě uklizeny. Pronájem je rychlý, stačí si vůz zarezervovat z pohodlí domova na našich webových stránkách, kde jsou i uvedeny ceny pronájmu na jednotlivé dny. Při převzetí stačí předložit dva průkazy totožnosti. U firem se jedná o kopii živnostenského listu a plnou moc jednatele. Dále vratnou kauci a celou částku za pronájem vozu. S vozem máte možnost vycestovat i do zahraničí.


Pronájem obytného vozidla, karavanu na týden i méně - obytňáky s klimatizací

Pronájem obytného vozidla, karavanu na týden i méně - obytňáky s klimatizací

Pokud toužíte při dovolené poznávat různá místa, můžete si domluvit pronájem obytného vozidla u společnosti BD commodity s.r.o. Naše půjčovna má k dispozici několik obytných vozidel a karavan, všechny luxusně vybavené a s klimatizací. Klientelu máme nejen z regionu Zlínský kraj, ale z celé Moravy. Volit můžete z těchto modelů: - obytňák Etrusco I 6900 SB pro 4 osoby nebo Etrusco T 7300 SB pro 4-5 osob, pronájem je možný min. na 7 dnů, nemáte limit ujetých km. - přívěs, karavan Fendt Bianco pro 4-5 osob, mimo sezonu je možný pronájem na 3-6 dnů, v sezonu také na 7 dnů.


Půjčovna klimatizovaných obytných vozů  FORD HORON 84 XT, CI Magis Plus 84 X

Půjčovna klimatizovaných obytných vozů FORD HORON 84 XT, CI Magis Plus 84 X

Uvažujete o zapůjčení obytného vozu? Hledáte v okolí Brna a Blanska půjčovnu komfortních obytných vozů FORD? Moderní obytné vozy FORD, které jsou vhodné na víkendové výlety i dovolenou, si můžete celoročně zapůjčit v Půjčovně obytných vozů Drnovice s.r.o. Pronajmout si v naší půjčovně můžete obytná auta FORD, a to modely HORON 84 XT pro pět osob a CI Magis Plus 84 X, kde pohodlně přespí i 6 osob. Vozy jsou vybaveny TV, DVD přehrávačem a mají i nosič kol a venkovní výsuvnou markýzu. Součástí vozu je i vybavená kuchyňka a sociální zařízení se sprchou.


Luxusní obytňáky pro rodinu 4-5 osob - pronájem karavanu na týden

Luxusní obytňáky pro rodinu 4-5 osob - pronájem karavanu na týden

Díky obytnému vozu můžete naplánovat pestrou dovolenou na více místech. Luxusní obytňáky s klimatizací si můžete rezervovat v BD commodity s.r.o., jsou vhodné pro rodinu 4-5 osob. V sezonu je možný pronájem karavanu pouze na týden, mimo sezonu je možné jej zapůjčit i na 3-6 dnů. Najdete nás v Ořechově - Zlínský kraj. Spokojené klienty máme z celé Moravy. Naše obytňáky jsou vybaveny klimatizací, mají vybavenou kuchyňku, toaletu a sprchový kout a samozřejmě pohodlné postele. Připraveno je i kempingové vybavení a vše pro připojení vody a elektřiny. Pokud jste dovolenou v karavanu ještě nevyzkoušeli, neváhejte. Pronájem je možné si domluvit po celý rok.