Dodávky v rámci školního projektu Ovoce a zelenina do škol doprovodná vzdělávací opatření

Dodávky v rámci školního projektu Ovoce a zelenina do škol doprovodná vzdělávací opatření

Předmětem veřejné zakázky je dodávka kvalitního čerstvého ovoce, zeleniny a exotických plodů do škol na území České republiky v rámci doprovodného vzdělávacího opatření v rámci projektu Státního zemědělského intervenčního fondu (SZIF) s názvem „Školní projekt Ovoce a zelenina do škol“, a to na základě aktuálních potřeb zadavatele. Zadavatel se nezavazuje odebrat určité minimální množství ovoce, zeleniny a exotických plodů.

Dodávky budou zahrnovat některý z následujících druhů ovoce, zeleniny, exotických plodů (dále jen „seznam“):
- Avokado
- Ananas
- Nashi
Stránka 5 z 13
- Granátové jablko
- Kiwi
- Mango
- Physalis
- Pitahaya
- Ředkev Mozzarella
- Karambola
- Bluma
- Cherimoya
- Rucola
- Polníček
- Kumquat
- Jablko Greny Smith
- Jablko Red Chief
- Paprika Ramiro.
Veřejná zakázka vložena:
03.01.2022 08:52

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
BOVYS, s.r.o.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Pardubický kraj

Platnost veřejné zakázky:
25.01.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
14 030 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
BOVYS, s.r.o.

Zadavatel IČ:
62028626

Zadavatel ulice:
Dědová 40

Zadavatel PSČ:
539 01

Zadavatel obec:
Hlinsko

Kontaktní osoba:
Mgr. Marcela Hřebíčková, advokátka

Zadavatel telefon:
+420 732 707 024

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.bovys.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

03220000-9
Zelenina, ovoce a ořechy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej sadby hub - pěstování hřibů, bedel, kozáků, křemenáčů a čirůvek na zahradě

Prodej sadby hub - pěstování hřibů, bedel, kozáků, křemenáčů a čirůvek na zahradě

Máte v oblibě čerstvé houby? Nečekejte až vyrostou a vypěstujte si je sami na zahradě. Jsme společnost Drago spol.s .r.o. a prodáváme sadby hub v okolí Zlína, Uherského Hradiště, Olomouce a Přerova. Domácí pěstování je možné díky speciálnímu substrátu s naočkovaným myceliem konkrétního druhu. Budete-li dodržovat pokyny pro správné pěstování, brzy se dočkáte vlastní úrody. Houby se díky své nezaměnitelné chuti hodí pro vaření mnoha oblíbených pokrmů. Objednat lze odrůdy, jako je bedla vysoká, hřib (smrkový, borový, březový a dubový), čirůvka zelánka, hlíva ústřičná, klouzek obecný, kozák březový a červenohnědý, křemenáč březový a osikový, liška obecná, ryzec pravý nebo pýchavka obrovská. K zakoupení máme také substráty a živá podhoubí pro optimální výsev a množení.


Prodej sušených plodů, oříšků a sušeného tropického ovoce - ideální zdravá svačinka

Prodej sušených plodů, oříšků a sušeného tropického ovoce - ideální zdravá svačinka

Pokud jste se rozhodly zbavit pár kilo na váze, můžete si přijít nakoupit něco na zdravé mlsání do prodejny Zelená zahrada Znojmo - máme výběr sušených plodů, oříšků, sušeného tropického ovoce, švestek, meruněk a dalších dobrot. Protože v zimě není dostupné sezónní ovoce, právě sušené ovoce je alternativou na toto období, u nás máme na prodej pouze zdravou variantu s minimem přidaného cukru, šetrně sušené a bez konzervantů. V sušeném ovoci zůstává vysoký obsah vlákniny, živin, antioxidantů, jde tedy opravdu o zdravou svačinku. Stejně vydatnou svačinou budou i oříšky. Prodej: - tropické ovoce – ananas, mango, papaya - sušené meruňky, rozinky, švestky, hrušky, jablka - sušené plody - pistácie, kešu oříšky, arašídy solené, natur či v jogurtové polevě.


Zelenina a ovoce přímo od pěstitelů k uskladnění – jablka, brambory, cibule

Zelenina a ovoce přímo od pěstitelů k uskladnění – jablka, brambory, cibule

Máte rádi domácí zeleninu a ovoce po celý rok? Chcete si nakoupit brambory nebo cibuli k uskladnění? Kvalitní zeleninu a ovoce přímo od pěstitele, určenou k uskladnění, prodává v oblasti Brno-venkov Zelenina Kratochvílovi Kupařovice. Nakoupíte u nás žlutou a červenou kuchyňskou cibuli, ale také brambory varného typu B k uskladnění. Sortiment ovoce vhodného k uskladnění pak zahrnuje jablka odrůd Šampion a Rubín, která se prodávají v bednách po 15 kilech. Prodej ovoce a zeleniny k uskladnění je ukončen je konci měsíce září, poté je možný odběr po telefonické domluvě.


Domácí nakládaná zelenina z vlastnoručně vypěstované úrody

Domácí nakládaná zelenina z vlastnoručně vypěstované úrody

Máte rádi nakládanou zeleninu? Hledáte prodejnu zeleniny, která prodává domácí nakládanou zeleninu? Pak navštivte prodejnu Zelenina Kupařovice. V naší prodejně si můžete vybrat z několika druhů směsí domácí nakládané zeleniny. Tyto zeleninové směsi jsou naloženy v nálevy nebo ve vlastní šťávě. Pro výrobu nakládané zeleniny jsme použili pouze úrodu z našich vlastních polí, kterou jsme vlastnoručně vypěstovali – například mrkev, celer, paprika, květák, kozí rohy, petržel a další.


Čerstvé ovoce a zelenina - kvalitní brambory, rajčata, mrkev, banány i jablka z velkoobchodu

Čerstvé ovoce a zelenina - kvalitní brambory, rajčata, mrkev, banány i jablka z velkoobchodu

Kvalitní brambory, rajčata, mrkev, banány nebo jablka? Vše zakoupíte ve velkoobchodě Zepo-Kubíček Václav v Břeclavi nedaleko Hodonína. Čerstvé ovoce a zeleninu si u nás zaručeně vybere každý! Velkoobchod s čerstvou zeleninou a ovocem: - brambory, listové saláty, rajčata, okurky, kedlubny, zelí, papriky - bylinky, cibule, česnek, - jablka, citrusy, melouny, banány, pomeranče, mandarinky, hrušky - kořenová zelenina, mrkev, petržel, celer - žampiony a hlíva ústřičná. Zajistíme zásobování nejen pro maloobchody, restaurace, hotely, jídelny, stravovací zařízení, nemocnice, školy i školky. Rozvoz pro okres Hodonín, Břeclav, Znojmo.


Prodej ovocných stromku a ovoce – jablka, hrušky, švestky a meruňky

Prodej ovocných stromku a ovoce – jablka, hrušky, švestky a meruňky

Pro čerstvé a chutné ovoce zamiřte v letních a podzimních měsících do Sadů Veselíčko – k firmě Jitka Žůrová – Pěstitelská činnost. Naše firma se zabývá nejen prodejem sezónního ovoce, ale i prodejem ovocných stromků. U nás si můžete vybrat ze širokého sortimentu odrůd jablek, hrušek, meruněk, ale také švestek – a to například: : - jablka Bohemie, Idared,Rubín, Jonagold, Jonagored, Bio golden apod. - hrušky Konference, Bohemila, Amfora, Dicolora a Erika - meruňky konference Leskora Mimo to také prodáváme ovocné stromky, a to: - jabloně - hrušně - slivoně - meruňky