Rekonštrukcia bazéna Centra univerzitného športu SPU v Nitre

Rekonštrukcia bazéna Centra univerzitného športu SPU v Nitre

Predmetom zákazky sú stavebné práce, spočívajúce v odstránení havarijného stavu bazéna, výmena nehospodárnych a nefunkčných častí technológií a nový antikorový plavecký bazén s rozmermi 25, 02 x 12 x 1, 35 - 1, 8 m. Objekt Centrum univerzitného športu SPU (CUŠ) slúži na športové aktivity študentov SPU. Riešený bazén sa nachádza v priestoroch CUŠ v bloku D študentského domova Mladosť SPU v Nitre, ktorý sa nachádza v katastrálnom území Nitra, na parcele číslo 1885. Ide o priestory plavárne a k nej prislúchajúcich technických miestností v suteréne a na prízemí. Existujúci bazén bude nahradený novou vodotesnou konštrukciou nerezového bazéna s rozmermi 25, 03 x 12 m, hĺbka bazéna bude 1, 35 až 1, 8 m, so šiestimi plaveckými dráhami. Je navrhovaná nová železobetónová stropná konštrukcia technologickej chodby okolo bazéna. Nová úroveň podlahy v bazénovej hale bude o 100 mm vyššie oproti pôvodnej, z dôvodu novej konštrukcie podlahy s podlahovým vykurovaním a odvodnenia podlahy okolo bazéna. Na prízemí je navrhovaná nová strojovňa vzduchotechniky a sklad chémie, ktorý je priamo prístupný z exteriéru. V suteréne je navrhovaná nová miestnosť pre bazénovú technológiu spojením dvoch miestností.
Podrobný opis predmetu zákazky sa nachádza v SP:
Veřejná zakázka vložena:
03.01.2022 08:00

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
20.02.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre

Zadavatel IČ:
00397482

Kontaktní osoba:
JUDr. Alžbeta Kentošová

Zadavatel telefon:
+421 376 415 755


Slovník veřejné zakázky (CPV)

45212212-5
Stavebné práce na stavbe bazénov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Plastový bazén - kompletní dodávka bazénového setu do 14 dnů

Plastový bazén - kompletní dodávka bazénového setu do 14 dnů

Nikdo z nás nechce na svůj bazén dlouho čekat! Společnost Bazény Kostelec, která je tradičním českým výrobcem kvalitních plastových bazénů, vyrábí plastové bazény na míru a dodává je v nejkratších možných termínech. Bazén je často vyroben dříve než stihnete připravit zahradu na jeho usazení... Kromě rychlé dodací lhůty Vás jistě mile překvapí také cena bazénů od firmy Bazény Kostelec. Podívejte se např. na akční bazénové sety včetně možnosti zastřešení, které firma vyrábí. Rozměry ale mohou být jakékoliv - přesně podle Vašich potřeb a požadavků. Jako bonus k novému bazénu dostanete navíc bazénovou chemii pro start a praktický tester, ruční vysavač a sítku. Dodaný bazénový set bude zkrátka připraven pro plnohodnotný provoz. Také doprava po celé ČR je zakalkulována do konečné ceny bazénu a nemusíte připlácet nic navíc. A záruka? Na skelet bazénu dostanete 7 let! Chcete-li tedy nový plastový bazén vysoké do 14 dnů, obraťte se na firmu Bazény Kostelec!


Roleta na bazén neboli lamelové zakrytí bazénu pro design, bezpečnost i praktičnost

Roleta na bazén neboli lamelové zakrytí bazénu pro design, bezpečnost i praktičnost

Automatické lamelové zakrytí bazénu, často jednoduše nazývané roleta na bazén, může být umístěno buď na kraji bazénu, nebo může být zabudováno přímo do bazénového tělesa. Hlavní výhody rolety na bazén 1. Design Zakrytí je estetické a minimalistické, hodí se pro všechny typy bazénů 2. Bezpečnost Zaručuje bezpečnost domácích zvířat i dětí - lamelové zakrytí je testováno na zatížení do 100 kg 3. Praktičnost chrání bazén proti znečištění z okolního prostředí zabraňuje zbytečnému úniku tepla prodlužuje koupací sezónu u venkovních bazénů snižuje náklady na ohřívání vody v bazénu redukuje potřebu chemických přípravků pro udržení kvality vody Navíc je bazén s roletou připraven na plavání během 2 – 3 minut a za stejnou dobu je i spolehlivě zabezpečen proti pádu, nečistotám, ale i proti odparu vody a udržuje teplotu vody. Pokud tedy hledáte designové, bezpečné a zároveň praktické řešení pro zakrytí Vašeho bazénu, kontaktujte společnost Bazény Desjoyaux a žádejte lamelovou roletu na bazén!


Realizace bazénů, vířivek a teras Praha, nadzemní bazény, plastové bazény, relax bazén, mini bazén

Realizace bazénů, vířivek a teras Praha, nadzemní bazény, plastové bazény, relax bazén, mini bazén

Představujeme Vám firmu JM - Cool Terasy z Prahy, která svoji činnost zaměřila na návrhy a realizace bazénů a vířivek pro Váš odpočinek a relax ve vodě. Dále jsme schopni zajistit obložení domu kamenem, postavit jímky, nádrže, septiky, oplotit dům, zabudovat garážové vrata i zastřešit bazén. Naše služby nabízíme nejen po celé ČR, ale také na Slovensku. Návrhy a realizace: - návrhy bazénů a vířivek - zastřešení bazénů - nádrže, jímky, septiky - vrata, brány, ploty - kamenné obložení - zahradní osvětlení Pokud Vás naše služby či produkty zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Jaurisova 515/4, Praha.


Vypuštění bazénu a koupališť na zimu Praha - rychle a odborně

Vypuštění bazénu a koupališť na zimu Praha - rychle a odborně

A právě vypouštění bazénu vám zajistí Agentura Hřivna Barrandov. Máte doma na zahradě velký bazén? Nebo snad provozujete koupaliště? Ať už tak nebo tak, jistě využijete naší služby vypouštění bazénu. Práce provádíme s naší požární cisternou, do které se vejde až 8 m3 vody. Jsme tedy schopní vypustit i bazény větších rozměrů. Naše firma poskytuje i požární služby, proto vypouštění bazénu provádíme pomocí té nejlepší techniky a příslušenství. Máme požární a hasičskou techniku (včetně hadic a proudnic) a také další odborné vybavení. S námi bude vypouštění bazénu jednoduché a vám odpadne starost navíc. Pro souhrn tedy poskytujeme následující služby: - vypouštění bazénu - čerpání, dodávka a kropení vody - doprava a dovoz teplé i studené vody - plnění studny - využití cisterny Potřebujete si nechat vyčistit vozovku před vaším domem nebo ve vaší obci? Nabízíme i tyto služby! Disponujeme velkou cisternou a kropicím vozem. Umyjeme a profesionálně vám vyčistíme vozovku. Za umytí vozovky i vypouštění bazénu účtujeme příznivé ceny, které vás nezruinují. Pro více informací nás kontaktujte. Agentura Hřivna Barrandov se těší na naši spolupráci!


Sportovní plavecký bazén na vlastní zahradě díky firmě Bazény Desjoyaux - pro pohodlné plavání

Sportovní plavecký bazén na vlastní zahradě díky firmě Bazény Desjoyaux - pro pohodlné plavání

Rádi si zaplavete, ale běžné zahradní bazény Vám svými rozměry nevyhovují? Sportovní plavecký bazén od společnosti Bazény Desjoyaux, s.r.o. je rozměrově navržen a přizpůsoben tak, že si skutečně pohodlně a plnohodnotně zaplavete. Oproti běžným zahradním bazénům ozdobných a oválných tvarů je tento bazén delší a užší, nemusíte se tedy po pár tempech ihned otáčet. Získejte dokonalou fyzickou formu díky plavání v plaveckém bazénu od firmy Bazény Desjoyaux, s.r.o. na vlastní zahradě.


Zahradní zapuštěné a nadzemní bazény na klíč – od výkopu po zastřešení

Zahradní zapuštěné a nadzemní bazény na klíč – od výkopu po zastřešení

Chcete si nechat na vaši zahradě vybudovat zapuštěný bazén? Hledáte firmu, která se postará o realizaci bazénu včetně výkopových prací? Realizaci Vašeho vlastního bazénu svěřte do rukou firmy MKPLASTIC. Bazény vyrábíme výhradně z kvalitních materiálů Röchling – bazénových, hygienicky nezávadných polypropylenových desek s UV stabilizací a s atestem svařitelnosti. Bazén je také opatřen horním lemem a silným žebrováním s armaturou. Na výběr máme různé barevné odstíny – bílá, světle modrá, zelená nebo šedá. Bazény podle velikosti vyrábíme buď u nás na dílně nebo přímo u zákazníka. Zajistíme i výkop pro bazén a ve finále bazény i zastřešíme, a to kdekoliv v okolí Olomouce a Šumperka. Dodáváme i bazénové sety včetně schůdků, skimmru a pískové filtrace.