Stredisko triedeného zberu a kompostáreň Stará Turá, SO 02 Rozšírenie kompostárne

Stredisko triedeného zberu a kompostáreň Stará Turá, SO 02 Rozšírenie kompostárne

Predmetom zákazky sú stavebné práce Stredisko triedeného zberu a kompostáreň Stará Turá, SO 02 Rozšírenie kompostárne a prestrešenie časti kompostárne časť rozšírenie kompostárne neprestrešenou spevnenou plochou. Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
03.01.2022 12:02

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Stará Turá

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
20.02.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Stará Turá

Zadavatel IČ:
00312002

Kontaktní osoba:
Marek Havaš

Zadavatel telefon:
+421 327 464 610

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.staratura.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výstavba a úpravy průmyslových objektů a administrativních budov

Výstavba a úpravy průmyslových objektů a administrativních budov

Firma EKOČEK s.r.o. sídlící v Jiřicích u Miroslavi provádí různorodé stavební činnosti v celém Jihomoravském kraji. V oblasti nebytové výstavby se pak tato zkušená stavební firma zabývá několika stavebními činnostmi: - úpravami nebytových prostor v administrativních budovách - rekonstrukcí průmyslových hal - výstavbou průmyslových hal - dodávkou administrativních vestavků průmyslových hal Potřebujete-li provést některou z těchto stavebních činností a navíc hledáte zkušenou a spolehlivou stavební firmu, neváhejte a obraťte se na stavební firmu EKOČEk s.r.o.


Kompletní dodávka a montáž opláštění budov, hal, jízdáren a ocelových konstrukcí

Kompletní dodávka a montáž opláštění budov, hal, jízdáren a ocelových konstrukcí

Opláštění budov zajistí větší komfort a trvanlivost. Díky opláštění se zlepší izolační, tepelné a zvukové vlastnosti. Společnost Opravny Telč, a.s. vyrábí a dodává ocelové konstrukce a další výrobky. Vyrábíme a montujeme ocelové konstrukce různého typu i rozměrů – jízdárny, haly, stáje, sklady, hangáry a areály. Zabýváme se dodávkami komplexního opláštění budov. Opláštění budov provádíme za použití vysoce kvalitních produktů. Nabízíme opláštění zateplených i nezateplených hal a budov dle přání zákazníka po cele České republice.


Pozemní stavby Chlumec nad Cidlinou, stavby od rodinných domů až po průmyslové stavby

Pozemní stavby Chlumec nad Cidlinou, stavby od rodinných domů až po průmyslové stavby

Představujeme Vám firmu STAVTE, s.r.o. z Chlumce nad Cidlinou, která svoji činnost zaměřila na stavby od rodinných domů až po průmyslové stavby. Provádíme generální dodávky pozemních staveb od rodinných domů a bytových domů, občanské, historické, dopravní, průmyslové, zemědělské a sportovní objekty. Stavební firma STAVTE, s.r.o. má mnoho zkušeností, pracujeme spolehlivě, rychle, kvalitně a přitom cenově výhodně. Pokud Vás naše generální dodávky pozemních staveb zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Boženy Němcové 37, Chlumec nad Cidlinou.


Stavby občanské vybavenosti a průmyslové objekty

Stavby občanské vybavenosti a průmyslové objekty

Naše společnost FAINSTAV, s.r.o. – Váš spolehlivý dodavatel stavebních prací s působností po celé České republice Jsme stavební a obchodní společnost, která provádí realizaci jak průmyslových staveb, tak také staveb občanské vybavenosti. Naše firma má tradici již od roku 1998 a troufneme si tvrdit, že stavebnictví je naše domácí hřiště. Naši odborně vyškolení pracovníci Vám pomohou jak ve fázi projektu a plánování stavby, tak také s průběhem celého procesu, kterým Vás s nadšením provedeme. Mezi naše hlavní činnosti patří revitalizace bytových domů, výstavba a rekonstrukce nízkoenergetických rodinných domů, kompletní stavební práce a s tím spojené další úkony. Naše kanceláře naleznete jak v samotném srdci Slovácka v Uherském Hradišti, tak také v Praze. Snažíme se být Vám blíž a chceme Vám pomoci s výstavbou a rekonstrukcí. O naší kvalitě svědčí celá řada spokojených zákazníků jejichž reference si můžete prohlédnout na našem webu. Neváhejte a přijďte nás navštívit buď na adrese Zelené náměstí 129, Uherské Hradiště, anebo Kupeckého 842, Praha 4. Těšíme se na naše společné realizace.


Profesionální stavební služby Liberec – realizace náročných stavebních zakázek

Profesionální stavební služby Liberec – realizace náročných stavebních zakázek

HAVAX a.s. Liberec - stavební firma, výstavby domů, průmyslové stavby, rekonstrukce objektů a zateplování budov. Naší specializací jsou stavby na klíč a to jak občanské, bytové tak i průmyslové. Jsme schopni realizovat kvalitní stavby v krátkém časovém termínu po celé České republice. V současné době dokončujeme stavební projekty: Bytový Dům Riegrova TRW Rychnov u Jablonce Apartmánový Dům Pavlovická Inspirovat se můžete na našich stránkách viz reference.


Stavební práce ve Středočeském kraji spolehlivě a kvalitně

Stavební práce ve Středočeském kraji spolehlivě a kvalitně

Jsme firma pokrývající na poli stavebnictví téměř veškeré práce, od bouracích přes zemní až po výstavbu rodinných domů či výrobních hal. Oslovit nás můžete rovněž v případě, pokud budete mít zájem pouze o rekonstrukci či opravu stávajících budov. Pro stavby používáme výhradně kvalitní a prověřené materiály a vybavení od renomovaných výrobců. Stavby realizujeme zcela v souladu s požadavky klienta, včetně dodržení stavebního harmonogramu. O kvalitě našich staveb svědčí spokojenost našich zákazníků, kteří se k nám vracejí.