Stavebné úpravy budovy ubytovacieho zariadenia na Ul. Ambra Pietra v Martine

Stavebné úpravy budovy ubytovacieho zariadenia na Ul. Ambra Pietra v Martine

Predmetom zákazky sú stavebné úpravy budovy ubytovacieho zariadenia na Ul. Ambra Pietra spojené so zmenou v
užívaní stavby na bytový dom s prestupným bývaním (2. stupeň prestupného bývania). Stavebné úpravy sa týkajú
hlavne vnútornej dispozície, a to vybúraním potrebných otvorov v nenosných priečkach pre navrhovanú dispozíciu bytov, existujúcich nášľapných vrstiev podláh, obkladov a omietok podľa miery poškodenia, sanity, vnútorných rozvodov vody a elektriky, dverných a okenných konštrukcií vrátane zárubní. Stavba bude rekonštruovaná v dvoch etapách, pričom v prvej etape bude v rámci projektu po rekonštrukcii navrhnutých 18 bytov, z toho 4 garsónky, 8 jednoizbových a 6 dvojizbových bytov. V každom byte bude samostatná kúpeľňa so sprchovým kútom a WC a samostatná kuchynská linka.
Dielo bude zrealizované podľa vypracovanej projektovej dokumentácie a výkazu výmer vypracovaného a podpísaného odborne spôsobilou osobou a označeného odtlačkom jej pečiatky.
Členenie stavby na stavebné objekty podľa právoplatného stavebného rozhodnutia:
SO 01 Stavebné úpravy ubytovacieho zariadenia na bytový dom
SO 02 Spevnené plochy a komunikácie
SO 03 Dažďová kanalizácia a vsak
(Objekty SO 02 Spevnené plochy a komunikácie a SO 03 Dažďová kanalizácia a vsak nie sú súčasťou realizácie diela v rozsahu plnenia 1. etapy.)

Predmetom diela 1. etapy je realizácia stavebného objektu:
SO 01 Stavebné úpravy ubytovacieho zariadenia na bytový dom (časť 2.)
Práce a dodávky HSVPráce a dodávky PSV
Elektromontáže

Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí časť B. Opis predmetu zákazky v nadväznosti na obchodné (zmluvné) podmienky, ktoré tvoria časť D. "Obchodné podmienky dodania predmetu zákazky" Súťažných podkladov a zároveň podrobný technický popis realizovaného predmetu diela vrátane pripojení jednotlivých inžinierskych sietí je uvedený v projektovej dokumentácii, ktorá je súčasťou Súťažných podkladov procesu verejného obstarávania v
nadväznosti na vypracovaný výkaz - výmer.
Veřejná zakázka vložena:
03.01.2022 09:57

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Martin

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
20.02.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Martin

Zadavatel IČ:
00316792

Kontaktní osoba:
Ing. Marta Kohútová, Ing. Ivana Bobrovská

Zadavatel telefon:
+421 434204157 / 434204501

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.martin.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45212410-3
Stavebné práce na stavbe obytných budov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavební společnost Tomáše Janouda - Jihomoravský kraj

Stavební společnost Tomáše Janouda - Jihomoravský kraj

Rozhodli jste se vybudovat své vlastní bydlení a hledáte spolehlivou společnost, která vám tento sen splní a váš nový dům postaví? Hledáte profesionální stavební společnost, která má bohatou praxi, skvělé ceny a dostupné dodací termíny – najměte si nás – firmu Tomáš Janoud. Provádíme veškeré stavební práce, celkové výstavby domů, ale samozřejmě i jednotlivé práce na zakázku a přání klienta. Vše je jen na domluvě a vždy se snažíme vyhovět našim zákazníkům. Dále nabízíme využití naší firmy k rekonstrukcím domů a bytů. Realizujeme i venkovní terénní úpravy, demoliční práce. Volejte a kontaktujte nás s vaší poptávkou. Jsme z Brna, svoji činnost provádíme po celé České republice.


Řešení Vašeho bydlení od A do Z to jsou výstavby rodinných domů

Řešení Vašeho bydlení od A do Z to jsou výstavby rodinných domů

Pro naši stavební firmu Stavby Nisa s.r.o. Liberec je hračka realizovat výstavbu bytů, rodinné domy, průmyslové nebo komerční stavby. Stavby stavíme na klíč a nebo jen dílčí dodávkou - hrubá stavba. Realizujeme výstavbu levných, ale kvalitních staveb nejen v libereckém kraji, ale i mimo tuto oblast. Některé stavby a reference Vám předvedeme v odkazu REFERENČNÍ STAVBY. Úspěšně realizujeme: rekonstrukce kompletní zateplování budov - fasády, půdní prostory, sklepy omítky lité anhydritové podlahy tesařské konstrukce dřevostavby přístavby garáže schodiště sádrokartonové konstrukce instalace krovy střechy ploty zahradní altány terasy bazény atd.


Stavební firma Nepomuk, stavební práce, hrubé stavby, základové desky, rekonstrukce bytů, nové domy

Stavební firma Nepomuk, stavební práce, hrubé stavby, základové desky, rekonstrukce bytů, nové domy

Představujeme Vám firmu Jiří Růt z Nepomuku, která svoji činnost zaměřila na veškeré stavební práce. Díky našim dlouhodobým zkušenost dokážeme zajistit kvalitní stavební práce od základů až po novou výstavbu domů na klíč. Stavební firma Nepomuk: - stavební práce - hrubé stavby - základové desky - rekonstrukce bytů - rekonstrukce rodinných domů - výstavba rodinných domu na klíč Pokud Vás naše stavební práce zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Mladý Smolivec 98, Nepomuk.


Stavební práce Liberec, rekonstrukce objektů a historických budov, zateplování, nové domy na klíč

Stavební práce Liberec, rekonstrukce objektů a historických budov, zateplování, nové domy na klíč

Představujeme Vám firmu DKK Stav, s.r.o. z okresu Liberec, která svoji činnost zaměřila na kompletní dodávky staveb na klíč. V rámci svých nabízených služeb se věnujeme přestavbám, rekonstrukcím a modernizacím objektů nebo jejich částí, půdním vestavbám, fasádám, zateplení a dalším stavebním pracem. Stavební práce Liberec: - rodinné domy na klíč - občanské výstavby - rekonstrukce historických objektů - průmyslové stavby - vnitřní rekonstrukce - kompletní rekonstrukce - zateplování - nové fasády - půdní vestavby Pokud Vás naše stavební práce zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Masarykova 172, Český Dub, Liberec.


Opravy a rekonstrukce bytových domů, staveb občanské vybavenosti

Opravy a rekonstrukce bytových domů, staveb občanské vybavenosti

Opravy a rekonstrukce bytových domů v okolí Znojma svěřte odborníkům z firmy ATLANTA a.s. Naše firma zajišťuje i rekonstrukce staveb občanské vybavenosti. Vybíráte firmu, které svěříte rekonstrukci bytového domu? Hledáte stavební společnost, která zajistí kompletní opravy na bytových domech nebo budovách občanské vybavenosti včetně veškerých řemeslných prací? Obraťte se na specialistu v oboru – stavební firmu ATLANTA a.s. Naše společnost má mnohaletá zkušenosti na poli výstavby a rekonstrukce všech typů budov. Opravujeme bytové domy i bytové komplexy. Rekonstruujeme i stavby občanské vybavenosti. Zajistíme komplexní a rekonstrukce, a to i včetně veškerých řemeslných prací.


Koupelny, kuchyně na klíč - rekonstrukce koupelen, kuchyní, vyzdění bytového jádra

Koupelny, kuchyně na klíč - rekonstrukce koupelen, kuchyní, vyzdění bytového jádra

Jestli uvažujete o rekonstrukci koupelny, kuchyně nebo o vyzdění bytového jádra, neváhejte a vyzkoušejte nás. Naše firma se specializuje na stavební práce a stavby na klíč. Komplexně zajišťujeme tyto stavební práce: - zednické, obkladačské, vodoinstalatérské, podlahářské a malířské práce - rekonstrukce interiéru, koupelny, kuchyně - vyzdění bytového jádra - výstavba domů na klíč - zateplení budov - montáž sádrokartonu - rozvody kanalizace, elektro, plynu - výměna oken a dveří. Pomůžeme Vám s výběrem materiálu, poradíme Vám, co bude nejlepší a zařídíme celkovou realizaci. Vytvoříme pro Vás příjemné bydlení dle Vašich představ!