Prestupné bývanie – Obec Jelka II

Prestupné bývanie – Obec Jelka II

Predmetom zákazky je vybudovanie novostavby Prestupného bývania v Obci Jelka v rozsahu výkazu výmer a projektovej dokumentácie:

40/2020 Prestupné bývanie - Obec Jelka
SO-01AArchitektura - statika dom 1
SO-01 B Architektura - statika dom 2
SO-01 C Architektura - statika dom 3
SO-02AZdravotechnika dom 1
SO-02BZdravotechnika dom 2
SO-02CZdravotechnika dom 3
SO-03AVykurovanie dom 1
SO-03BVykurovanie dom 2
SO-03CVykurovanie dom 3
SO-04 A Elektroinštalacia a bleskozvod dom 1
SO-04BElektroinštalacia a bleskozvod dom 2
SO-04CElektroinštalacia a bleskozvod dom 3
SO-05AVonkajšie spevnené plochy chodníky, parkovisko dopravné značenie časť 1
SO-05BVonkajšie spevnené plochy chodníky, parkovisko dopravné značenie časť 2
SO-05CVonkajšie spevnené plochy, chodniky . parkovisko dopravné značenie časť 3
SO-06AVonkajšie prvky mobiliar - lavičky, smetné nádoby hojdačky pieskovisko časť 1
SO-06BVonkajšie prvky mobiliar - lavičky, smetné nádoby hojdačky pieskovisko časť 2
SO-06CVonkajšie prvky mobiliaru - lavičky, smetné nádoby hojdačky pieskovisko časť 3
SO-07APrípojka voda časť 1
SO-07BPrípojka voda časť 2
SO-07CPrípojka voda časť 3
SO-08AKanalizacia časť 1
SO-08BKanalizacia časť 2
SO-08CKanalizacia časť 3
SO-09AVsakovačka časť 1
SO-09BVsakovačka časť 2
SO-09CVsakovačka časť 3

Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v časti B.1 - Opis predmetu zákazky a v osobitných prílohách súťažných podkladov: Projektová dokumentácia a Zadanie.
Veřejná zakázka vložena:
03.01.2022 09:49

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Jelka

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
19.02.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Jelka

Zadavatel IČ:
00306011

Kontaktní osoba:
Mgr. Lucia Švecová

Zadavatel telefon:
+421 915 274 799

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.jelka.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45210000-2
Stavebné práce na stavbe budov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výstavba a prodej nadstandardních domů s velkými pozemky - projekt Slunečná alej

Výstavba a prodej nadstandardních domů s velkými pozemky - projekt Slunečná alej

Chcete si pořídit dům v klidné lokalitě a poblíž hlavního města? Představujeme Vám nový projekt Slunečná alej – rodinné domy, který realizuje výstavbu a prodej sedmi nadstandardních domů s velkými pozemky. Domy se nachází v klidné obci Nová Chýně v okrese Praha – západ. Výhodou je výborná dopravní dostupnost, kdy se za 10 min dostanete ke stanici metra Zličín, na letiště Václava Havla či do samotného centra města. V těsné blízkosti obce se také nachází škola, školka, supermarket a zdravotní středisko. Zděné rodinné domy z projektu Slunečná alej představují nízkoenergetický a inteligentní způsob bydlení. Součástí jsou pokročilé technologie, a to kamerový systém, centrální vysavač, tepelná čerpadla pro rekuperaci tepla, rekuperační jednotka se zvlhčovačem vzduchu a elektricky ovládané venkovní žaluzie. Každý dům má terasu, garáž a prostorný pozemek, který je zasazen do terénu tak, aby poskytoval co možná největší soukromí. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.


Stavební práce Liberec, rekonstrukce objektů a historických budov, zateplování, nové domy na klíč

Stavební práce Liberec, rekonstrukce objektů a historických budov, zateplování, nové domy na klíč

Představujeme Vám firmu DKK Stav, s.r.o. z okresu Liberec, která svoji činnost zaměřila na kompletní dodávky staveb na klíč. V rámci svých nabízených služeb se věnujeme přestavbám, rekonstrukcím a modernizacím objektů nebo jejich částí, půdním vestavbám, fasádám, zateplení a dalším stavebním pracem. Stavební práce Liberec: - rodinné domy na klíč - občanské výstavby - rekonstrukce historických objektů - průmyslové stavby - vnitřní rekonstrukce - kompletní rekonstrukce - zateplování - nové fasády - půdní vestavby Pokud Vás naše stavební práce zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Masarykova 172, Český Dub, Liberec.


Stavební specializované práce Praha, stavby rodinných domů, opravy dlažeb, cest, sanace staveb

Stavební specializované práce Praha, stavby rodinných domů, opravy dlažeb, cest, sanace staveb

Představujeme Vám firmu MLU STAVBY s.r.o. z Prahy, která svoji činnost zaměřila na kompletní stavební činnost. Stavební specializované práce provádíme jak v Praze, tak v celém Středočeském kraji. V rámci svých nabízených služeb se věnujeme výstavbě rodinných domů, pokládce zámkové dlažby, opravám a rekonstrukcím dlažeb, cest, chodníků a obrubníků, izolacím a sanacím staveb, zemním a výkopovým pracem. Pokud Vás stavební specializované práce zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Mezi školami 2471, Praha.


Stavební společnost Tomáše Janouda - Jihomoravský kraj

Stavební společnost Tomáše Janouda - Jihomoravský kraj

Rozhodli jste se vybudovat své vlastní bydlení a hledáte spolehlivou společnost, která vám tento sen splní a váš nový dům postaví? Hledáte profesionální stavební společnost, která má bohatou praxi, skvělé ceny a dostupné dodací termíny – najměte si nás – firmu Tomáš Janoud. Provádíme veškeré stavební práce, celkové výstavby domů, ale samozřejmě i jednotlivé práce na zakázku a přání klienta. Vše je jen na domluvě a vždy se snažíme vyhovět našim zákazníkům. Dále nabízíme využití naší firmy k rekonstrukcím domů a bytů. Realizujeme i venkovní terénní úpravy, demoliční práce. Volejte a kontaktujte nás s vaší poptávkou. Jsme z Brna, svoji činnost provádíme po celé České republice.


Řešení Vašeho bydlení od A do Z to jsou výstavby rodinných domů

Řešení Vašeho bydlení od A do Z to jsou výstavby rodinných domů

Pro naši stavební firmu Stavby Nisa s.r.o. Liberec je hračka realizovat výstavbu bytů, rodinné domy, průmyslové nebo komerční stavby. Stavby stavíme na klíč a nebo jen dílčí dodávkou - hrubá stavba. Realizujeme výstavbu levných, ale kvalitních staveb nejen v libereckém kraji, ale i mimo tuto oblast. Některé stavby a reference Vám předvedeme v odkazu REFERENČNÍ STAVBY. Úspěšně realizujeme: rekonstrukce kompletní zateplování budov - fasády, půdní prostory, sklepy omítky lité anhydritové podlahy tesařské konstrukce dřevostavby přístavby garáže schodiště sádrokartonové konstrukce instalace krovy střechy ploty zahradní altány terasy bazény atd.


Stavební společnost zaměřená na developerskou činnost

Stavební společnost zaměřená na developerskou činnost

Pokud hledáte spolupracující firmu v oblasti realizace občanských, bytových staveb, neváhejte se obrátit na stavební společnost STAVYMA spol. s r.o. z Otrokovic u Zlína. Zaměřuje se na developerskou činnost převážně v lokalitě Zlínský kraj, Morava. Našimi partnery jsou investoři do výstavby rodinných, bytových domů. Máme dlouholeté zkušenosti a můžeme se pyšnit opakovaně oceněním za Stavbu roku. Mimo novostaveb, které realizujeme pro soukromé investory, přijímáme zakázky týkající se i rekonstrukcí stávajícíh staveb pro obce a města. Stavební činnost: - nové rodinné domy, bytové domy - rekonstrukce městských, obecních objektů.