Oprava převodovky, Německo

Oprava převodovky, Německo

Dobrý den,
opravujete také převodovky Audi multitronic. Je to A4 b6 2.5 TDI 163 k vyrobený v roce 2004

Původní znění:
Anfrage
Guten Tag
Reparieren Sie auch Audi multitronic getriebe. Es ist ein A4 b6 2.5 TDI 163 ps Baujahr 2004
Poptávka byla vložena dne:
03.01.2022 14:06

Platnost poptávky:
03.04.2022 13:50

Kontaktní osoba:
Sven Meiler

Kontaktní email:

Země:
Deutschland

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Autorizovaný prodejce a servis vozů ŠKODA  Příbram, nový design, komfortní interiér, úsporný motor

Autorizovaný prodejce a servis vozů ŠKODA Příbram, nový design, komfortní interiér, úsporný motor

Naše firma Auto-Poly spol. s r.o. je autorizovaný prodejce vozů ŠKODA, partner ŠKODA Plus, ŠKODA HANDY, Fleetové centrum. V rámci svých nabízených služeb se také věnujeme servisu a prodeji originálních náhradních dílů včetně příslušenství. Jsme Autorizovaný prodejce a servis vozů ŠKODA již od roku 1992 v Praze a Příbrami. Našim zákazníkům nabízíme profesionální vozy skvělého designu, komfortního a moderně vybaveného interiéru, z kvalitních materiálů, nové technologie a úsporné motory. Autorizovaný prodejce a servis vozů ŠKODA Příbram: ŠKODA KODIAQ Sportline ŠKODA FABIA ŠKODA FABIA COMBI ŠKODA SCALA SKODA OCTAVIA ŠKODA KAMIQ ŠKODA KAROQ ŠKODA SUPERB ŠKODA ENYAQ neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Novohospodská 148, Příbram.


Autoservis osobních a nákladních vozidel, motorek

Autoservis osobních a nákladních vozidel, motorek

Potřebujete provést prohlídku auta z dovozu? Máte problémy s brzdami? Hledáte v okolí Telče autoservis, kde Vám zkontrolují stav provozních kapalin v nákladním voze? Navštivte Autoservis Telč, kde se o Váš vůz či motorku perfektně postarají. Opravujeme osobní a nákladní automobily a také motocykly. Zajistíme mechanické práce, jako jsou výměny jednotlivých autodílů, ale také výměnu provozních kapalin a pravidelný servis. Provádíme diagnostiku vozidel, evidenční kontroly. Pokud jsi si koupili auto z dovozu, zajistíme také jeho prohlídku a pečlivě zkontrolujeme technický stav vozu.


Autoservis, autoopravna, opravy všech typů automobilů, vozidel, mechanické opravy

Autoservis, autoopravna, opravy všech typů automobilů, vozidel, mechanické opravy

Máte problém s Vaším vozidlem a hledáte kvalitní autoservis, autoopravnu nebo pneuservis v okolí Znojma? Pak neváhejte a přivezte automobil k nám. Naše firma Aleš Lengál se zabývá veškerými opravami všech typů vozidel. Provádíme mechanické opravy, seřízení geometrie, klempířské, karosářské práce, vyměníme tlumiče, čelní skla, naplníme klimatizaci vozidel. V naší provozovně provádíme také autolakýrnické práce. Montujeme a provádíme revize plynového pohonu LPG. Opravíme jakékoliv zahraniční vozidlo. Proto neváhejte a svěřte nám Vás automobil. Najdete nás v Únanově v objektu bývalého ZD. Více informací najdete na našich webových stránkách.


Výměna autoskel, čelních skel včetně komunikace s pojišťovnou

Výměna autoskel, čelních skel včetně komunikace s pojišťovnou

Autoservis Došlík nabízí kvalitní výměnu autoskel. Vyřídíme také komunikaci s pojišťovnou. Nabízíme servisní služby a profesionální opravu autoskel ! Také opravy autoskel provádíme zdarma z havarijního pojištění, z připojištění autoskel nebo z povinného ručení viníka. Vyměníme veškerá autoskla: - čelní autosklo - přední sklo - boční autosklo - zadní autosklo. Nabízíme také autoklempířské, pneuservisní a autoservisní práce pro všechny typy vozidel včetně zahradničních.


Opravy přímočarých hydromotorů, pístnic na stavební i zemědělské stroje

Opravy přímočarých hydromotorů, pístnic na stavební i zemědělské stroje

Opravu přímočarých hydromotorů a pístnic na zemědělské a stavební stroje, bagry, vstřikovací lisy, lisovací stroje a nakladače Vám zajistí společnost SLOMAK z okresu Zlín, která se také zabývá opravou a prodejem náhradních dílů na nákladní vozidla. Opravujeme: - přímočaré hydromotory a jejich komponenty - hydraulické válce - pístnice - pístní tyče - autoagregáty - hydraulické zvedáky. Pokud sháníte nějaký náhradní díl na Vaše nákladní auto, my Vám pomůžeme. Zajišťujeme prodej náhradních dílů na nákladní vozidla Liaz, Tatra, Avia, Karosa, Mailer. Naší předností je rychlost, spolehlivost, zkušenosti a cenová dostupnost.


Autoservis Luděk Očenášek Olomouc

Autoservis Luděk Očenášek Olomouc

Vlastníte vozidlo, přepravní společnost a potřebujete osvědčeného technika pro vašeho miláčka? Přivezte vaše auto, kamion či jakýkoliv jiný druh přepravního vozu do našeho servisu v Olomouci a my se o něj skvěle postaráme. Zajišťujeme běžné opravy, výměny olejů a filtrů, pravidelné roční revize a přípravy na technické prohlídky. Váš vůz dokážeme přezout a připravit na novou sezonu. Dodáváme náhradní díly pro všechny značky automobilů. Informujte se u nás, vyřešíme závadu a poradíme vám s problémy okolo vašeho vozidla. Náš autoservis se nachází v Olomouci, na adrese Na Šibeníku 154/3. Zde se každý den staráme o vaše vozy. Neváhejte a přijeďte.