Zakázkové šití, Německo

Zakázkové šití, Německo

Hledám krejčovství, které by pro mne vyrbělo tyto tašky.
2 modely a příslušenství, vzor je k dispozici v příloze.
Po zkušebním provozu cca 50-100 kusů na model a barvu by měla být navázána budoucí spolupráce. Ročně by se pak měly vyrábět 4-6x větší zakázky. Klademe velký důraz na vysokou kvalitu zpracování.
Těšíme se na vaši zpětnou vazbu.

Původní znění:
Anfrage
Suche eine Schneiderei, diese für mich Taschen produziert.
2 Modelle und Zubehör, Muster sind bereits vorhanden.
Nach einem Testlauf von ca. 50-100 Stück pro Modell und Farbe, soll eine zukünftige zusammenarbeit aufgebaut werden. Pro Jahr sollen dann 4-6x größere Bestellung hergestellt werden. Legen großen Wert auf hochwertige Verarbeitung.
Freue mich auf Ihre Rückmeldung.
Poptávka byla vložena dne:
03.01.2022 14:01

Platnost poptávky:
03.04.2022 13:52

Kontaktní osoba:
Andreas März

Kontaktní email:

Telefon:
+49(0)176 2045 0623

Země:
Germany

Obrázek:
Zakázkové šití, Německo

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výměna zipu a jiné drobné opravy oděvů Praha 4 – kalhoty, bundy, sukně

Výměna zipu a jiné drobné opravy oděvů Praha 4 – kalhoty, bundy, sukně

Rozbil se Vám zip na bundě, kalhotách nebo sukni? S jeho výměnou Vám pomůže Prádelna v Čechtické - LaKlim, s.r.o. na Praze 4, kde mino praní, čištění a žehlení prádla nabízí služby drobných oprav oděvů. Ať už se jedná o opravy po propálení nebo roztržení, výměny zipů nebo úpravu délek kalhot či jejich velikosti v pase, vždy se na nás můžete spolehnout. Šikovné švadleny Vám přišijí upadlý knoflík nebo ušijí péřové deky na míru. Přineste Vaše oděvy do prádelny v Čechtické - LaKlim, s.r.o., kde posoudíme jejich poškození a možnost opravy.


Zakázkové krejčovství České Budějovice, šití pánských a dámských oděvů, opravy úpravy oděvů

Zakázkové krejčovství České Budějovice, šití pánských a dámských oděvů, opravy úpravy oděvů

Představujeme Vám zakázkové krejčovství z Českých Budějovic, které provozuje Emílie Trávníčková. Věnujeme se zakázkovému krejčovství, šití pánských a dámských oděvů, opravám a úpravám oděvů. Ceny závisí na typu zakázky a pohybují se cca od 1 000,- Kč. Dodací doba bývá obvykle kolem 1 měsíce. V rámci svých nabízených služeb se také věnujeme speciálním krejčovským zakázkám. Jsme schopni zhotovit oděvy na atypické postavy, šijeme kompletní pánské obleky, pánské kalhoty, kalhotové kostýmy a také fraky! Pokud Vás naše krejčovství zaujalo, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Na Nábřeží 475/1, 370 01 České Budějovice.


VÝVOJ, oděvní družstvo v Třešti, šití obleků na míru, šití dámské módy, šití pracovních oděvů

VÝVOJ, oděvní družstvo v Třešti, šití obleků na míru, šití dámské módy, šití pracovních oděvů

Představujeme Vám VÝVOJ, oděvní družstvo v Třešti, které se věnuje vlastní výrobě originálních oděvů v ČR i EU. Součástí nabízených služeb je šití obleků na míru, jednorázových obleků, obleků pro lékaře, pracovních oděvů, dámské módy a pánských doplňků. Potřebujete ušít oděvy na zakázku? Chcete originální oblek do společnosti? Nemáte konfekční velikost? Nevadí, naše oděvní družstvo v Třešti se postará o dokonalý servis od A do Z. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Franze Kafky 341/13, Třešť.


Kvalitní vyšívání na textilní výrobky - loga, jména, názvy

Kvalitní vyšívání na textilní výrobky - loga, jména, názvy

Chcete vybavit své zaměstnance tričky s logem firmy, či opatřit svému sportovnímu týmu textil se znakem Vašeho klubu? Pak se obraťte na firmu Strojové vyšívání od Aleny Filipské a budete spokojeni! Zabýváme se výrobou kvalitních strojových výšivek a nášivek přesně podle vašich představ. Výšivky vyrábíme formou strojového vyšívání na pracovní oděvy, firemní trika, košile, mikiny, bundy, čepice, uniformy, kšiltovky, ale i na ručníky, ubrusy, rozešité díly. Vyšijeme také logo či znak Vašeho sportovního týmu. Vaše logo, či motiv, který chcete vyšít, počet kusů a případně jiné požadavky nám zašlete a my Vám následně zašleme přesnou kalkulaci ceny. Vyhotovujeme od jednoho do tisíců kusů, tudíž se nemusíte limitovat počtem kusů. Vše rychle a maximálně jednoduše - stačí zvolit, co a na co se bude vyšívat, a odeslat objednávku - o zbytek už se postaráme my.


Doplňky k uniformám na míru, výšivky na bundy i čepice

Doplňky k uniformám na míru, výšivky na bundy i čepice

Potřebujete nové textilní doplňky k uniformám? Či máte firemní uniformy a chcete vyšít firemní logo? S tím vším Vám můžeme být nápomocni. Tak neváhejte a oslovte naši společnost Uniform - Accessoires Bohemia, s.r.o. Specializujeme se na výrobu doplňků textilního rázu pro uniformy. Zhotovujeme uniformní doplňky pro policii, hasiče, vojsko, ale i zdravotníky. U nás si můžete objednat i výšivky různého charakteru jako například firemní logo na čepice, trička či bundy. Na zakázku zhotovíme znaky, vlajky, výložky, šerpy i nárameníky. V případě zájmu nás kdykoliv kontaktujte. Sídlíme v Kraslicích v okrese Sokolov, ale zákazníky máme po celé České republice i v zahraničí.


Zakázkové šití Olomouc, šití nadměrných velikostí, šití svatební módy, šití dekorací do bytu

Zakázkové šití Olomouc, šití nadměrných velikostí, šití svatební módy, šití dekorací do bytu

Představujeme Vám firmu Hanka Fashion z okresu Olomouc, která svoji činnost zaměřila na šití oděvů a bytového textilu na zakázku. Specializujeme se na šití zejména svatební módy. Dále díky vybavení šicí dílny nabízím také strojové vyšívaní různých motivů a firemní loga. Zakázkové šití Hanka Fashion Olomouc: - šití svatební módy, šití svatebních šatů - šití dámské, pánské a dětské konfekce na zakázku - šití nadměrných velikostí - šití dekorací do bytu a dětských pokojíčků Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Naše firma Hanka Fashion bude ráda i za osobní návštěvu na adrese Hrabí 44, Bílá Lhota, Olomouc.