Zber BRKO z 240 l nádob a zber sáčkov s obsahom BRKO

Zber BRKO z 240 l nádob a zber sáčkov s obsahom BRKO

Predmetom verejného obstarávania je požiadavka služby pre: (1) zber, prepravu BRKO (teda skratka pre biologicky rozložiteľný kuchynský odpad) zo zberných nádob s objemom 240 litrov z hromadnej bytovej výstavby k. ú. Prievidza, (2) zber sáčkov s obsahom biologicky rozložiteľného kuchynského odpadu, ktoré budú vložené do vlastných nádob obyvateľov z individuálnej bytovej výstavby v k. ú. Prievidza, vrátane jej mestských častí a to Veľká Lehôtka, Malá Lehôtka, Hradec, (3) uloženie biologicky rozložiteľného odpadu na zberný dvor Garážová 1, Prievidza a preprava do zariadenia na spracovanie biologicky rozložiteľného kuchynského odpadu
Veřejná zakázka vložena:
25.11.2021 09:29

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Prievidza

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
24.01.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Prievidza

Zadavatel IČ:
00318442

Kontaktní osoba:
Alena Macková

Zadavatel telefon:
+421 465 179 713


Zadavatel web:
http://www.prievidza.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

90500000-2
Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Čištění a revize domovních odpadů, kanalizací, instalatérské práce

Čištění a revize domovních odpadů, kanalizací, instalatérské práce

Vše za Vás vyřeší naše společnost Petr Zlatohlávek. Specializuji se na čištění odpadního potrubí v rodinných a bytových domech, školách, ubytovacích zařízeních i v restauracích. Vyčistíme domovní ležaté odpady i stupačky, WC, dřezy, umyvadla, dále pak kanalizace bytové, domovní, venkovní i dešťové. Spirálové stroje mechanicky odstraní usazeniny, tuky, papír či listí. Součástí naší práce jsou i revize kanalizací a domovních odpadů. Za pomoci moderního vybavení v podobě kamerových systémů dokážeme odhalit závadu v potrubí s přesností 0,5 m. V nabídce našich služeb najdete i poskytnutí instalatérských prací při rekonstrukcích i novostavbách. Neváhejte a kdykoliv nás kontaktujte. Naše služby realizujme v oblasti Jihočeského a Středočeského kraje.


Čištění kanalizací a domovních odpadů, kamerové prohlídky

Čištění kanalizací a domovních odpadů, kamerové prohlídky

Máte ucpaný odpad? My Vám pomůžeme. Naše společnost HLADÍK a MLADÍK s.r.o. provádí vysokotlaké a strojní čištění kanalizací. Čistíme odpady v domácnostech, ležaté domovní i venkovní kanalizace a dešťové svody. Pracujeme pro Vás 24 hodin denně. Nabízíme Vám nonstop havarijní servis pro Liberecký a Ústecký kraj. Provádíme i prohlídku potrubí kamerou včetně pořízení videozáznamu. Neváhejte a v případě potíží s odpady kontaktujte naši společnost HLADÍK a MLADÍK s.r.o. Ucpaný odpad pro nás není žádný problém! Díky našim zkušenostem, kvalifikovaným zaměstnancům a moderní technologii vše vyřešíme rychle, kvalitně a za rozumnou cenu. Sídlíme v Mistrovicích č.p. 58 v okrese Ústí nad Orlicí.


Odvoz, likvidace odpadu pro firmy, města, domácnosti

Odvoz, likvidace odpadu pro firmy, města, domácnosti

Každý den produkují domácnosti, firmy i města velké množství komunálního, biologického a jiného odpadu. Proto je třeba vědět, kde si domluvit jeho odvoz. Společnost ROBICONT Chropyně zajistí přistavení kontejneru, odvoz i likvidaci odpadu všeho druhu. Služby poskytuje v regionu Zlínský a Olomoucký kraj. Třídit odpad je v dnešní době nutností, vzhledem k tomu, že tříděním snižujeme náklady za likvidaci odpadů. Je vhodné třídit bioodpad - patří do něj veškerý rostlinný odpad z údržby zahrad, parků apod. - např. větve, tráva, listí. Ať už potřebujete pravidelně vyřešit odvoz komunálního odpadu, nebo jednorázově zajistit likvidaci bioodpadu, obraťte se na firmu ROBICONT, která patří mezi specializované firmy v oboru nakládaní s odpady.


Čištění kanalizací a odpadního potrubí

Čištění kanalizací a odpadního potrubí

Máte problém s ucpanou kanalizací či odpadním potrubím? Potřebujete vyčištění či revizi domácí přípojky? My vyřešíme všechny Vaše problémy s kanalizací. Naše společnost Envirox s.r.o. si totiž dokáže poradit s každou situací. Kontaktovat nás můžete nejen v případě plánovaných prací, ale poskytujeme i havarijní servis. Nabízíme čištění kanalizací a kanalizačních přípojek, revizi domácí přípojky, servis zablokovaného odpadu, monitoring kanalizace i bezvýkopové opravy. Provádíme pasportizaci kanalizací i trubního vedení aj. Mnohaleté zkušenosti, speciálně vyškolení zaměstnanci i špičková kanalizační technika - to je naše společnost Envirox s.r.o. Sídlíme v Bystřici nad Pernštejnem, naše pobočky najdete i v Jihlavě a Želešicích u Brna.


Odborníci na sběr a výkup kovového odpadu a železných, barevných i neželezných kovů

Odborníci na sběr a výkup kovového odpadu a železných, barevných i neželezných kovů

Potřebujete odvést kovový odpad? Hledáte spolehlivou společnost, která by se postarala o odvoz i ekologické zpracování kovošrotu? Kontaktujte společnost Trojek, a.s. ve Veselí nad Moravou, nedaleko Uherského Hradiště. Zaměřujeme se na výkup, sběr i odvoz kovového odpadu. Díky modernímu vozovému parku, máme bagry, nákladní automobily i vozy s hydraulickou rukou, a také díky mechanizačním prostředkům jsme schopni zajistit i velké zakázky. Zpracováváme a třídíme barevné, železné i neželezné kovy za pomocí nejmodernější technologie. Veškerý kovový odpad ekologicky zpracujeme. Zajistíme i kontejnerový sběr kovošrotu.


Odvoz odpadů a suti i vývoz jímek Mníšek pod Brdy

Odvoz odpadů a suti i vývoz jímek Mníšek pod Brdy

Potřebujete odvézt odpad nebo stavební suť ze stavby? Pak neváhejte a kontaktujte naši společnost ZEMNÍ PRÁCE Miroslav Slabihoudek. Váš odpad odvezeme a uložíme na skládku. Zajišťujeme i vývoz jímek a další služby či práce. Třídíme a drtíme demoliční odpady a výkopové hlušiny. V případě zájmu nás kontaktuje nebo navštivte, naši provozovnu najdete na ul. Průmyslová 1025 v Mníšku pod Brdy. Využijte našich kvalitních služeb v oblasti nakládání s odpady, těšit se můžete na individuální přístup i příznivé ceny. Všechny naše služby pak najdete na našich www stránkách. Těšíme se na spolupráci s Vámi.