Viacmiestne plastové lavice

Viacmiestne plastové lavice

Predmetom zákazky je dodávka viacmiestnych plastových lavíc do miesta plnenia.
Podrobné vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
25.11.2021 09:37

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Univerzitná nemocnica Bratislava

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
24.01.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Univerzitná nemocnica Bratislava

Zadavatel IČ:
31813861

Kontaktní osoba:
Mgr. Andrea Brezová

Zadavatel telefon:
+421 248 234 317

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.unb.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39113200-9
Lavice s operadlom

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Reprezentativní čalouněný a kožený nábytek pro právnické kanceláře – pracovní křesla, židle a další

Reprezentativní čalouněný a kožený nábytek pro právnické kanceláře – pracovní křesla, židle a další

Chcete si nechat na míru vyrobit kožený nebo čalouněný nábytek pro Vaši kancelář? Hledáte výrobce čalouněného nábytku pro reprezentativní prostory? Kontaktujte společnost Tradicional. Vyrábíme reprezentativní nábytek pro právnické kanceláře či soukromé pracovny. Elegance, pohodlí a nádech luxusu – to je nábytek pocházející z dílny firmy Tradicional. Na zakázku Vám vyrobíme pracovní křesla, kůží potažené židle do zasedací místnosti, či pohodlná čalouněná křesla.


Rozkládací sedací soupravy Liberec

Rozkládací sedací soupravy Liberec

Látkové, kožené sedací soupravy a pohovky předních českých a světových výrobců značek: AKSAMITE, PONSEL, Dolce Vita Sofa, IN-ELIS, LUMCO, MADROS, Ego Italiano, PF nábytek, Sedací soupravy TP Slaný. AKSAMITE : prodej a objednávky sedacích a čalouněných souprav IN-ELIS: prodej veškerého sortiment sedaček a pohovek DOLCE Vita: prodej vybraných druhů sedacích souprav, křesel a pohovek. Bližší informace k těmto prodejním akcím Vám rádi podáme na Naší prodejně Nábytek Linea na Zhořelecké ulici, vedle Malého divadla.


Zakázková výroba čalouněného nábytku pro reprezentativní prostory

Zakázková výroba čalouněného nábytku pro reprezentativní prostory

Chcete oslnit nově příchozí hosty nebo klienty stylovým a luxusním čalouněným nábytkem? Obraťte se na firmu Tradicional, která vám na zakázku vyrobí nábytek pro reprezentativní prostory, jako jsou recepce hotelů, penzionů, podniků a firem nebo nábytek pro kanceláře. Navrhujeme a vyrábíme vysoce pohodlný a kvalitní čalouněný nábytek, který oslní všechny příchozí hosty nebo klienty. Zhotovíme sedačky, rohové sedací soupravy, křesla , židle a další kusy. Nábytek z dílny Tradicional se stane ozdobou reprezentativních prostor a vytvoří příjemné prostředí. Naši práci ocenili zákazníci nejenom z České republiky, ale i v Rakousku, Švýcarsku, Rusku, na Slovensku nebo dokonce ve Spojených arabských emirátech .


Dětská židle a psací stůl pro školáka - rostoucí a stavitelné, vhodné pro celý školní věk

Dětská židle a psací stůl pro školáka - rostoucí a stavitelné, vhodné pro celý školní věk

Půjde vaše dítě brzy do školy a vy pro něj hledáte vhodný nábytek, u kterého se bude cítit komfortně? Vyzkoušejte naše dětské židle a psací stoly, které zajistí vašemu dítěti správnou oporu celého těla a přispějí ke správnému vývoji. Dětskou židli i psací stůl jednoduše a pohodlně nastavíte a tím docílíte zdravého a bezpečného sezení, které zabrání bolestem zad i chybnému vychýlení celého těla z osy. Už nemusíte kupovat nábytek, ze kterého vaše dítě brzy vyroste! Zbavte se problémů s pořizováním stále nového nábytku a zvolte si nábytek Amadeus, který poroste s vašim dítětem! Udělejte vše pro správný vývoj vašeho nejmenšího člena rodiny!


Sedací soupravy, rohové a rozkládací sedačky Liberec

Sedací soupravy, rohové a rozkládací sedačky Liberec

NÁBYTEK LINEA Liberec - prodej sedacích souprav Sedací soupravy jsou vyráběny v jednoduchém a moderním stylu, s variabilitou různých sestav, barev a materiálů. Sedačku je možné objednat přímo na míru, dle vlastního návrhu, požadovaných rozměrů a jiných specifikací. Sedací soupravy od prověřených výrobců nabízejí příjemné sezení a pohodlný opěr. V našem sortimentu naleznete i soupravy s rozkládacím a ložným prostorem. Přijďte nás navštívit do naší prodejny poblíž centra, kde se Vám rádi budeme věnovat.


Vytvoření sedačky na míru, vlastní výběr designu - sedací soupravy české výroby

Vytvoření sedačky na míru, vlastní výběr designu - sedací soupravy české výroby

Pohodlná sedací souprava tvoří základ výbavy interiéru. Výběru sedací soupravy je víc než nutné věnovat dostatek času a pozornosti. Pokud si nedokážete představit, jak má Vaše sedačka vypadat, navštivte prodejnu Nábytek KAFKA & ŠUBA, v.o.s. v Novém Šaldorfě. Rádi Vám poradíme s výběrem a vytvoříme sedačku na míru. V naší prodejně je možné vyzkoušet převlékací modul, který Vám ihned zobrazí sedací soupravu dle Vašeho přání. Sedací soupravy české výroby: - kombinace mnoha látek - široký výběr potahových látek s teflonovou úpravou - v různém provedení - rozkládací, úložné, rohové nebo i samostatné pohovky a křesla - vlastní výběr designu. Kontaktujte nás, poradíme Vám, jak vybrat správnou sedací soupravu.