Rámcová dohoda na dodávky nových hydraulických tlumičů

Rámcová dohoda na dodávky nových hydraulických tlumičů

Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na dobu následujících 36 měsíců od uzavření rámcové dohody, na jejímž základě bude jedinému vybranému dodavateli zadána veřejná zakázka na dodávky hydraulických tlumičů pro ŽKV zadavatele. Dodávky budou poskytovány postupně na základě objednávek dle aktuálních potřeb zadavatele.
Veřejná zakázka vložena:
25.11.2021 09:30

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
České dráhy, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
11.01.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
62 689 078 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
České dráhy, a.s.

Zadavatel IČ:
70994226

Zadavatel ulice:
Nábřeží L. Svobody 1222/12

Zadavatel PSČ:
110 15

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
Ing. Martin Stejskal

Zadavatel telefon:
+420 724 049 035

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.cd.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Opravy bagrových lžic | České Budějovice

Opravy bagrových lžic | České Budějovice

Provádíme opravy podkopových lžic, nakládacích lopat, svahovek, bouracích kleští a ostatních nářadí hydraulických bagrů. Výrobou a servisem bagrových lžic se naše firma zabývá od roku 1984 a máme proto velké zkušenosti a know-how v naší práci. Postaráme se o plnou funkčnost ocelových lžic do zátěžových podmínek, jako jsou kamenolomy a skalnaté krajiny, i o běžné rozrývací zuby a lopaty. Nejdříve stav lžíce a hydrauliky zkontroluje náš odborník a poté svaříme i zpevníme materiál lopaty. Pro sváření a další mechanické opravy používáme kvalitní techniku včetně mobilní vyvrtávačky, kterou lze použít přímo na stavbě. Záleží jen na Vašem výběru a požadavcích, kterými se vždy řídíme. Kontaktujte nás prosím na tel. čísle 387 203 735 nebo na emailové adrese k.eremias@wimmer.info.


Poradenství a odborná technická podpora v oblasti pneumatických prvků a armatur

Poradenství a odborná technická podpora v oblasti pneumatických prvků a armatur

Ať už řešíte opakující se problémy s životností a spolehlivostí pneumatických prvků a armatur, nebo si nevíte rady, jaký výrobek pro konkrétní aplikaci použít, oslovte společnost YETTY.EU, která je připravena vám se vším pomoci a poradit. Kromě dodávky náhradních dílů, konstrukce výrobních strojů a jiných služeb v oblasti automatizace, robotizace a průmyslu, poskytujeme technickou podporu každému zákazníkovi na míru, a to napříč celou Českou republikou. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.


Náhradní díly ke stavební a zemědělské technice Olomouc, prodej a servis náhradních dílů

Náhradní díly ke stavební a zemědělské technice Olomouc, prodej a servis náhradních dílů

Představujeme Vám firmu Rubber Steel Construction s.r.o. z Olomouce, která svoji činnost zaměřila na prodej a servis náhradních dílů ke stavební a zemědělské technice. V naší nabídce náhradních dílů můžete vybírat mezi originálními díly, tak i OEM díly přímo od výrobců, až po alternativy k těmto produktům. Díly poskytujeme pro rypadla, pásové nakladače a buldozery. Stěžejní sortiment jsou značky Volvo, Caterpillar, Komatsu. Pokud Vás náhradní díly ke stavební a zemědělské technice zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Pavelkova 1133/6, Olomouc.


Výroba strojních součástí Uherské Hradiště, výroba kardanových hřídelí a kloubů, hydraulické válce

Výroba strojních součástí Uherské Hradiště, výroba kardanových hřídelí a kloubů, hydraulické válce

Představujeme Vám firmu KONY ZLÍN, s.r.o. z okresu Uherské Hradiště, která svoji činnost zaměřila na výrobu, prodej a opravy strojních součástí se zaměřením na kardanové hřídele a klouby, hydraulické válce apod. Působíme především na českém a slovenském trhu. Naše služby: - výroba a opravy kardanových hřídelí pro dopravní prostředky a pojízdné stroje - výroba a opravy kardanových hřídelí pro průmysl - kardanové hřídele pro zemědělskou techniku - rozpěrné tyče a triangly pro nákladní automobily a autobusy - opravy hydraulických válců - renovace strojních součástí navařováním Pokud Vás naše výroba strojních součástí zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Březolupy 99, Uherské Hradiště.


Vlastní výroba dílů na zemědělskou techniku - náhradní díly Gregoire-Besson, Joskin, Sulky, Landini

Vlastní výroba dílů na zemědělskou techniku - náhradní díly Gregoire-Besson, Joskin, Sulky, Landini

Společnost AGRIOLA se zabývá prodejem a distribucí dílů na zemědělskou techniku. Vlastní výroba dílů je naší konkurenční výhodou, díky tomu jsou naše ceny velmi příznivé. Pokud Vaše firma používá zemědělskou techniku zn. Gregoire-Besson, Joskin, Sulky, Landini, MC Cormick, Manitou, Monosem, můžete odebírat náhradní díly na tyto zemědělské stroje od nás. Výrobní provoz máme v obci Polešovice u Uherského Hradiště. Distribuci dílů zajišťujeme po celé ČR. Na požádání zašleme katalog náhradních dílů. Na prodej: - díly pro nápravy, motory, oleje, filtry, adaptéry. - originální i opotřebitelné náhradní díly.


Průmyslové brzdy – KTR CR Jevíčko, brzdové systémy a hydraulické brzdy Svitavy

Průmyslové brzdy – KTR CR Jevíčko, brzdové systémy a hydraulické brzdy Svitavy

KTR CR Jevíčko přední výrobce spojek, brzd a hydraulických komponentů zajišťuje komplexní servis pro své zákazníky po celém světě. Průmyslové brzdy jsme rozšířili o hydraulické čelisťové brzdy, které mají velkou brzdnou sílu. Brzdné systémy od KTR CR Jevíčko mají široké využití v průmyslových oblastech. Naše průmyslové brzdy předčí Vaše očekávání. Parametry průmyslových brzd: - dlouhá životnost brzdových destiček a celých brzd - nízké provozní náklady - snadná údržba - výborný poměr rozměrů a výkonu - brzdové obložení je možné dodat z různých materiálů - snadná výměna brzdového obložení Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Brněnská 559, Jevíčko, Svitavy.