MS Praha - Facility management, JANM

MS Praha - Facility management, JANM

služby, které spočívají v realizaci vybraných činností facility managementu (správa nemovitého majetku) Justičního areálu Na Míčánkách, Praha 10
Veřejná zakázka vložena:
25.11.2021 09:01

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká republika - Městský soud v Praze

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
27.12.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Městský soud v Praze

Zadavatel IČ:
00215660

Zadavatel ulice:
Spálená 6/2

Zadavatel PSČ:
112 16

Zadavatel obec:
Praha 2

Kontaktní osoba:
Jana Bayerová

Zadavatel telefon:
+420 221 932 626


Zadavatel web:
https://www.justice.cz/web/mestsky-soud-v-praze/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Evidence nájmů Praha - pasportizace domů, bytů i nebytových prostor

Evidence nájmů Praha - pasportizace domů, bytů i nebytových prostor

Nabízíme Vám kompletní správu nemovitosti. Zbavíme Vás zbytečných problémů s řešením krizových situací. Připravujeme, uzavíráme a evidujeme nájemní smlouvy, informujeme nájemníka o uvolnění bytových jednotek. Dohlížíme nad nápravou porušování pořádku a klidu a zabezpečujeme běžné i rozsáhlé opravy. Vedeme evidence a pasportizace domů, bytů i nebytových prostor námi spravovaných. Poskytujeme služby platícím nájemcům spojené s užíváním jednotky. Staráme se o úklid společných prostor a údržbu zeleně a chodníků kolem nemovitosti. Zajišťujeme dodržování požárních, bezpečnostních, právních a hygienických předpisů a dohlížíme na dodávku médií (elektřina, plyn, voda, revize výtahů, odvoz odpadu). Vymáháme dlužné nájemné a v případě nenapravení podáváme návrhy na zahájení soudního řízení. Také vedeme účetnictví spravovaných domů. Dostane se Vám od nás kompletní péče jak o nemovitost, tak o osoby v ní přebývající. Pro Více informací o službách, které nabízíme, navštivte naše internetové stránky níže:


Správa nemovitostí včetně vedení účetnictví pro společenství vlastníků bytových jednotek

Správa nemovitostí včetně vedení účetnictví pro společenství vlastníků bytových jednotek

Pokud hledáte specialistu na správu nemovitostí a potřebujete Veškeré starosti ohledně bytových či nebytových jednotek vložit do profesionálních rukou, naše realitní kancelář REALIT se Vám o vše postará. Jsme profesionální pomoc pro vlastníky nemovitostí či SVBJ. Správa nemovitostí: -obstaráme provoz domů v soukromém vlastnictví -obstaráme provoz domů pro společenství vlastníků bytových jednotek -zajistíme služby spojené s užíváním bytů, nebytových prostor a ostatních částí domů v domech v soukromém vlastnictví -zajistíme vedení účetnictví a administrativní správy pro společenství vlastníků bytových jednotek Komplexnost našich služeb Vám zajistí bezproblémový chod nemovitosti, odstraní překážky a zamezí vzniku problémů.


Správa, prodej, pronájem nemovitostí Praha, pronájem kanceláří, pronájem obchodních prostor

Správa, prodej, pronájem nemovitostí Praha, pronájem kanceláří, pronájem obchodních prostor

Představujeme Vám firmu Amigal Group s.r.o. z Prahy, která svoji činnost zaměřila na poskytování poradenství, zprostředkování a zastupování v oblasti nákupů, prodejů a pronájmů komerčních nemovitostí a areálů. Máme široké portfolio nemovitostí v Praze nebo Bratislavě. Poskytujeme kompletní servis od výběru kanceláře po vybavení veškerým nábytkem. Naše služby: - pronájem - prodej - správa nemovitostí Pokud Vás naše služby zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Na Zlíchově 18, Praha.


Kompletní služby v oblasti správy nemovitostí pro městské části, SVJ, BD a fyzické osoby v Praze.

Kompletní služby v oblasti správy nemovitostí pro městské části, SVJ, BD a fyzické osoby v Praze.

Správa majetkového portfolia Praha 3, a. s. nabízí kompletní služby v oblasti správy nemovitostí pro městské části, SVJ, BD a fyzické osoby. Vedeme také účetnictví a mzdovou agendu. Máme dlouholeté zkušenosti s působením na Praze 3, nic méně, služby poskytujeme na celém území Prahy. Sháníte správce vaší nemovitosti? Napište nám:info.sprava@atsmppraha3.cz nebo zavolejte na 227031795. Zakládáme si na osobním přístupu, preciznosti a zodpovědnosti.


Správa nemovitostí, bytových domů - provozní, evidenční služby včetně vedení účetnictví

Správa nemovitostí, bytových domů - provozní, evidenční služby včetně vedení účetnictví

Spolehlivou firmou, působící v oblasti správa bytových domů v regionu Kroměříž, Otrokovice, Vyškov, Hranice, je společnost Hučík s.r.o. . V oblasti správy nemovitostí zajišťuje veškeré služby - vedení účetnictví, evidenční služby i provozní-technická správa. Ve svém oboru působíme téměř 25 let. Mezi naše zákazníky aktuálně patří 3 bytová družstva a 131 společenství vlastníků jednotek. Svoji působnost i dále rozšiřujeme, jsme připraveni novým bytovým družstvům i SVJ pomoci se založením. Udržujeme kontakt s nájemci a uživateli bytů a nebytových prostorů, zajišťujeme běžnou správní agendu - vedení korespondence, předpis a výběr měsíčních záloh na služby i vkladů do fondu oprav, vedení evidence o příjmech a výdajích, styk s bankou apod. V rámci provozní služeb zajišťujeme veškeré běžné opravy, revize, dovávky vody, vytápění domu, zajištění nepřetržité havarijní služby, veškerých stavebních prací, rekonstrukcí, služby spojené s evidencí spravovaného majetku i pojištěním domu. Neváhejte se na nás obrátit.


Správa, údržba bytů a budov - Praha 6 - ušetříme Vám spoustu času i peněz

Správa, údržba bytů a budov - Praha 6 - ušetříme Vám spoustu času i peněz

Balíček pokrývající uzavírání a evidenci nájemních smluv, zajištění dodávky médií a servisu, vyúčtování služeb jednotlivých nájemců, vybírání a vymáhání nájemného. V našich nadstandardních službách se postaráme o pojištění nemovitosti zákazníka a o přípravu smlouvy, pravidelné placení pronájmu pozemku, prověření a odstranění závad, revize, vedení účetnictví, převzetí pozemku do správy. Na vlastní náklady máme uzavřené pojištění odpovědnosti za škody způsobené vlastní podnikatelskou činností, vzniklé výkonem správy nemovitosti. Více informací o naší práci naleznete na našich internetových stránkách www.spravanemovitosti-aneso.cz.