Poptáváme víno

Poptáváme víno

Poptáváme ke koupi víno R.R.NIER Synonym Selection Rulandské Šedé, viz. foto.

Hezký den
Nováková
Poptávka byla vložena dne:
25.11.2021 09:04

Platnost poptávky:
24.12.2021 11:34

Kontaktní osoba:
Nováková

Kontaktní email:

Okres:
České Budějovice

Obrázek:
Poptáváme víno

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výběr nejlepších vín - bílé, červené a růžové přívlastkové víno z Mikulova e-shop

Výběr nejlepších vín - bílé, červené a růžové přívlastkové víno z Mikulova e-shop

Máte rádi vína vyrobená z hroznů, která uzrála na vápencovém podloží Pálavy? Chcete si dát skleničku výběrových vín z Mikulova? Výběr nejlepších vín z mikulovské vinařské oblasti nakoupíte na e-shopu vinařství Víno Šimák. Na našem e-shopu si můžete objednat přívlastková bílá, červená i růžová vína. Vyrábíme výběrová vína polosuchá, polosladká, suchá, kabinetní i pozdního sběru. Našim zaměřením je výroba vín v širší odrůdové skladbě, kdy nejvýznamnější postavení zaujímá Sauvignon a Ryzlink vlašský z vápencového podloží Pálavy.


Vinotéka Malovaný sklep Znojmo – nejlepší výběr lahvového a stáčeného vína od moravských vinařů

Vinotéka Malovaný sklep Znojmo – nejlepší výběr lahvového a stáčeného vína od moravských vinařů

Lahvová a stačená vína od moravských vinařů na jednom místě – to je Vinotéka malovaný sklep ve Znojmě. V naší vinotéce si každý přijde na chuť – vybírat můžete z moravských vinných skvostů, a to z 365 druhů lahvového vína a 76 druhů stáčených vín. Tento široký sortiment zahrnuje bílá, červená a růžová vína, ale i šumivá a ovocná vína nebo sekt. Ve vinotéce malovaný sklep nakoupíte zároveň i nejlepší výběr vín ze zahraniční produkce.


Agroturistika – exkurze do vinic s odborným výkladem o víně i s řízenou degustací

Agroturistika – exkurze do vinic s odborným výkladem o víně i s řízenou degustací

Plánujete dovolenou na jižní Moravě, kraji vína? Rádi by jste se dozvěděli něco více o pěstování i zpracování hroznů a následné výrobě vína? Chcete si dopřát po návštěvě historických vinařských sklepů řízenou degustaci? To vše zahrnuje agroturistika. Navštivte vinařství VÍNO SÝKORA s.r.o. v Čejkovicích na Hodonínsku, a užijte si degustaci i odborný výklad. Agroturistika je vhodná pro všechny milovníky vína. Dozvíte se spoustu zajímavých informací o víně. Zajistíme Vám exkurzi do vinic s odborným výkladem, řízenou degustaci i s možností nákupu vína za výhodné ceny. Také Vám zajistíme prohlídky historických templářských sklepů. Následně si můžete posedět či zatančit v našem sklípku. Užijte si skvělý den s přáteli, či naplánujte zajímavou firemní akci. Poskytujeme i ubytování ve dvou čtyřlůžkových apartmánech.


Výroba a prodej přívlastkového, speciálního a archivního vína z Jižní Moravy

Výroba a prodej přívlastkového, speciálního a archivního vína z Jižní Moravy

Chcete si pochutnat na skleničce lahodného vína pocházejícího z Jižní Moravy? Zkoušíte rádi speciální vína? Pak navštivte vinotéku rodinného vinařství Petr Bíza v Čejkovicích. Zakoupíte u nás přívlastková, archivní i speciální vína. Vyrábíme i vína pozdního sběru nebo výběry z hroznů. V produkci našeho rodinného vinařství naleznete svěží lehká vína, jako je Veltínské zelené nebo Ryzlink rýnský. Prodáváme také vína, která dozrála ve velkých sudech – jedná se například o Hibernal Novosady, Chardonnay Novosady nebo Orange Novosady. Z naší vinotéky si můžete vybrat i vína, která zrála v barrique sudech, a to například Grand Tramín nebo Grand Pinot Bizé.


Užijte si doma Váš výhodný degustační balíček vín

Užijte si doma Váš výhodný degustační balíček vín

Vinařství VINO HORT si pro Vás připravilo degustační balíček vín. Každých 14 až 15 dní Vám připravíme novou sestavu vín dle ročního období či kombinaci odrůd, které na sebe degustačně navazují. Mohou se zde i objevit sestavy jednoodrůdové, například Sauvignon z různých ročníků, aby jste měli možnost poznat, jak se tato odrůda vyvíjí v čase. Degustační balíček je vždy zvýhodněn jednou lahví zdarma, pro věrné fanoušky. Ušetříte tak minimálně 200,- Kč. Naši registrovaní zákazníci dostávají HORTOVINY, kde se vždy dozví o nových sestavách či akcích spojených s našim vinařstvím. Na našich webových stránkách najdete eshop vinařství i registraci HORTOVIN. Teď už vše záleží pouze na Vás! Těší se na Vás tým VINO HORT.


Osobní ochutnávka, degustace exkluzivních vín z celého světa u Vás doma

Osobní ochutnávka, degustace exkluzivních vín z celého světa u Vás doma

Vítejte ve světe kvalitních vín - jsme společnost NIER FINE WINES s.r.o. se sídlem v Olomouci, která si dává záležet nejen na výběru a dovozu vína z celého světa, ale také na správný výběr vína právě pro Vás. Poradenství, spokojenost a kvalita jsou ve světě vína ty správné slova, která vystihují chuť zákazníka. Využijte možnosti bezplatně ochutnat naše exkluzivní vína a získat potřebné informace od našeho poradce, který vás přenese do světa vína a představí Vám víno dle Vašeho přání a chuti. Domluvte si osobní degustaci u Vás doma a pozvěte k ochutnávce i své přátele (max. 6 osob). Dovážíme vína z celého světa - z tradičních vinařských oblastí Evropy, z Jižní Afriky, Austrálie a Nového Zélandu a dále také vína z Jižní a Severní Ameriky.