NPÚ, SZ Kynžvart - Kynžvartská daguerrotypie, památka UNESCO - expozice

NPÚ, SZ Kynžvart - Kynžvartská daguerrotypie, památka UNESCO - expozice

Předmětem plnění veřejné zakázky je vybudování stálé muzejní expozice v 1.NP jihozápadního křídla SZ Kynžvart, po rekonstrukci objektu, dle zpracované projektové dokumentace.
Realizace stálé muzejní expozice zahrnuje výstavbu výstavního fundusu, výrobu vitrín a skleněných prvků, rámů, paspart, instalačních pomůcek, instalaci elektro, montáž SDK příček a odborné nasvícení a další části plnění specifikované projektovou dokumentací a výkazem výměr. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v příloze č. 1 - Specifikace předmětu plnění, v příloze č. 5 - Projektová dokumentace „NPÚ, SZ Kynžvart - Kynžvartská daguerrotypie, památka UNESCO - expozice“ a v příloze č. 6 - Výkaz výměr zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
11.11.2021 09:35

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Národní památkový ústav, státní příspěvková organizace, Územní památková správa

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
13.12.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Národní památkový ústav, státní příspěvková organizace, Územní památková správa

Zadavatel IČ:
75032333

Zadavatel ulice:
Valdštejnské nám. 3, PSČ 118 01 Praha 1 - Malá Strana

Zadavatel PSČ:
118 01

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
Michal Bergel

Zadavatel telefon:
+420 274 008 163

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.npu.cz/cs

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39290000-1
Různé vybavení interiérů

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Revize, opravy a elektroinstalační práce a montáže elektřiny od Bc. Miloš Novotný

Revize, opravy a elektroinstalační práce a montáže elektřiny od Bc. Miloš Novotný

S elektřinou není sranda, když nefunguje nebo je špatně nainstalována, může způsobit nemalé problémy, špatné jističe jsou mnohdy první příčinou vyhoření. Pokud i Vy potřebujete natáhnout novou elektřinu, nebo jen opravit tu stávající, neváhejte kontaktovat pana Bc. Miloše Novotného z Nymburku. Pan Bc. Miloš Novotný je elektrikář, který poskytuje: - elektroinstalační práce - elektromontážní práce - opravy a kontrolu rozovdů - opravy pojistek a jističů - výměna špatných rozvodů, jističů, pojistek a dalších elektroinstalačních prvků - revize Kvalitně odvedená práce a profesionální přistup, to jsou elektroinstalační práce pana Bc. Miloše Novotného, který sídlí v Sány v okrese Nymburk.


Zkušení elektrikáři s dlouholetou praxí - elektroinstalace slaboproud, silnoproud

Zkušení elektrikáři s dlouholetou praxí - elektroinstalace slaboproud, silnoproud

Elektroinstalace a elektromontáže v bytových, rodinných domech i průmyslových budovách provádí ve Zlíně, Vsetíně a okolí společnost JML-Elektro s.r.o. Působí i ve vzálenějších lokalitách - Brno, Olomouc, Ostrava. Naši zkušené elektrikáři, s dlouholetou praxí, řeší silnoproudé rozvody a instalace včetně jejich překládek a slaboproudé rozvody datové, televizní, telefonní i bezpečnostní, kamerové, protipožární systémy. Silnoproudé instalace: - průmyslové a bytové instalace - veřejné a venkovní osvětlení - fotovoltaické systémy a tepelné čerpadla Slaboproudé instalace: - rozvody domácího telefonu, videotelefonu - kamerové systémy CCTV - televizní rozvody STA - datové (TPC/IP) rozvody - zabezpečovací a protipožární systémy - dálkové ovládání pro topení.


Opravy elektroinstalace non-stop – havarijní služby vždy k dispozici

Opravy elektroinstalace non-stop – havarijní služby vždy k dispozici

Máte doma spálené či nefunkční jističe nebo máte problém s vypínačem? Obraťte se na firmu Nonstop elektrikář vedenou Michalem Tycem v Brně a vyřešte tak veškeré své starosti s elektroinstalací. Havarijní služba je poskytována 24 hodin, 7 dní v týdnu a specializuje se na opravy a poruchy elektroinstalace, může se jednat například o jističe, vadné zásuvky a mnoho dalšího. Dojezd elektrikáře se pohybuje v rozmezí od 30 do 90 minut. Zbavte se závad a kontaktujte nás!


Interiérové a venkovní osvětlení Přerov – široký výběr kvalitních výrobků včetně příslušenství

Interiérové a venkovní osvětlení Přerov – široký výběr kvalitních výrobků včetně příslušenství

Paní Blanka Vejrostová nabízí prodej interiérových a venkovních svítidel či osvětlení. Její prodejna nabízí osvětlení bodové, zářivkové, interiérové, a dokonce Vám může zajistit výběr svítidel od známých značek Massive či Globo. Nabízí kromě osvětlení také příslušenství jako vypínače, žárovky a mnoho dalšího. Navštivte její prodejnu v Přerove, kde Vám paní Vejrostová ráda se vším poradí a navrhne to nejlepší osvětlení pro Váš dům či zahradu.


Montáž sádrokartony, sádrokartonové konstrukce - nástavby, podhledy, příčky

Montáž sádrokartony, sádrokartonové konstrukce - nástavby, podhledy, příčky

Při realizaci firma Intezo používá pouze sádrokartony známých výrobců Knauf a Rigips, čímž je zajištěna maximální kvalita materiálu. Se samotnou realizací půdních vestaveb a nástaveb Vám zároveň může provést zateplení prostor, úpravy a výměny krovů, montáž střešních oken či instalaci půdních schodů. Hledáte kvalitního a spolehlivého dodavatele sádrokartonových konstrukcí? Pak se obraťte na stavební firmu Intezo, která Vám na základě bohatých zkušeností nabídne to nejlepší řešení!


Moderní a elegantní svítidla downlight AREL LED bez rámečku jsou vhodné do všech interiérů

Moderní a elegantní svítidla downlight AREL LED bez rámečku jsou vhodné do všech interiérů

Plánujete rekonstrukci či stavbu Vašeho domova? Ať už budete nově zařizovat obývací pokoj, ložnici či dětský pokoj, myslete také na správné osvětlení. Společnost Kanlux s.r.o. je specialistou na vývoj, výrobu a prodej v oblasti osvětlení, ať už se jedná o svítidla, světelné zdroje či elektroinstalační materiál. Nyní jsme si pro Vás připravili elegantní svítidla bez rámečku, které dodají místnosti moderní vzhled. Svítidla downlight AREL LED jsou díky svému jednoduchému, přesto ale zajímavému designu vhodné do všech typech interiérů. Svítidla jsou opravdu unikátní, panel má tloušťku pouze 9 mm, což jej řadí mezi nejtenčí panel na trhu. Na našem eshopu si můžete vybrat a objednat svítidla, která se liší v rozměrech i výkonu, ve tvaru buď čtverce či kruhu. Veškeré potřebné technické údaje o svítidle se také dočtete na našich webových stránkách.