Retenční nádrže, závlahový systém a úpravy okolí

Retenční nádrže, závlahový systém a úpravy okolí

Předmětem veřejné zakázky je zhotovení stavebních objektů: SO 411 Automatický závlahový systém, SO 412 Vedení NN AZS a SO 413 Akumulační nádrže, a SO 501.2. HTÚ parku. Automatický závlahový systém řeší zavlažování sadově upravené části náměstí a parku. Vedení NN AZS je dopojení kabeláže pro řízení závlahy pro sadové úpravy náměstí a parku. Akumulační nádrže řeší osazení akumulační nádrže, výstavbu dešťové kanalizace a vodovodního potrubí, které bude sloužit pro dopouštění nádrže z vrtu. Účelem je bezpečné a hygienické odvádění srážkových vod ze střech objektů SO 105 Bytový dům, SO 107 Společenský dům, SO 108 Bytový dům a SO 110 Mateřská škola a jejich dalšího využití pro závlahu zelených ploch. SO 501.2. HTÚ parku řeší hrubé terénní úpravy okolí bytového domu SO 108 v návaznosti na hospodaření se srážkovými vodami.
Veřejná zakázka vložena:
01.11.2021 08:50

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
MČ Praha-Lysolaje

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
26.11.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
MČ Praha-Lysolaje

Zadavatel ulice:
Kovárenská 8/5

Zadavatel PSČ:
165 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Ing. Tomáš Mokrejš

Zadavatel telefon:
+420 220 921 959


Zadavatel web:
http://www.praha-lysolaje.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Automatické závlahové systémy do zahrad rodinných domů, parků, skleníků, na terasy domů či sportoviště

Automatické závlahové systémy do zahrad rodinných domů, parků, skleníků, na terasy domů či sportoviště

Tyto systémy jsou vhodné pro zahrady, parky, sportoviště a další veřejná prostranství. Firma nabízí kompletní servis od projektování, přes instalaci až po údržbu a servis systémů. Díky automatickým závlahovým systémům mohou zákazníci šetřit vodu a zároveň zajistit dostatečnou vlhkost pro rostliny. Š & Z - sdružení - Automatické závlahové systémy Praha, se snaží nabídnout nejmodernější technologie a řešení pro své zákazníky. Kromě standardních systémů nabízí i řešení na míru pro specifické potřeby zákazníka. Díky svému odbornému týmu a dlouholetým zkušenostem, může firma Š & Z - sdružení - Automatické závlahové systémy Praha, poskytnout svým zákazníkům kvalitní služby a spolehlivé závlahové systémy.


Prodej použitých nerezových Keg sudů a jejich opravy

Prodej použitých nerezových Keg sudů a jejich opravy

Sudy jsou dodávány ve všech standartních velikostech. Kompletní sortiment zahrnuje velikosti o objemu: 10 l, 15 l, 20 l, 25 l, 30 l, 50 l v normě: DIN, EURO. Sudy, které prodáváme jsou k nerozeznání od zbrusu nových sudů a to za velmi atraktivní ceny. Nabízíme kompletní opravy Keg sudů v závodě Wilnsdorf v Německu. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Automatické závlahové systémy pro zahrady, sportovní plochy i vinice - Závlahy Machač

Automatické závlahové systémy pro zahrady, sportovní plochy i vinice - Závlahy Machač

Aby byla Vaše zahrada nebo trávník v létě krásně zelený a pěkně rostl, potřebuje v parných dnech svlažit. Pokud se Vám nechce každý den vytahovat hadici a složitě zahradu kropit, pak se obraťte na společnost Závlahy Machač, které již přes dvacet let prodává a instaluje automatické závlahové systémy. Závlahové systémy lze instalovat na různě velké plochy jako jsou: - soukromé zahrady - sportovní plochy - parky - skleníky - sady a pěstební školky - pole - vinice V rámci svých služeb pro zákazníky firmy dále poskytuje: - poradenství - návrhy a zaměření ploch s cenovou kalkulací - realizace (dodávka, montáž a následný servis) - prodej jednotlivých komponentů Dlouholetá zkušenost společnosti Závlahy Machač v oboru zajišťuje kvalitně odvedenou práci a dodávku spolehlivých komponentů, které zajistí dlouhou životnost automatické závlahy.


Kruhové nebo sektorové postřikovače jsou ideální pro zavlažování zahrad a sadů

Kruhové nebo sektorové postřikovače jsou ideální pro zavlažování zahrad a sadů

Ať už máte okrasnou zahradu, záhonky se zeleninou, ovocné sady nebo okrasný trávník určitě využijete pomoc při jejich pravidelném zalévání. Kvalitní a spolehlivé postřikovače Vám zajistí rovnoměrné zavlažování všech rostlinek, které Vám rostou na zahradě. Stačí navštívit e-shop české firmy Tafimex Trade s.r.o. a vybrat si, který postřikovač Vám bude nejlépe vyhovovat: - kruhové postřikovače - sektorové postřikovače - kruhový postřikovač se stojanem - sektorový postřikovač se stojanem - sektorový multifunkční postřikovač TOP Nebo si můžete přijít vybrat na naší prodejnu v Olomouci.


Osazování studní a jímek čerpadly Praha

Osazování studní a jímek čerpadly Praha

Vlastníte studnu, ale její voda není pitná? Pořídili jste si nadzemní či podzemní nádrž na dešťovou vodu? Jímáte vodu stékající ze střech, teras a přístřešků? Chcete tuto vodu dále využívat na závlahy v suchém období? V tom případě je nutno danou studnu či jímku osadit čerpadle. To Vám zajistí naše společnost Š & Z – sdružení. Specializujeme se na závlahové systémy a vše s tím spojené. Provedeme zaměření, návrh a montáž závlahových systémů a čerpadel. Samozřejmostí jsou i záruční a pozáruční opravy, údržba jednotlivých komponentů. Nechte si automaticky zalévat trávník na zahradě, květiny a záhonek. Díky automatickým závlahám již nemusíte ztrácet čas zaléváním. Tak neváhejte a kontaktujte společnost Š & Z – sdružení. Sídlíme na adrese Řehořova 935/33, Praha – Žižkov.


Terénní modelace, realizace okrasné, rodinné zahrady-včetně zavlažování

Terénní modelace, realizace okrasné, rodinné zahrady-včetně zavlažování

Pokud hledáte spolehlivou firmu na realizaci okrasné zahrady, firma Tomáš Vávra v regionu Kroměříž, Olomouc, Brno přijímá zakázky na zakládání zahrad. Zaměřuje se na rodinné zahrady, zajistí terénní modelace, výsadbu zeleně, trávníků včetně instalace zavlažování. Pro terénní modelace jsme vybaveni pásovým rypadlem JCB 8065, přípravu půdy zajistíme malotraktorem se zakladačem trávníku a nosičem nářadí Rapid Mondo s rotačními branami. Připravíme dokonale pozemek pro položení travního koberce nebo výsev trávníku i výsadbu zeleně - dřevin a trvalek. Zajistíme také instalaci zavlažování. Máme zkušenosti i s výstavbou zídek, gabionů, položíme nášlapové chodníky. Rádi se postaráme i o následnou celoroční údržbu zahrady - nové i starší.