Lomový kameň triedený

Lomový kameň triedený

Predmetom zákazky je nákup lomového kameňa triedeného (do 200 kg a od 200 500 kg) triedeného pre potreby Správ povodí v pôsobnosti OZ Košice
Veřejná zakázka vložena:
14.10.2021 08:37

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik, odštepný závod Košice

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
13.12.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik, odštepný závod Košice

Zadavatel IČ:
36022047

Kontaktní osoba:
Ing. Dana Kacerová

Zadavatel telefon:
+421 556 008 120

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44912000-6
Rôzny stavebný kameň

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba kamenné dlažby, obklady z přírodního kamene - z balkánské ruly

Výroba kamenné dlažby, obklady z přírodního kamene - z balkánské ruly

Jedinečný vzhled přírodního kamene přináší originalitu do interiérů i zahrad. Ve formě kamenné dlažby i obkladů se bude vyjímat všude. V rámci Zlínského kraje je možné zakoupit obklady a dlažbu z přírodního kamene od firmy ANZUVA - Martin Rybnikář Uherský Brod. Firma je dovozcem a velkoobchodním prodejcem balkánské ruly. Za bezkonkurenční ceny pořídíte kámen ve formě valounů, ručně štípaný, řezaný na pásky i zpracované formátované obklady a dlažby. Využití kamenných obkladů: - jako obložení stěn, schodů, krbu, fasád, plotů. Využití kamenné dlažby: - dláždění chodníků, příjezdové cesty, okolí bazénu, pergoly či terasy.


Lámaný, štípaný přírodní kámen za bezkonkurenční ceny - velkoobchod, prodej balkánské ruly

Lámaný, štípaný přírodní kámen za bezkonkurenční ceny - velkoobchod, prodej balkánské ruly

Přírodní kámen má široké využití v zahradách, exteriéru i interiéru domu. Na obklady či dlažby i jako stavební kámen je velmi vhodná balkánská rula, jejím dovozcem do ČR je firma ANZUVA - Michal Rybnikář. Na prodej je lámaný, štípaný kámen nebo v podobě valounů. Z balkánské ruly vyrábíme také kamenné dlažby a obklady. Velkoobchod, sídlo firmy: - Stojanova 2727, Uherský Brod - Zlínský kraj. Balkánskou rulu dodáváme v několika odstínech - světle šedá, tmavě šedá a zlato béžová. Možnosti využití: - zdící, stavební kámen na podezdívky, průčelí domu, dekorační stěny - dlažební kámen do chodníků, příjezdové cesty k domu - nášlapné kameny, valouny nebo drť v zahradách.


Dovozce balkánské ruly dodává štípaný obkladový kámen, valouny

Dovozce balkánské ruly dodává štípaný obkladový kámen, valouny

Balkánská rula je jedinečný stavební materiál, který lze použít v interiéru i exteriéru. Dovozce balkánské ruly do ČR je firma ANZUVA - Michal Rybnikář z Uherského Brodu. Dodáme štípaný obkladový kámen i valouny pro Váš dům i zahradu. Nechejte vstoupit kousek přírody do svého domova. Přírodní kámen dodáváme ve více barvách - zvolit můžete zlato béžový, světle šedý a tměvě šedý odstín: Prodej: - obkladový kámen v nepravidelných tvarech - ručně štípaný, lámaný - valouny, oblázky, barevné drtě.


Štěrk, písek, kamenivo, struska - prodej stavebního materiálu

Štěrk, písek, kamenivo, struska - prodej stavebního materiálu

Stavební materiál jako štěrk, písek, strusku, drcený kámen nakoupíte u firmy POMP Vlaštovičky s.r.o. za akční ceny pro váš dům či zahradu. Stavební materiál přivezeme přímo k vám na stavbu. V našem vozové parku máme nakládače, dozery, sklápěče, rýpadla, shrnovače. Stavební materiál nakoupíte u nás od pondělí do pátku od 7-15.30 ve Vlaštovičkách u Opavy na ulici Jarkovická.


Těžba vápence pro stavební účely i odsíření elektráren

Těžba vápence pro stavební účely i odsíření elektráren

Tak neváhejte a kontaktujte naši společnost LOMY MOŘINA spol. s r.o., která provozuje tři lomy v oblasti Českého krasu jíž 130 let. Dodáme Vám vápenec pro stavební účely s nízkým obsahem CaCO3 pro výrobu betonu, obalovaných drtí, výstavbu cest, stavební podklady, kámen na chodníky a zídky. Nabízíme také zahradní či solitérní kameny. Pokud podnikáte v jiné činnosti i tak můžete využít našich těžených surovin. Těžený vápenec díky vysokému obsahu CaCO3 je vhodný i pro chemické využití jako například pro cukrovarnictví či odsíření elektráren a tepláren. S Vaší poptávkou nás kdykoliv oslovte telefonicky či prostřednictvím mailu. Těšíme se na budoucí spolupráci.


Kámen do gabionů - drátokamenné prvky ve stavebnictví se zachováním přírodního vzhledu

Kámen do gabionů - drátokamenné prvky ve stavebnictví se zachováním přírodního vzhledu

Gabiony jsou stále častější a populárnější prvky ve stavebnictví a v architektonickém průmyslu. Gabiony- drátokamenné prvky, které Vám ve Zlíně, firma Kamenivo Zlín Rybníky zaplní kvalitním přírodním kamenem. Gabion je drátokamenný (drátoštěrkový) prvek: Jedná se o jakousi formu, do které se nasype kamenivo a vzniká tak pevná zábrana či opěra pro daný účel. Gabionové konstrukce představují stěny, které se nejčastěji používaly na zpevnění břehů u cest či vodních toků. Dnes se využití gabionu velice rozšířilo a gabiony slouží jako: -ploty k rodinným domů -oplocení komerčních prostor -okrasné a designové prvky -zpevnění a regulace vodních břehů a toků -protihlukové stěny -opevnění kolem cest Gabiony jsou velice funkční prvky a navíc tyto formy vypadají velmi pěkně a díky nim je možné zlepšovat bezpečnost na spoustě místech. Výhody: -vodoprpustnost -dlouhá životnost -rychlá instalace -příjemný vzhled hodící se i do přírodního prostředí Pro jakékoliv množství kamenů do gabionů si přijeďte do naší firmy Kamenovo Zlín Rybníky. Více o našich produktech naleznete na našich webových stránkách.