Strešný drevený priehradový väzník pre sedlové strechy

Strešný drevený priehradový väzník pre sedlové strechy

Strešný drevený priehradový väzník pre sedlové strechy rozpätia 12 - 20m.
Veřejná zakázka vložena:
14.10.2021 08:39

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
T-servis Teplička, s.r.o.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
13.12.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
T-servis Teplička, s.r.o.

Zadavatel IČ:
52185770

Kontaktní osoba:
Peter Lačný

Zadavatel telefon:
+421 534 411 223

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

03419100-1
Výrobky zo stavebného dreva/reziva

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nábytková dvířka odolná proti škrábancům, odření, skvrnám - nový materiál Softixx s nanočásticemi

Nábytková dvířka odolná proti škrábancům, odření, skvrnám - nový materiál Softixx s nanočásticemi

Inovativní výrobek mezi nábytkovými dvířky firmy Trachea Holešov je materiál Softixx s nanočásticemi - Nábytková dvířka patří do prémiové řady EXTRA DELUXE, jde o kombinací estetického řešení s výjimečnými technologickými parametry, díky využití nanotechnologie a akrylových pryskyřic nové generace. Dvířka jsou vhodná do interiéru domu, bytu, pro obchodní a firemní prostory i pro oblast pohostinství a zdravotnictví. Využití je pro horizontální i pro vertikální povrchy - kuchyňská dvířka i nábytková dvířka, na stěny, materiál pro plochu stolu, přepážky, knihovny apod. Povrch panelu má jedinečné vlastnosti: - výrazně matný povrch - vynikající intenzita a hloubka barvy - odolnost proti světlu - nízká odrazivost světla díky extrémní neprůsvitnosti - nanočástice povrchu způsobují vysokou odolnost proti škrábancům, odření, suchému teplu i skvrnám - tepelná oprava povrchových mikroskopických škrábanců - vysoká odolnost proti kyselým rozpouštědlům a přípravkům pro domácnost - na materiálu nejsou vidět otisky prstů a je příjemně měkký na dotek - zlepšené antibakteriální vlastnosti - hygienický materiál, vhodný pro kontakt s potravinami. Provoz firmy: - Tovární 1209, Holešov - Zlínský kraj.


Parapety trend výroba Praha – strohá elegance do všech interiérů

Parapety trend výroba Praha – strohá elegance do všech interiérů

O krásný vzhled Vašeho domova se postarají vnitřní parapety trend, jejichž výrobu Vám zajistí společnost MYSTIC DISTRIBUTION s.r.o. se sídlem v Praze. Vnitřní parapety trend odpovídají požadavkům moderní doby na jednoduchý design a strohou eleganci, díky čemuž se hodí do všech interiérů. Parapety jsou kvalitně zpracované, jistě oceníte i jejich snadnou údržbu a dlouhou životnost. Konstrukčně jsou parapety tvořeny jádrem, tedy vlhkovzdornou a vysoce lisovanou dřevotřískou, povrch je opatřen laminátem o síle 0,6 mm. Pokud máte o naše parapety trend zájem, neváhejte využít nezávaznou poptávku na ašich stránkách nebo kontaktovat společnost MYSTIC DISTRIBUTION s.r.o.


Dřevěné konstrukce, výroba trámových konstrukcí Náchod, montované domy, roubenky, krovy

Dřevěné konstrukce, výroba trámových konstrukcí Náchod, montované domy, roubenky, krovy

Představujeme Vám firmu IQ KONSTRUKT s.r.o. Náchod, která se zabývá projekcí a celkovou realizací široké škály dřevěných konstrukcí včetně atypických staveb. Potřebujete rychle bydlet? Chcete si nechat postavit pěknou dřevěnou roubenku, pergolu, altán či zimní zahradu? Máte obavy jak dlouho to bude trvat? Naše firma IQ KONSTRUKT s.r.o. z okresu Náchod Vám garantuje rychlou realizaci, třeba možnost bydlení cca do půl roku. Díky technologiím a strojnímu CNC vybavení naše stavby dosahují té nejvyšší kvality bez zbytečných průtahů a odpadu. Odborná realizace dřevostaveb: – rodinné domy: montované domy, roubenky – konstrukce krovů – zahradní konstrukce: pergoly, zimní zahrady, altány – zemědělské a atypické konstrukce Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Čáslavky 11, Dolany okres Náchod.


Výroba spárovek, biodesek - celodřevěné masivní desky pro nábytkáře, truhláře, stavebníky

Výroba spárovek, biodesek - celodřevěné masivní desky pro nábytkáře, truhláře, stavebníky

Lepené dřevařské materiály hrají významnou roli pro nábytkáře, truhláře i stavebníky. Celodřevěné masivní desky z listnatých i jehličnatých dřevin dodává firma BRENUS s.r.o. z regionu Zlínský kraj. Jsme výrobcem spárovek i biodesek. Výroba je zaměřena hlavně na spárovky, pro pužití v interiéru i exteriéru. Spárovky - jednovrstvé lepené masivní desky: - napojované a průběžné z listnatých dřevin dub, buk - průběžné z jehličnatých dřevin smrk, borovice - z ostatních i exotických dřevin. Biodesky - třívrstvé lepené masivní desky: - z listnatých i jehličnatých dřevin.


Příhradové vazníky a nosné konstrukce střech pro haly, průmyslové objekty a komerční budovy

Příhradové vazníky a nosné konstrukce střech pro haly, průmyslové objekty a komerční budovy

Hledáte firmu, které vyrábí poctivé vazníky či nosné konstrukce střech? Pro vaši stavbu zajistí vazníkové příhradové střešní konstrukce společnost KARPEN PLUS s.r.o. z Brna, která se zabývá výrobou příhradových vazníků a nosných konstrukcí střech pro haly, průmyslové objekty a komerční budovy. Dodáváme střechy všech tvarů. Naši zkušení projektanti vypracují návrhy příhradových vazníků na požadovaný typ střechy. Díky moderním programům vám ukážeme celý projekt. Střechu z dřevěných příhradových vazníků a nosné konstrukce střech vyrobíme na míru a zajistíme odbornou montáž. Příhradové vazníky jsou vhodné při výstavbě rodinných domů, ale také velkých obytných souborů, jízdáren, nástaveb objektů, celodřevěných hal a také se hodí při stavbě střech pro haly, průmyslové objekty a komerční budovy. Firma KARPEN PLUS s.r.o. vám vyrobí střechu na míru od nosné konstrukce až po krytinu a klempířské prvky.


Certifikované stavebnicové příhradové vazníky, konstrukce střech

Certifikované stavebnicové příhradové vazníky, konstrukce střech

Hledáte specializovanou firmu, která nabízí certifikované stavebnicové příhradové vazníky v okolí Brna a chcete opravdového specialistu? Pak kontaktujte firmu Eurodach s.r.o. v Pohořelicích v blízkosti města Brna. Příhradové vazníky, jsou výhodnou variantou nosné konstrukce střechy. Jedná se o dřevěné vazníky spojované pomocí ocelových pozinkovaných desek s trny. Vyrábíme certifikované příhradové vazníky s veškerou potřebnou technologií pro jejich výrobu a montáž. Cena vazníků závisí na tvaru, sněhové oblasti, složitosti, apod. Rádi vypracujeme návrh vazníků a cenovou nabídku včetně dodávky, případně i celou střechu na klíč. Pokud máte zájem o příhradové vazníky v podobě stavebnice určené přímo pro montáž včetně spojovacího a zavětrovacího materiálu, i to u nás seženete.