ŽSR, ŽST Dvory nad Žitavou,  rekonštrukcia výhybiek č. 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20

ŽSR, ŽST Dvory nad Žitavou, rekonštrukcia výhybiek č. 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20

Predmetom zákazky je uskutočnenie stavebných prác na stavbe s názvom "ŽSR, ŽST Dvory nad Žitavou, rekonštrukcia výhybiek č. 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20".

Účelom stavby je:
- komplexná rekonštrukcia výhybiek č. 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 a 20 a prípojných koľajových polí vrátane úprav na železničnom zvršku a spodku,
- rekonštrukcia železničného priecestia v žkm 151, 389,
- vybudovanie elektrického ohrevu na rekonštruovaných výhybkách č. 14 - 20 a na jestvujúcich výhybkách č. 1 - 8,
- zrušenie výhybiek č. 11 a 12 a ich nahradenie koľajovým poľom,
- vybudovanie nového staničného zabezpečovacieho zariadenia 3. kategórie typu elektronické stavadlo,
- osadenie nových prestavníkov na výhybky č. 1 - 8 a 13 - 20,
- zriadenie pomocných stavadiel na oboch zhlaviach,
- vybudovanie nového traťového zabezpečovacieho zariadenia 3. kategórie typu automatické hradlo (AH2000) bez oddielových návestidiel v medzistaničných úsekoch Pribeta - Dvory nad Žitavou a Dvory nad Žitavou - Nové Zámky,
- doplnenie vchodových návestidiel a predzvestí z nesprávnych koľají (v ŽST Dvory nad Žitavou a ŽST Pribeta v medzistaničnom úseku Pribeta - Dvory nad Žitavou),
rekonštrukcia priecestného zabezpečovacieho zariadenia v žkm 151, 389 a v žkm 152, 250 z 1. kategórie na 3. kategóriu,
- vybudovanie novej káblovej chráničkovej trasy pre zabezpečovacie zariadenie, oznamovacie zariadenie a EOV,
- úprava trakčného vedenia z dôvodu rekonštrukcie výhybiek,
- zriadenie nových elektrických prípojok,
- výstavba novej transformovne a náhradného zdroja elektrickej energie,
- zriadenie novej miestnej kabelizácie,
- rekonštrukcia vonkajšieho osvetlenia stanice,
- odstránenie pôvodných stavadiel.

Cieľom stavby je zlepšenie stavu infraštruktúry na ramene Štúrovo - Bratislava hlavná stanica za použitia nových štandardných prvkov v sieti ŽSR. Rekonštrukciou a doplnením infraštruktúry sa znížia nároky na údržbu, zvýši sa bezpečnosť, plynulosť a kvalita železničnej dopravy a pohybu cestujúcich a verejnosti.
Veřejná zakázka vložena:
14.10.2021 09:59

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Železnice Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
26.11.2021 08:30

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Železnice Slovenskej republiky

Kontaktní osoba:
JUDr. Marek Hlavatý

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45234100-7
Stavebné práce na výstavbe železníc

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Mincovní automaty Hradec Králové - Turnikety pro WC s mincovním automatem

Mincovní automaty Hradec Králové - Turnikety pro WC s mincovním automatem

NESSY, spol. s r.o. Hradec Králové K plynulému odbavení většího počtu lidí na sportovních či kulturních akcí nabízí naše firma pokladní a turniketové systémy včetně těch mincovních. Turnikety s mincovním automatem jsou velice jednoduché na obsluhu. Turnikety pro WC s mincovním automatem:   akceptace Kč, EUR, žetonů atd.  možnost tisku voucherů nebo dokladů o zaplacení jednoduše si z drobných mincí poskládáte požadovanou částku


Kompletní elektro rozvody v rodinných domech - elektroinstalace za super ceny

Kompletní elektro rozvody v rodinných domech - elektroinstalace za super ceny

Hledáte spolehlivou firmu v okolí Opavy, která Vám na klíč provede kompletní elektroinstalaci nebo rozvody nízkého či vysokého napětí v rodinných domech? Kontaktujte firmu SV - Elektro, s.r.o. z Opavy. Zajistíme Vám vše kvalitně a za dobrou cenu: - rozvody nízkého a vysokého napětí - slaboproudy - datové rozvody - rozvody elektronických požárních či zabezpečovacích systémů - rozvody domácích telefonů - TV rozvody. Pokud máte o elektromontážní práce a rozvody elektra zájem, neváhejte nás kontaktovat.


Stavební práce, železobetonové a ocelové konstrukce

Stavební práce, železobetonové a ocelové konstrukce

Hledáte spolehlivou firmu podnikající v oboru stavebnictví? Máte speciální požadavky a potřebuje zajistit vše od A do Z? Tak neváhejte a oslovte odborníky v tomto oboru, a to naši společnost AJTM s.r.o. Naše firma se zaměřuje na odborné práce, které provádí kvalifikovaní pracovníci. Realizujeme veškeré stavební práce při výstavbě a rekonstrukcích budov, dopravních a vodohospodářských staveb. Zajistíme tesařské, pokryvačské i instalatérské práce. Zhotovujeme i železobetonové monolitické konstrukce či montáže ocelových konstrukcí. Naše portfolio služeb je velmi široké, tak nás s Vašimi požadavky neváhejte kontaktovat telefonicky či e-mailem. Sídlíme v Litvínově.


Chodníky, komunikace pro pěší, parkoviště – realizace a rekonstrukce

Chodníky, komunikace pro pěší, parkoviště – realizace a rekonstrukce

Potřebujete provést dílčí opravy či celkovou rekonstrukci chodníku? Uvažujete o vybudování parkoviště? Výstavbu parkoviště či komunikace pro pěší svěřte do rukou firmě BADIN s.r.o. Realizujeme také rekonstrukce chodníků a parkovišť. Výstavbu a rekonstrukci chodníků a komunikací pro pěší zajišťujeme jak pro obce, tak i pro soukromé osoby. Zajišťujeme hloubení, štěrkování a zpevnění podloží, ale také instalace odvodnění, betonáž obrub a podkladů. Zajišťujeme také kompletní budování a rekonstrukce parkovací ploch.


Výroba pečetí a pásek Kralupy nad Vltavou, holografické pečetě, pečetící samolepka, páska

Výroba pečetí a pásek Kralupy nad Vltavou, holografické pečetě, pečetící samolepka, páska

Představujeme Vám firmu Euro Security Labels and Packaging s.r.o. z Kralup nad Vltavou, která svoji činnost zaměřila na výrobu holografických pečetí a pásek. Nabízíme kvalitní pečetě a pásky pro dokonalou bezpečnost výrobků, dokumentů i cenin. Odtržením pečetě dojde k jejímu znehodnocení. Výroba pečetí a pásek Kralupy nad Vltavou: - holografické pečetě - pečetící samolepka - samolepící pečetící páska Nabízíme kompletní realizaci zakázky od grafického návrhu přes výrobu, aplikaci až pro řešení logistiky. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Minická 635, Kralupy nad Vltavou.


Systémy zabránění vjezdu -- automatické závory

Systémy zabránění vjezdu -- automatické závory

Kvalitní a spolehlivé parkovací systémy a terminály? Jedině od společnosti ELVIS, specialisty na výrobu a dodávky systémů zabraňujících vjezdu automobilů. Naše systémy jsou vhodné pro placená parkoviště, garážové domy, podzemní garáže, zajištění přístupů do budov, areálů i všude tam, kde je potřeba řídit příjezd a odjezd vozidel. Vyznačují se vysokou životností a spolehlivostí. Sestavte si moderní parkovací systém, který bude vyhovovat přesně Vašim potřebám. Z našeho širokého portfolia volitelných komponentů pro řízený vjezd a výjezd vozidel si jistě vyberete. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!