Přeprava laboratorních vzorků a zvířat

Přeprava laboratorních vzorků a zvířat

Předmětem veřejné zakázky je zajištění pravidelné i nepravidelné pozemní odborné: a) vnitrostátní přepravy a svozu laboratorních vzorků (chemických i biologických), které jsou těžištěm přepravy, včetně zdravotnické odborné přepravy léčivých přípravků, krve a jejích složek nebo přepravy dalšího biologického materiálu a přepravy infekčních látek, tzn. nebezpečných látek třídy 6.2 a třídy 9 podle Dohody ADR (dále také „přeprava a svoz laboratorních vzorků“), přepravy přístrojové techniky a jiných, různorodých, blíže nespecifikovatelných věcí (dále jen „přeprava přístrojové techniky“) a přepravy interních zásilek, b) přepravy laboratorních vzorků z Polska, c) vnitrostátní přepravy laboratorních zvířat (zejména myší, popř. i králíků), v souladu se zákonem č. 111/1994 Sb., o silniční dopravě v platném znění a souvisejícími předpisy, Dohodou ADR a dále viz ZD.
Veřejná zakázka vložena:
14.10.2021 09:41

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě

Originální záznam:

Okres:
Ostrava-město

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
22.11.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
56 210 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě

Zadavatel IČ:
71009396

Zadavatel ulice:
Partyzánské náměstí 2633/7, Moravská Ostrava

Zadavatel PSČ:
702 00

Zadavatel obec:
Ostrava

Kontaktní osoba:
Jana Šuchmová

Zadavatel telefon:
+420 596 200 150

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.zuova.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

60100000-9
Služby silniční dopravy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nákladní autodoprava Prachatice, spedice, kamionová doprava, přeprava speciálního zboží ADR

Nákladní autodoprava Prachatice, spedice, kamionová doprava, přeprava speciálního zboží ADR

Představujeme Vám firmu Koritensky a.s. z Prachatic, která svoji činnost zaměřila na nákladní autodopravu, spedici, skladování a přepravu speciálního zboží. Všechna naše vozidla jsou monitorována a díky tomu jsme schopni zákazníkovi podávat aktuální informace o tom, kdy jeho zásilka bude dopravena do cíle. Většina našich vozových jednotek je vybavena k převozu nebezpečného zboží, stejně jako řidiči jsou proškolení na přepravu ADR. Potřebujete cokoliv převést standardními návěsy či soupravami, neváhejte naší firmu Koritensky a.s. z Prachatic kontaktovat.


Nadrozměrná přeprava strojů, prefabrikátů a průmyslových výrobků včetně doprovodu

Nadrozměrná přeprava strojů, prefabrikátů a průmyslových výrobků včetně doprovodu

Kompletní služby v oblasti přepravy nadrozměrného a těžkého nákladu s hmotností až 100 tun zajistí dopravní společnost SEDOS transport s.r.o. Nadrozměrnou přepravu zajistíme nejen na území ČR, ale i do zahraničí. V rámci přepravy zabezpečíme průjezdnou po celou přepravní trasu. Váš náklad doprovodíme až na místo určení. Připravíme pro Vás také ekonomicky nejvýhodnější způsob přepravy. Bezpečně přepravíme těžké a nadrozměrné náklady z různých oblastí průmyslu, jako jsou prefabrikáty, vrtné soupravy,  stavební a zemědělské stroje, Harvestory a ostatní lesní stroje.


Skladování nákladu, zásilek, zboží Hradec Králové, rozvozy a skladování nákladů v našich skladech

Skladování nákladu, zásilek, zboží Hradec Králové, rozvozy a skladování nákladů v našich skladech

Představujeme Vám firmu Juhasz Logistic, s.r.o. Hradec Králové, která svoji činnost zaměřila na rozvozy a převoz zboží pro naše zákazníky, ale také skladování nákladu v našich skladových prostorách. Pro hladký průběh přepravy a skladování nákladu mají veškerá vozidla kamionové dopravy uzavřené pojištění na náklad v hodnotě 5 milionů. Pro případ nešťastné události nejen při dopravě nebo skladování máme uzavřenou pojistku odpovědnosti při manipulaci nebo zasilatelskou pojistku a další nezbytné dokumenty. Pokud Vás naše nabídka skladování zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Vážní 1068, Hradec Králové.


Přeprava potravin v ČR mrazírenskými návěsy, plachtovými návěsy

Přeprava potravin v ČR mrazírenskými návěsy, plachtovými návěsy

AUTOBETA s.r.o. je Váš partner pro mezinárodní i vnitrostátní dopravu. Máme pro své zákazníky k dispozici speciální dvou-teplotní chladírenské, mrazírenské návěsy pro přepravu potravin a také zajistíme přepravu veškerého zboží prostřednictvím plachtových návěsů. Nabízíme rychlost, spolehlivost a skvělé ceny. Autodopravu a přeprava v rámci České republiky i mezinárodní např. do Anglie, Slovenska a Rakouska: - mrazírenskými návěsy do 24 tun - plachtovými návěsy do 24 tun. Zákazníkovi jsme schopni v krátké době a včas dodat jeho zásilku.


Přeprava zásilek - transport do Norska, Finska, Dánska i Švédska

Přeprava zásilek - transport do Norska, Finska, Dánska i Švédska

Už nehledejte firmu, která se postará o vaše zásilky! Obraťte se na nás a využijte profesionální zasilatelství, do kterékoli země Evropské Unie. Zajišťujeme transport: - částečných zásilek, - celovozových zásilek. Naše služby jsou vám vybírány na míru, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Můžete se spolehnout na: - sledování zásilek díky GPS, - pojištění, - celní služby aj. Nechejte si zrealizovat přepravu zásilek bez starostí, rychle a profesionálně!


Vnitrostátní a mezinárodní doprava Vsetín, přeprava po celé Evropě vlastními vozy do 24 tun

Vnitrostátní a mezinárodní doprava Vsetín, přeprava po celé Evropě vlastními vozy do 24 tun

Představujeme Vám firmu SVIMO CAR s.r.o. z okresu Vsetín, která svoji činnost zaměřila na vnitrostátní a mezinárodní dopravu po celé Evropě vlastními spolehlivými vozy. K dispozici máme plachtové dodávky, lehkotonážní soupravy a návěsy s užitečnou hmotností 24 tun. Hledáte spolehlivého dopravce pro přepravu zboží po celé Evropě? Potřebujete rychle zajistit přepravu kusového i objemného zboží? Od toho je tady naše firma SVIMO CAR s.r.o. z okresu Vsetín. Pokud Vás naše přepravní služby zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Mikoláše Alše 845, Valašské Meziříčí, Vsetín.