UK FTVS - Přístrojové vybavení warm-up zóny a tělocvičny pro studenty se specifickými potřebami

UK FTVS - Přístrojové vybavení warm-up zóny a tělocvičny pro studenty se specifickými potřebami

Předmětem této Veřejné zakázky je dodávka přístrojového vybavení warm-up zóny a tělocvičny pro studenty se specifickými potřebami (dále jen „UK FTVS“; dále jen „Vybavení“). Vybavení bude dodáno a instalováno v rozsahu a způsobem stanoveným v Technické specifikaci, která je tvořena souborem dokumentů (Karty pro jednotlivé přístroje s technickými požadavky) a tvoří Přílohu č. 2 této Zadávací dokumentace a ve Smlouvě.
Veřejná zakázka vložena:
14.10.2021 09:44

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Univerzita Karlova, Fakulta tělesné výchovy a sportu

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
12.11.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
8 500 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Univerzita Karlova, Fakulta tělesné výchovy a sportu

Zadavatel IČ:
00216208

Zadavatel ulice:
José Martího 31

Zadavatel PSČ:
162 52

Zadavatel obec:
Praha 6

Kontaktní osoba:
MASOPUST LEGAL s.r.o., advokátní kancelář

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.ftvs.cuni.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

37440000-4
Vybavení pro fitness

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompletní sportovní zázemí v Hodoníně, sportovní zařízení, sportovní hala, zimní stadion

Kompletní sportovní zázemí v Hodoníně, sportovní zařízení, sportovní hala, zimní stadion

Jsme TEZA – příspěvková organizace města Hodonína, která byla založena za účelem umožnit občanům města a přilehlého okolí realizovat široké spektrum rekreačních, regeneračních a sportovních aktivit. Naše činnost přispívá k rozvoji sportu a tělovýchovy v městě Hodoníně, stejně tak se snažíme o rozšíření dobrého jména našeho města za jeho hranicemi. Do naší správy spadá víceúčelová sportovní hala, jedna z nejmodernějších v kraji, dále pak městský zimní stadion, sportovní areál a několik venkovních hřišť. Jsme schopni zájemcům o sport nabídnou širokou škálu pohybových aktivit, ať už provozovaných v zastřešené hale či pod širým nebem. Víceúčelová hala nabízí nejen dostatek sportovišť, ale také regenerační zázemí (masáže, sauna, posilovna…) a restauraci s kapacitou až 50 míst. Zimní stadion je jednou ze sportovních dominant města a odehrávají se zde jak hokejová utkání, tak také exhibiční lední sporty. Sportovní areál U Červených domků nabízí fotbalové hřiště s lehkoatletickým oválem či tenisové kurty. Venkovní hřiště spadající do naší správy se nacházejí na ulicích Očovská a Mírové náměstí, pod naši záštitu patří také hodonínský skate park, velmi oblíbené místo pro aktivní sportovce. Sídlíme na adrese Tyršova 3588/10, Hodonín, veškeré informace o naší organizaci naleznete také na www.teza-hodonin.cz. Jsme rádi, že díky nám město Hodonín žije sportem!


Volejbalové míče eshop -  Gala, Molten, za výhodné ceny

Volejbalové míče eshop - Gala, Molten, za výhodné ceny

V našem eshopu https://www.sportovni-pomucky.cz, nejdete ucelený sortiment volejbalových míčů GALA a MOLTEN. Na výběr jsou míče pro profesionální hru, které splňují všechny požadavky pro soutěže řízené svazem. Dále míče pro běžný trénink a školy, které jsou většinou rozlišeny váhově a věkovou kategorií. Dle potřeby můžete vybírat i další vybavení pro volejbal, jako je oblečení a jiné doplňky. Pokud si nevíte rady se správným výběrem, rádi pomůžeme na našem on-line chatu, který je součástí eshopu. Těšíme se na váš nákup!


Herní prvky – balanční a enviromentální prvky na dětská hřiště z masivu

Herní prvky – balanční a enviromentální prvky na dětská hřiště z masivu

Kvalitní, stylové a zároveň bezpečné herní prvky z přírodního masivu, které odpovídají současným bezpečnostím normám, Vám na zakázku vyrobí a namontuje společnost Dřevoslav s.r.o. - certifikovaný výrobce dětských hřišť. Dřevoslav s.r.o. vyrábí enviromentální a balanční prvky na dětská hřiště z masivních materiálů, jako je akát, modřín, smrk. V rámci těchto herních prvků si u nás můžete nechat vyrobit a následně sestavit: - lanové mosty - hrazdy - balanční kůly s oporou - balanční lávky - kladiny na pružinách - palisády - dřevěná pexesa - zvonkohry, vodní hry a mnohé další


Penzion, ubytování se sportovním vyžitím - tenisový kurt, ping pong, badminton, v blízkosti aqualandu Moravia

Penzion, ubytování se sportovním vyžitím - tenisový kurt, ping pong, badminton, v blízkosti aqualandu Moravia

Jedete na Znojemsko a nevíte, kde se ubytovat? Pak zvolte ubytování v penzionu U Fousáče. Svým hostům poskytuje ubytování pro rodiny s dětmi, skupiny i firmy na vysoké úrovni. Navíc svým hostům nabízí nadstandardně pestré sportovní vyžití. Pro vaši aktivní dovolenou máme připravené různé sportovní aktivity - tenisový kurt, ping pong, badminton, houpačky a prolézačky pro děti a jiné sportoviště. Místo se vybízí k ideálně strávené aktivní rodinné dovolené s možností výletů na kole. Pro cyklisty samozřejmě máme připravenou místnost pro uschování kol. Nedaleko našeho penzionu leží oblíbený aqualand Moravia. Využijte naše sportovní zázemí a užijte si u nás aktivní dovolenou. Těšíme se na vaši návštěvu.


Hranolkoviště jako prostor určený pro děti ke hře s dřevěnými hranoly.

Hranolkoviště jako prostor určený pro děti ke hře s dřevěnými hranoly.

Už jste slyšeli o novince určené a vhodné, jak na zahradu, na dětská hřiště, nebo do dětských heren? Ano, hranolkoviště je vhodné také do interiéru. Jedná se o herní prvek, který připomíná pískoviště, ale místo písku si zde děti vyhrají s různě velkými hranoly ze dřeva anebo jinými materiály. Hranolkoviště, dětská hřiště, domečky, skluzavky, prolézačky, či houpačky a příslušenství k tomu Vám zajistí společnost Dřevoslav s.r.o. se sídlem ve Slavonicích. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Dětská hřiště v přírodním stylu, kde najdete šplhací sestavy, houpačky či edukativní prvky – výroba

Dětská hřiště v přírodním stylu, kde najdete šplhací sestavy, houpačky či edukativní prvky – výroba

Chystáte svým dětem postavit na zahradě hřiště? Budete budovat hřiště na zahradě u restaurace či hotelu? Či potřebujete obnovit hřiště v obci nebo ve školce? Nebo by Vám stačilo doplnit jen nějaké prvky do již hotového hřiště? Obraťte se na společnost GERLICH ODRY s.r.o. - chráněná dílna, která se specializuje na výrobu a stavbu dětských hřišť a doplňků pro hřiště. Vymyslíme a vyrobíme pro Vás dětské hřiště z kvalitních přírodních produktů. Vyrábíme šplhací sestavy z akátu, lanové pyramidy, houpačky, workoutové prvky, skluzavky, pískoviště i edukativní prvky a vše co si ještě budete přát. Zakoupit lze i jednotlivé herní prvky, které najdete na našem eshopu. Všechny prvky jsou bezpečné, certifikovány a vyhovují evropským normám ČSN EN 1176. Navíc jsou snadno opravitelná. Vždy se snažíme o originalitu. Naše hřiště jsou vhodná nejen na soukromé zahrady, ale i do parků, škol a školek, nebo k restauracím a penzionům. Využít jej můžete i do městských veřejných hřišť. Pro cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat.