Poptávám francouzské terasové okno

Poptávám francouzské terasové okno

Poptávám francouzské terasové okno 4000 na 2200 mm s trojsklem na rekonstrukci chalupy- na pasivní domek.
Poptávka byla vložena dne:
14.10.2021 10:39

Platnost poptávky:
14.11.2021 10:37

Kontaktní osoba:
Kratochvil Jan


Telefon:
+420 739 252 306

Okres:
Vyškov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Montáž oken a dveří od českého výrobce přenechejte spolehlivé stavební firmě MKA Service s.r.o.

Montáž oken a dveří od českého výrobce přenechejte spolehlivé stavební firmě MKA Service s.r.o.

Firma MKA Service s.r.o. v Olomouci vám zajistí široké možnosti stavebních prací - jednou z nich je také montáž oken a dveří od českého výrobce RI OKNA a JUBO okna. Poctivou stavařinou se zabýváme již 15 let a za dobu naší existence jsme úspěšně dokončili několik stovek zakázek a získali mnoho zkušeností. V čem se na nás můžete spolehnout: - kvalitní montáž střešních, plastových nebo hliníkových oken a dveří od českého výrobce RI OKNA a JUBO okna - poskytnutí pětileté záruky na namontovaná okna a dveře - zajištění záručního i pozáručního servisu. Také jsme registrováni v seznamu odborných dodavatelů v dotačním programu ZELENÁ ÚSPORÁM. Potřebujete zajistit montáž oken a dveří? Pak nás neváhejte kontaktovat !


Výměna vchodových dveří u rodinných domů OKAL - s dveřmi SULKO bude váš dům bezpečnější

Výměna vchodových dveří u rodinných domů OKAL - s dveřmi SULKO bude váš dům bezpečnější

Výměnu starých vchodových dveří u rodinných domů OKAL vám zajistí spolehlivá firma RD KOMEX s.r.o., a to nejen v Jeseníku, ale také po celém širším okolí včetně měst jako jsou Brno, Šumperk nebo Prostějov. Moderní plastové i dřevěné dveře značky SULKO dosahují dlouhé životnosti. Výměna dveří v domě OKAL zahrnuje: - demontáž stávajících dveří a zárubní - dodávku a montáž nového hliníkového prahu - dodávku a montáž nových dveří (vyrobených na zakázku dle přání zákazníka) - úprava ostění v interiéru. Vchodové dveře vám také vyměníme ve zděné spodní stavbě, přístavku či verandě.


Bezpečnostní a protipožární dveře s překvapivým designem

Bezpečnostní a protipožární dveře s překvapivým designem

Bezpečnostní a protipožární dveře jsou nejen způsobem, jak zabezpečit váš dům či byt proti hrubému násilí či šíření požáru, ale také prvek, díky kterému se budete doma cítit bezpečněji, a ani na dovolené si nebudete muset dělat starosti s tím, zda se k vám někdo nevloupal. Bezpečnostní a protipožární dveře jsou u AD SECURITY Brno k dostání v nejrůznějších typech a provedeních, proto nemusíte mít obavy, že by působily jako rušivý prvek ve vašem interiéru - právě naopak, bezpečnostní dveře mohou váš interiér krásně doplnit, případně v designovém provedení i ozvláštnit. Kromě designu si můžete v každé kategorii zvolit také nejrůznější doplňky, od dveřních řetízků přes kukátka až po čalounění dveří. Bezpečnostní a protipožádní dveře tedy budou vypadat přesně tak, jak si budete přát. Bezpečnostní dveře od naší společnosti jsou zpracovány tak kvalitně a zdařile, že na první pohled nepoznáte, že se jedná o bezpečnostní a protipožární dveře - to zjistí případně až zloděj, který se díky nim do vašeho domu, bytu či kanceláře nedostane. Všechny parametry našich bezpečnostních a protipožárních dveří jsou certifikované z akreditovaných zkušeben a pro jejich výrobu jsou používány ty nejkvalitnější materiály. Proto si můžete být jisti, že bezpečnostní dveře a protipožární dveře z naší nabídky patří mezi ty nejlepší na trhu. S montáží, výběrem dveří i s čímkoliv dalším, s čím si nebudete vědět rady, vám velice rádi poradí naši odborníci. Pro více informací neváhejte navštívit naši vzorkovou prodejnu v Brně, kde si můžete prohlédnout nejrůznější varianty dveří a souvisejících doplňků.


Interiérové otočné, posuvné, bezfalcové, skládací a  moderní celoskleněné dveře

Interiérové otočné, posuvné, bezfalcové, skládací a moderní celoskleněné dveře

Potřebujete vybavit Váš dům nebo byt dveřmi, které budou ladit s interiérem domácnosti? Hledáte firmu, která poradí s výběrem atraktivních a moderních celoskleněných interiérových dveří? Navštivte studio Podlahy a dveře Lukáš Nekula ve Znojmě. Pomůžeme Vám s výběrem interiérových dveří s různými povrchovými úpravami od klasických přes protipožární, skládacích po posuvné, bezfalcové nebo klima dveří. Vybereme nejideálnější řešení interiérových dveří, které budou navíc dokonale ladit s vašim interiérem. Zastáncům netradičního moderní interiéru můžeme doporučit celoskleněné dveře, které ozvláštní každý interiér. Navíc dávají prostor kreativitě – jsou dostupné ve variantě čiré, pískované nebo s grafickou úpravou ve formě fotky a jiných motivů


Špičková regulace vlhkosti pomocí připojovací spáry

Špičková regulace vlhkosti pomocí připojovací spáry

Společnost K plasty s.r.o. Nové Město nad Metují má pro vás výhodné řešení, jak zatočit s nechtěnou vlhkostí na oknech, dveřích nebo panelech. Problém kondenzace vyřešíte pomocí připojovací spáry, která je schopna se přizpůsobit sezónním teplotním výkyvům. Připojovací spára – systém IZO-TECH TWINWIN Jedná se o speciální fólii pro dokonalé utěsnění spár s vlastností regulace vlhkosti v souladu s ČSN EN 730 540. Páska může být také použita interně jako vzduchotěsný uzávěr odpovídající předpisům o úspoře energie (EnEV) na okna, dveře a panely.


Výroba plastové dveře, interiérové, exteriérové montáž, prodej

Výroba plastové dveře, interiérové, exteriérové montáž, prodej

Sháníte kvalitní plastové dveře a zatím si nevíte rady? Naše firma K plasty s.r.o. sídlící v Novém městě nad Metují má v oboru mnohaleté zkušenosti a poradí si se vším. Vybrat si můžete u nás dveře interiérové i exteriérové námi vyrobené nebo od renovovaných výrobců. Standartní modely dveří jsou členěné sloupky s kombinací skla a desky. Můžete je libovolně kombinovat. Ať už hledáte dveře do interiéru nového domu či bytu nebo na chalupu či do kanceláře, rádi vám se vším pomůžeme a poradíme. Ozvěte se nám!