Poptávám realizaci betonového nebo asfaltového vjezdu do garáže

Poptávám realizaci betonového nebo asfaltového vjezdu do garáže

Sháním firmu co mi udělá betonový nebo asfaltový vjezd do garáže 32m2. Místo konání Šumvald. Děkuji za nabídku.
Poptávka byla vložena dne:
13.10.2021 14:13

Platnost poptávky:
13.11.2021 14:06

Kontaktní osoba:
Kvetoslav Krestyn

Kontaktní email:

Telefon:
+420 604 484 784

Okres:
Olomouc

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pevné, krásné a praktické artbetonové podlahy

Pevné, krásné a praktické artbetonové podlahy

PODLAHOVÉ SYSTÉMY Červinka & Syrový Liberec Perfektní volbou, která vzhledově imituje přírodní materiály je ražená dlažba Artbeton. S realizacemi dlažeb máme dlouholeté zkušenosti. Neváhejte se na nás obrátit! ARTBETON je plně funkční železobetonová deska s povrchovou úpravou a své využití nalezne: -ražené dlažby -příjezdové cesty -chodníky -garážové vjezdy -parkovací plochy -exteriéry a interiéry výběhů v zoologických zahradách -interiérech domů, objektů atd.


Výroba asfaltových směsí – litého asfaltu – záruka kvality a trvanlivosti

Výroba asfaltových směsí – litého asfaltu – záruka kvality a trvanlivosti

Ve firmě Obalovna Ostrava s.r.o. se zabývá výrobou asfaltových směsí – litého asfaltu – dle harmonizované normy ČSN EN 13108-6, která zavádí litý asfalt do jakostní třídy I až V. Asfaltová směs litého asfaltu se připravuje za vyšších teplot (do 220 °C) a vyžaduje delší přípravu. Směs neobsahuje žádné vzduchové mezery a tím nedochází k zaklínění zrn kameniva. Kamenivo netvoří u litého asfaltu kostru jako u běžné asfaltové směsi. Využití je různorodé a široké nejen v dopravním stavitelství. Rozdělení: - Litý asfalt jemnozrný MA8 - Litý asfalt střednězrný MA11 - Litý asfalt hrubozrný MA16 Litý asfalt objednávejte minimálně 1 týden před Vámi plánovaným odběrem. Nejen pro výrobu litého asfaltu byla v roce 2016 postavena nová obalovna asfaltových směsí ASKOM VS 3TV, která se navíc vyznačuje ekologickým provozem.


Výroba asfaltových směsí v oblasti výstavby a oprav komunikací Moravská Třebová

Výroba asfaltových směsí v oblasti výstavby a oprav komunikací Moravská Třebová

Představujeme Vám firmu OMT - Obalovna Moravská Třebová, s.r.o., která svoji činnost zaměřila na výrobu asfaltových směsí v moderní obalovně. Předně se jedná o asfaltové směsi pro použití na výstavbu a opravy vozovek, parkovišť, chodníků a jiných zpevněných ploch. Zabýváme se též technickým poradenstvím v oblasti výstavby a oprav komunikací. Výroba asfaltových směsí Moravská Třebová: - podkladní - ložné - obrusné - modifikované - speciální dle požadavku zákazníka. Pokud Vás naše výroba asfaltových směsí zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Borušov 1, Moravská Třebová.


Litá podlaha, epoxidová stěrka Olomouc, Prostějov

Litá podlaha, epoxidová stěrka Olomouc, Prostějov

Pokud hledáte podlahu, která bude vhodná do provozů jako je chemický, potravinářský, strojírenský nebo textilní průmysl, tak jsou pro vás tou správnou volbou lité epoxidové stěrky, na které se specializuje firma PETR´S stavební, inženýrská s.r.o. Zabýváme se výrobou průmyslových podlah a aplikací speciálních, hlavně silikátových hmot. Lité epoxidové stěrky - dodáváme jako finální úpravu betonových ploch - tyto lité podlahy jsou vhodné nejen do průmyslových provozů, ale také do laboratoří či skladů. Epoxidová stěrka - epoxidová stěrka Stopox BB-OS - spojovací můstek Stopox nebo epoxidová penetrace - stávající betonový podklad nebo nová betonová deska. Lité epoxidové stěrky vám zajistí vysokou odolnost proti oděru, dobrou přilnavost k podkladu, omyvatelnost a také jsou chemicky odolné.


Realizace litých betonových podlah s rovným a pevným povrchem

Realizace litých betonových podlah s rovným a pevným povrchem

Hledáte firmu, která se postará o realizaci litých betoných podlah v rodinném domě? Rekonstruujete a chcete ve vašem domě mít stabilní a pevné podklady pod podlahovými krytinami? V tom případě se obraťte na firmu Beton Znojmo. Realizujeme lité betonové podlahy – anhydritové podlahy – v rodinných domech, novostavbách, rekonstruovaných objektech, komerčních i administrativních budovách. Anhydritové podlahy vynikají vysokou tepelnou vodivostí, hladkým, pevným a rovným povrchem beze spár a výztuží. Jsou skvělým podkladem pro veškeré podlahové krytiny. Rychlou aplikaci podlahy nám umožňuje pumpa Putzmeister.


Doprava a čerpání anhydritu– aplikování samonivelačního potěru

Doprava a čerpání anhydritu– aplikování samonivelačního potěru

Hledáte v okolí Mikulova nebo Břeclavi firmu, která aplikuje anhydritový potěr? O dopravu a čerpání anhydritu se postará firma Beton Znojmo. Anhydritový potěr je možné aplikovat do komerčních objektů, rodinných domů i rekreačních objektů. Jeho aplikace je snadná a rychlá – vylití plochy o rozměru 100 metrů čtverečních trvá zhruba hodinu. Samotné zasychání a tvrdnutí zhruba 2 týdny. Díky zčeření hladiny anhydritu speciálními tyčemi získáte hladký a rovný povrch. Anhydrit skvěle poslouží jako podklad pod podlahové topení.