Poptávám tiskové služby

Poptávám tiskové služby

Poptávám cenovou nabídku na barevný tisk.

Dobrý den, jaká by byla cena tisku barevně ve formátech 1x A1, 1x A2 a 2x A3? Děkuji za Vaši odpověď. Šormová
Poptávka byla vložena dne:
13.10.2021 14:10

Platnost poptávky:
13.11.2021 11:09

Kontaktní osoba:
Lucie Šormová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 776 620 934

Okres:
Tábor

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Planografické služby – tisk, skenování, kopírování projektové dokumentace

Planografické služby – tisk, skenování, kopírování projektové dokumentace

Hledáte odborníky z oboru projektové dokumentace, kteří Vám zajistí také kompletní planografické služby? Pak se neváhejte obrátit na společnost PMZ PROJEKT, spol. s r.o. z Prahy. Planografické služby jsou součástí ostatních služeb, které jsou zaměřené především na projektování skladů, logistických hal a výrobních provozů se specializací na zemědělskou a potravinářskou výrobu. Postaráme se o kopírování, skenování i černobílý a barevný tisk projektové dokumentace. Pro odborné služby projektování, inženýringu a planografie žádejte specialisty ze společnosti PMZ PROJEKT, spol. s r.o.


Skenování, laminování, kopírování dokumentů

Skenování, laminování, kopírování dokumentů

V COPY CENTRU Uherské Hradiště firmy Lenka Šopíková s.r.o. provádíme skenování dokumentů do formátu A3, laminování do formátu A3, kopírování formátu A6-A0 a velkoformátový tisk. Tiskneme černobíle i barevně od vizitkového formátu až do formátu A0. Velkoformátový tisk je možný z Vašich digitálních dat zaslaných mailem, nebo dodaných na USB, CD či DVD. Tiskneme i fotografie velkého formátu na saténový a lesklý fotopapír. Skenování dokumentů - barevně i černobíle do formátu A3. Laminace od vizitkového formátu do A3. Vazby diplomových prací, kalendářů aj. dokumentů - plast, kov, termo. Ceník služeb k nahlédnutí na webu. Bližší informace na tel.: 605808821.


Tisk a vazba diplomky, diplomové, bakalářské práce - rychle a kvalitně

Tisk a vazba diplomky, diplomové, bakalářské práce - rychle a kvalitně

Dokončili jste vysokoškolskou práci a jediné, co Vám k jejímu úspešnému odevzdání chybí je její vytisknutí a svázání? Pak jste na správném místě! Ve společnosti REPRONIS s.r.o. zrealizují tisk a vazbu nejen studentských prací - diplomové práce - bakalářské práce - disertační práce - habilitační práce - atestační práce - ročníkové práce - promoční oznámení a další K zadání pro černobílý i barevný tisk a vazbu diplomky či jiného dokumentu můžete využít také on-line objednávky - za skvělou cenu tak uděláte další krok k Vašemu úspěšnému dokončení studia.


Reprografie - kopírování, velkoformátový tisk a scanování z papíru nebo matric

Reprografie - kopírování, velkoformátový tisk a scanování z papíru nebo matric

Poptáváte reprografické zpracování grafických materiálů? Naše společnost SUDOP BRNO, spol. s r.o. zajišťuje tiskové služby všeho druhu. Vše se snažíme realizovat v co nejkratším termínu. V případě většího množství se dohodneme se zákazníkem na konkrétním termínu dodání. Provádíme: - černobílé i barevné fotokopírování, termo a kroužkové vazby - skládání světlotisků a papírů do plotteru, lepení (obálek), kompletace - laminaci, velkoformátový i standardní tisk A3, A4 K dispozici máme zařízení OCÉ COLOR WAWE 600 pro velkoformátové scanování z papíru nebo matric a kvalitní stroje TOSHIBA s možností sešívání zpracovaných materiálů. Scanované dokumenty v případě zájmu zašleme přímo na e-mailovou adresu.


Nejlepší ceny tisku v Praze na trhu – černobílý tisk A4 pouze za 0,40 Kč

Nejlepší ceny tisku v Praze na trhu – černobílý tisk A4 pouze za 0,40 Kč

Snažíte se optimalizovat náklady za tisk? Potřebujete tisknout kvalitně a levně? Pak využijte služeb firmy TOMADOS s.r.o. v Praze, která nabízí nejlepší ceny tisku na trhu. Ceny černobílého tisku formátu A4 jsou od 0,40 Kč za stránku. Chcete mít přesnou představu o konečné ceně zakázky? Využijte naší online kalkulačky, kam stačí zadat požadovaný počet stránek včetně formátu a barevnosti a ihned zjistíte výslednou cenu. Nabídku nejlepší ceny na trhu černobílého tisku mohou u firmy TOMADOS s.r.o. využít i zákazníci z jiných měst, stačí si nechat vytištěné dokumenty zaslat na dobírku.


Vazby - kroužková, termo Plzeň

Vazby - kroužková, termo Plzeň

Mezi reproslužby firmy Marie Šimáňová s provozovnou v Plzni se řadí nejen tisk a kopírování, ale také kompletace a vazba. Pokud potřebujete připravit jakékoliv podklady pro školení nebo výběrové řízení, neváhejte se na nás obrátit. Vámi dodané podklady opatříme kroužkovou nebo termo vazbou podle Vašeho výběru. Garantujeme rychlé plnění zakázek a kvalitu naší práce. Kroužkovou i termo vazbu na Vámi dodané podklady Vám ochotně zhotovíme každý pracovní den, při velkých zakázkách se rádi osobně domluvíme. Neváhejte v případě dotazů kontaktovat firmu Marie Šimáňová.