Komunitné dvojkomorové kompostéry

Komunitné dvojkomorové kompostéry

Stručný opis predmetu zákazky:

Technická špecifikácia zhotovenia dvojkomorového komunitného kompostéra

Základom požadovaného dvojkomorového komunitného kompostéra sú 2 identicky vyrobené zberové kompostovacie komory rovnakej kvality. Rozmery jednej zberovej kompostovacej komory: 1200 mm (d) x 1110 mm 1200 mm (š) x 1040 mm - 1250 mm (v). 1250 mm je výška v najvyššom bode. Zberové kompostovacie komory musia byť uspôsobené k tomu, aby mohli byť spojené (zmontované) z dôvodu stability.

Vnútorná konštrukcia je vyhotovená z joklového oceľového profilu pre dlhú životnosť a ako prevencia pred vandalizmom. Na vnútornej konštrukcii sú riadne upevnené oceľové pletivá typ ťahokov Fe a nevyhnutnú cirkuláciu vzduchu o hrúbke min. 1, 5 mm 2, 0 mm, a rozmermi oka 0, 5 cm - 0, 8 cm x 0, 5 cm - 0, 8 cm. Zberová kompostovacia komora je takto zabezpečená proti vniknutiu nepovolaných osôb a nežiadúcich živočíchov, najmä hlodavcov. V rámci komory nesmú byť žiadne voľne dostupné medzery väčšie ako 0, 8 cm x 0, 8 cm. Spodok oceľovej konštrukcie je zosilnený oceľovými prvkami.

Strecha zberovej kompostovacej komory je otvárateľná pre praktickú prevádzku a obsluhu. Na streche je praktický otvor s úchytom (dvierka o rozmeroch 30 cm x 30 cm) na vhadzovanie bioodpadov, ktorý je uzamykateľný. Strecha môže byť sedlová, pultová alebo plochá s určitým sklonom (min. 3%) z dôvodu stekania dažďovej vody. Strecha z vodovzdornej preglejky prípadne z vodovzdornej preglejky v kombinácii s oceľovou konštrukciou.

Vonkajšok kompostéra je opatrený vodeodolnými doskami z preglejky. Medzera medzi preglejkami môže byť maximálne 2, 0 cm 2, 5 cm, kvôli prúdeniu vzduchu a dizajnu. Predná stena zberovej kompostovacej komory je rozdelená na dve rovnaké časti. Vrchná časť je výklopná smerom von a spodná časť odnímateľná prípadne výklopná pre praktickú manipuláciu s nahromadeným bioodpadom resp. kompostom.

Nevyhnutné spojovacie či upevňovacie časti (napr. skrutky, matice, podložky, haspry, petlice, mechanické záklopy, pánty) z nerezu pre dlhú životnosť a celkovú akosť.

Do cenovej ponuky treba zahrnúť: materiál, výrobu, základný a vrchný syntetický náter, dopravu na miesto umiestnenia, montáž (na tvare miesta sa dve zberové komory spoja 2 4 pevnými skrutkami), úprava terénu a osadenie kompostérov na miesto určenia podľa požiadavky odberateľa, zaučenie obsluhy a 2-ročnú záruku.
Veřejná zakázka vložena:
13.10.2021 10:22

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Nitra

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
12.12.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Nitra

Zadavatel IČ:
00308307

Kontaktní osoba:
Ing. Miroslav Daniš

Zadavatel telefon:
+421 376 502 270


Zadavatel web:
http://www.josephine.probiz.com

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39234000-1
Škatule na kompost

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zahradní postřikovače a zavlažovače vám pomůžou s péčí o vaši zahradu - prodej, eshop

Zahradní postřikovače a zavlažovače vám pomůžou s péčí o vaši zahradu - prodej, eshop

Hledáte profesionální, spolehlivé a jednoduché zahradní postřikovače a zavlažovače? V eshopu nebo kamenné prodejně firmy TRITON v Olomouci si vyberete z širokého sortimentu. Náš zahradní program jistě potěší každého zahrádkáře. Zahradní program - postřikovače a zavlažovače na vaši zahradu: - výkyvný zavlažovač (16 trysek), konvový zavlaovač, plastový impulzní zavlaovač - posřikovač (5-ti funkční, 2-ramnenný, otočný 3-ramenný - plastový 2-cestný hrotový podstavec, H podstavec a další. Při výběru postřikovačů, zavlažovačů i jiných potřeb vám vždy rádi poradíme.


Pětilitrové party soudky - ideální řešení pro každou společenskou událost

Pětilitrové party soudky - ideální řešení pro každou společenskou událost

Party soudky udrží nápoj chladný a stále svěží. Jsou vhodné na pivo, víno nebo i další druhy alkoholu a jsou vyrobeny z vysoce kvalitního pocínovaného plechu, což umožňuje natlakování nádoby až na 4 bary, jsou taktéž bočně svařované a opatřené vnitřním lakem. Rozměry soudku: 160 x 246 milimetrů. Velmi dobře se přenášejí a pohodlně skladují. Díky znovuuzavíratelnému ventilu udrží soudky nápoj čerstvý déle, než byste čekali. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a rádi Vám zodpovíme veškeré dotazy, týkající se našich produktů.


Okenní zahrádka, držák květinového truhlíku, prodej, montáž bez vrtání, e-shop

Okenní zahrádka, držák květinového truhlíku, prodej, montáž bez vrtání, e-shop

Pokud chcete zakoupit okenní zahrádku nebo pěkný držák květinového truhlíku, pak neváhejte a obraťte se na nás. Naše firma EVOokna Tomáš Makeš, dodává také okenní zahrádky, které jsou v využití i v zimě jako potravinový košík. Velkou výhodou je jednoduchá montáž zahrádky na plastový okenní rám, který zůstane nepoškozen a záruka na Vaše okna bude i po montáži výrobku nedotčena. Na výběr jsou tyto typy - okenní zahrádka standard, dvojitá okenní zahrádka, sloupková a zdobně kovaná. Neváhejte a kontaktujte nás. Zboží si můžete také objednat přes náš e-shop. Více informací o typech okenních zahrádek, najdete na našich webových stránkách.


Nové typy květináčů – zahradní keramické květináče s designem kamene a atypickými tvary

Nové typy květináčů – zahradní keramické květináče s designem kamene a atypickými tvary

Máte rádi moderní a asymetrický design? Chcete si koupit květináče s imitací kamene? Objednejte si zahradní květináče od firmy PKZ Keramika Poštorná. V našem sortimentu nově naleznete květináče ALFA, ARA a DIAMANT, který na první pohled novým a neotřelým designem. Naše nové květináče jsou vyrobeny z mrazuvzdorné keramiky, proto je můžete nechat na Vaši zahradě celoročně. Mezi jejich přednosti beze sporu patří i moderní design, kdy byl kladen důraz na linie hran, ale i zaoblení nebo asymetrii. Nový typ květináčů také zaujme barevným provedením, který připomíná přírodní odstíny kamene, v případě řady DIAMANT i kovové odlesky.


Demižony, plastové sudy, drtiče, lisy na ovoce, měřící potřeby-eshop, prodej

Demižony, plastové sudy, drtiče, lisy na ovoce, měřící potřeby-eshop, prodej

V eshopu firmy Agro-centrum můžete pořídit vše potřebné pro zpracování ovoce na domácí pálenku - plastové sudy na kvas a vodu, demižony, drtiče, lisy ovoce i měřící pomůcky na kvas, víno či ovocný mošt. Osobně mohou zákazníci z okresu Uherské Hradiště a Zlín vše zakoupit na prodejně Uherský Brod, U Nádraží 2526. Prodejna, eshop - sortiment: - lis na ovoce k lisování šťávy - ruční, rámový, hydraulický - drtič ovoce ke zpracovávání různých ovocných plodů - opletené demižony v plastovém obalu - plastové nádoby, sudy na kvas, vodu s atestem na zdravotní nezávadnost - plastové kádě, nádoby bez víka - měřící pomůcky - vínoměr, lihoměr, moštoměr, cukroměr, refraktometr - výrobky z recyklovaného plastu - kompostery a další zahrádkářské potřeby.


Luxusní zahradní keramika řady Excelent, keramické květináče pro pěstování bonsai

Luxusní zahradní keramika řady Excelent, keramické květináče pro pěstování bonsai

Máte rádi kvalitní keramické květináče? Hledáte poctivého českého výrobce zahradní keramiky? Pak se obraťte na firmu PKZ Keramika Poštorná z Břeclavi. Naše společnost vyrábí kvalitní a designovou zahradní keramiku, která se stane ozdobou každé zahrady. Pokud hledáte stylové a robustní zahradní květináče a obaly na květiny, určitě si vyberete některý z výrobků řady Excelent. V této řadě naleznete i keramické květináče a podmisky pro pěstování bonsai.