Poptávám revizní zprávu

Poptávám revizní zprávu

Poptávám revizní zprávu o nevyhovujícím kotli na tuhá paliva pro kotlíkovou dotaci.
S pozdravem Stanislav Kubeš
Poptávka byla vložena dne:
13.10.2021 14:08

Platnost poptávky:
13.11.2021 11:09

Kontaktní osoba:
Stanislav Kubeš

Kontaktní email:

Telefon:
+420 723 994 751

Okres:
Ostrava-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Montáž rozvodů impulsního potrubí – potrubářské práce

Montáž rozvodů impulsního potrubí – potrubářské práce

Sháníte firmu, která provádí kompletní potrubářské práce? Pak se obraťte na společnost Dolmont Energo z Třebíče. Zajistíme dodávku a montáž rozvodů impulsního potrubí na klíč na celém území Vysočiny. Montujeme velké potrubní systémy pro různá průmyslová odvětví. Realizujeme potrubní systémy pro rozvod tepla z tepelných elektráren a parních kotlů. Zajistíme také montáž horkovodů nebo parovodů a rozvody potrubí pro chlazení a klimatizaci. pro více informací ohledně realizace rozvodů impulsního potrubí nás neváhejte kontaktovat.


Kanalizační potrubí PVC, kameninové, litinové odpadní - bezpečné, s dlouhou životností

Kanalizační potrubí PVC, kameninové, litinové odpadní - bezpečné, s dlouhou životností

Hledáte firmu, která by se Vám postarala o dodávku kanalizačního potrubí? Můžete se obrátit na ostravskou společnost DILES Company s.r.o. Připraven je pro Vás široký sortiment venkovního kanalizačního potrubí pro gravitační i tlakové vedení odpadních nebo dešťových vod. Lze jej použít uvnitř i vně budov jak ve smíšeném, tak i v odděleném prostředí. Spokojenost zákazníků s kvalitními službami a zbožím - to je cíl firmy DILES Company s.r.o., proto neváhejte a obraťte se na tohoto předního dodavatele materiálů pro výstavby a opravy inženýrských sítí.


Potrubí pro pitnou a užitkovou vodu - výroba v ČR - trubky jsou nehrdlované a hladké

Potrubí pro pitnou a užitkovou vodu - výroba v ČR - trubky jsou nehrdlované a hladké

Trubky pro pitnou a užitkovou vodu jsou vyrábí z polyetylenu PEMD, PELLD, PEHD. Odpovídají všem platným normám. Jedná se o hladké, nehrdlované trubky, které se dodávají se v návinech po 50m; 100m; 200m - po individuálně je možné dohodnout i jiné délky nebo na tyčích délky 6m nebo 12m. Spojují se svářením na tupo, elektrotvarovkami nebo svěrnými spojkami. Dostupné barvy: černá s modrými pruhy, modrá, vč. přesného označení po běžném metru. Varianty vyráběného plastového potrubí: - dvouvrstvé koextrudované trubky PEMD - dvouvrstvá koextrudované trubky PELLD - vodovodní tlakové trubky - trubky pro pitnou vodu z vysokohustotního polyetylénu PE-HD PE80 (vhodný také pro styk s potravinami) - třívrstvé koextrudované trubky z polyethylenu Životnost vyráběného potrubí je až 100 let, záruka 3 roky. V případě zájmu o bližší informace o vyráběném plastovém potrubí navštivte www stránky nebo přímo kontaktujte společnost LUNA PLAST a.s., se sídlem v Mělníku.


Ekologické kotle, Eshop Opava, prodej ekologických kotlů po ČR i na Slovensko, kotlíkové dotace

Ekologické kotle, Eshop Opava, prodej ekologických kotlů po ČR i na Slovensko, kotlíkové dotace

Představujeme Vám firmu DH Kavkovi, s.r.o. z okresu Opava, která svoji činnost zaměřila na prodej ekologických kotlů v Eshopu. Doprava je zajištěna jak po České republice, tak na Slovensko. Zajišťujeme i přestavbu kotlů. Stále platí kotlíkové dotace! Prodej kotlů, eshop Opava: - průmyslové kotle - plynové kotle - indukční kotle - kotle s ručním přikládáním - kotle na slámu - kotle na štěpku - dřevozplyňující kotle Pokud Vás naše ekologické kotle zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Hlavní 255, Háj ve Slezsku, Opava.


Velkoobchod a maloobchod v oboru instalatérství, topenářství a plynárenství

Velkoobchod a maloobchod v oboru instalatérství, topenářství a plynárenství

Naše firma MATEP s.r.o. Hradec Králové spolehlivě zajišťujeme komplexní dodávky pro realizaci bytových i nebytových zakázek, plynofikace obcí, výstavby a rekonstrukce kotelen, průmyslových hal a dalších objektů. Voda, topení plyn je naší specialitou. Voda, topení plyn Vodoinstalační materiál Trubní rozvody Senzory Stěnové moduly Armatury, fitinky, upevňovací systémy Topenářský materiál Expanzomaty Topenářské armatury, ventily, kohouty, systémy Trubní a hutní materiál, rozdělovače, anuloidy Plyn Plynové trubky, regulátory, kohouty, hadice a spojky


Realizace, rekonstrukce kotelen - montáže, servis, revize všech typů kotlů

Realizace, rekonstrukce kotelen - montáže, servis, revize všech typů kotlů

Dlouholeté zkušenosti v oboru vodo topo plyn má společnost PK INSTALACE s.r.o. Zaměřuje se na realizace a rekonstrukce kotelen po celé ČR. Zajistíme vybudování celé kotelny na klíč a rekonstruujeme kotelny v bytových domech i v průmyslových objektech. Poskytneme technické poradenství, dodávku a montáž včech typů kotlů, včetně odkouření. Vše ke spokojenosti zákazníka. Dále poskytujeme servisní služby a pravidelné revize námi dodaných zařízení, včetně potřebné technické dokumentace.