Sprostredkovanie služieb stravovania zamestnancov prostredníctvom elektronických stravovacích kariet

Sprostredkovanie služieb stravovania zamestnancov prostredníctvom elektronických stravovacích kariet

Predmetom zákazky je sprostredkovanie stravovania zamestnancov obstarávateľa prostredníctvom elektronických stravovacích kariet u zmluvných partnerov uchádzača akceptujúcich platbu elektronickou stravovacou kartou uchádzača na úhradu ceny za stravovanie (ďalej aj ako akceptačné miesta), t.j. najmä v reštauráciách, zariadeniach rýchleho občerstvenia, bufetoch, lahôdkach, bistrách, potravinových reťazcoch, obchodoch s potravinami.
Povinnosť obstarávateľa zabezpečiť služby stravovania svojich zamestnancov vyplýva z ust. § 152 zákona č. 311/2001 Z.z. Zákonník práce v znení neskorších predpisov.
Predpokladaný počet elektronických stravovacích kariet podľa počtu zamestnancov je 800.
Nominálna hodnota stravnej jednotky je 5, 10 EUR. Nominálna hodnota stravnej jednotky sa môže meniť v závislosti od všeobecne platných právnych predpisov alebo ekonomických možností obstarávateľa, bez vplyvu na výšku poskytnutej zľavy.
Množstvo elektronických stravovacích kariet sa môže meniť v závislosti od počtu zamestnancov obstarávateľa.
Predpokladaný počet stravných jednotiek (predpokladaný počet nabití kreditu): 403.200 ks, pričom presné množstvá stravných jednotiek bude obstarávateľ uvádzať v samostatných záväzných objednávkach spravidla raz mesačne.

Podrobná špecifikácia predmetu zákazky je uvedená vo Zväzku IV Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
12.10.2021 09:41

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
09.11.2021 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s.

Kontaktní osoba:
Ing. Lenka Kadrliaková, PROCESS MANAGEMENT, s.r.o.

Zadavatel telefon:
+421 902 901 680

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

55000000-0
Hotelové, reštauračné a maloobchodné služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Restaurace U Letců Hradec Králové - obědy v nekuřácké jídelně

Restaurace U Letců Hradec Králové - obědy v nekuřácké jídelně

Restaurace U Letců Hradec Králové Nevíte kde se dobře najíst a ještě neutratit balík peněz? Chcete si při obědě posedět venku? Pak jste našli to co hledáte, naše Restaurace U Letců Hradec Králové je to správné řešení. V letních měsících podáváme obědy na venkovní zahrádce a když se ochladí, podáváme obědy v nekuřáckém Clubu RUNWAY 96. Nabídka na denním jídelním lístku je široká od české kuchyně, přes zahraniční kuchyni až po různé speciality a pokrmy z ryb.


Zajištění cateringu pro akce všeho druhu - cateringový servis

Zajištění cateringu pro akce všeho druhu - cateringový servis

Speciální menu podle Vašich představ i klasické studené a teplé pokrmy rautovou formou pro akce všeho druhu připravíme v restauraci Hotelu Rozkvět ve Veselí nad Moravou. Zajistíme komplexní cateringový servis na klíč v regionu Hodonína, Uherského Hradiště . Pokud plánujete soukromou oslavu, firemní akci, svěřte nám přípravu občerstvení, rádi Vám poradíme s volbou menu. Naši kuchaři pracují pouze s čerstvými surovinami, při přípravě dbáme na zachování všech chutí i vůní potravin. Naše hotelová restaurace je Vám k dispozici, pokud budete chtít soukromou akci uspořádat přímo v prostorách Hotelu Rozkvět. Jsme připraveni na menší akce pro zhruba 30 osob i velké oslavy a svatby, celá restaurace s jídelnou má kapacitu 902 míst.


Ubytování penzion Myslivna Lednice, restaurace s pivnicí, vinné exkurze, možnost ubytování psů

Ubytování penzion Myslivna Lednice, restaurace s pivnicí, vinné exkurze, možnost ubytování psů

Penzion Myslivna se nachází na území Lednicko-valtického areálu v obci Lednice. Nabízíme příjemné celoroční ubytování s celkovou kapacitou 38 lůžek, v apartmánech a dvou až čtyřlůžkových pokojích. Penzion Myslivna disponuje sociálním zařízením, parkováním před penzionem na vyhrazeném parkovišti a sportovním vyžitím. Nabízíme možnost ubytování psů. Součástí penzionu Myslivna je lovecká restaurace a pivnice s bowlingem. V letní sezoně je v provozu zahrádka s terasou. Láká Vás jižní Morava? Chcete si oddechnout, vyrazit na výlet či poznávat památky v okolí Lednice? Pak vás rádi přivítáme v penzionu Myslivna kde si jistě svůj pobyt náležitě užijete.


Příjemné ubytování v hotelu Uno

Příjemné ubytování v hotelu Uno

Hotel UNO Ústí nad Orlicí nabízí to nejlepší ubytování za velmi příznivé ceny. Hotel Uno má k dispozici 33 pokojů s 62 lůžky a samozřejmostí je i bezbariérový pokoj. v repertoáru našich nabízených jídel objevíte jak ryze českou, tak i zahraniční kuchyni. Využijte jedinečnou možnost trávit relax a odpočinek přímo v hotelu. Ještě dnes využijte naši nabídku a pokoje si včas rezervujte pře snaše stránky.


Komfortní ubytování v soukromých apartmánech v centru Liberce

Komfortní ubytování v soukromých apartmánech v centru Liberce

Hledáte pohodové a klidné ubytování v centru Liberce, s parkovištěm, restaurací a navíc třeba i soukromým wellnesem? Právě pro Vás je tu nově otevřený hotelový komplex s krásnými a prostornými apartmány, vhodnými pro celou rodinu, firemní akce či služební cesty.       Apartmány Terasy Café nabízí několik komfortně vybavených apartmánů různých velikostí se špičkovými hotelovými službami. V sekci ubytování si můžete všechny apartmány prohlédnout a vybrat ten pravý pro Vás. Kavárna s vinárnou a venkovní terasou je součástí ubytovacího komplexu. Je otevřena po celý týden od 7.00 – 22.00 a nabízí celodenní občerstvení, vybranou kávu, domácí zákusky a velmi kvalitní vína dovezená z Moravy, Itálie a Španělska.     Součástí restaurace je i vinárna s pestrou nabídkou vybraných vín z Itálie, Španělska a Francie. Hosté mají také možnost využít soukromé wellness a dopřát si relaxaci ve finské sauně či infrasauně. Nabízí se i netradiční procedury, jako jsou zážitkové sprchy, vodní postele a speciální relaxační zóna s hudbou.    Budeme se těšít na Vaši návštěvu.


Hotel Svatý Hubert okres Kutná Hora, akce dle přání, obědová menu, krytá terasa, restaurace

Hotel Svatý Hubert okres Kutná Hora, akce dle přání, obědová menu, krytá terasa, restaurace

Představujeme Vám Hotel Svatý Hubert ve Zbraslavicích, který se zaměřuje na příjemné ubytování a na kvalitní jídlo z regionálních surovin. U nás si pochutnáte na české kuchyni, zvěřinových specialitách i bezmasých jídel. Hotel Svatý Hubert nabízí hotelovou kapacitu 9 pokojů, lůžkovou kapacitu 27 míst. Mezi hotelové služby patří posilovna. K dispozici máme restauraci 35 - 40 míst a samostatný salonek 25 míst pro Vaše svatby, školení, večírky a oslavy. Navštivte Hotel Svatý Hubert ve Zbraslavicích a nechte si vytvořit svoji akci dle přání.