Nákup drevín vrátane dopravy na jesennú výsadbu 2021

Nákup drevín vrátane dopravy na jesennú výsadbu 2021

Predmetom zákazky je nákup drevín vrátane dopravy na jesennú výsadbu do jednotlivých lokalít v rámci mesta Trnava.
Veřejná zakázka vložena:
11.10.2021 09:30

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Trnava

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
08.12.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Trnava

Zadavatel IČ:
00313114

Kontaktní osoba:
Kristína Ščepková

Zadavatel telefon:
+421 333 236 352


Zadavatel web:
https://www.trnava.sk/sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

03452000-3
Stromy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Klest na věnce a zdobení na Dušičky a Vánoce

Klest na věnce a zdobení na Dušičky a Vánoce

Vyrábíte věnce na Dušičky? Potřebujete spolehlivého dodavatele ozdobného chvojí? Pak kontaktujte nás! Naše společnost František Valdman-Vánoční stromky a balící sítě Vám dodá tu nejkvalitnější okrasnou klest. Ideální na vazbu a dekoraci. Neváhejte využít naší speciální nabídky. Okrasná klest je balena v balících cca po 20 kg. Jedlová, smrková a borová okrasná klest ze Šumavy na Vás čeká u Františka Valdmana. V případě zájmu se podívejte na náš e-shop, kde se dozvíte vše o nás a o všech našich produktech. Sídlo naší společnosti pak najdete v Hrádku u Sušice. Dodáme Vám čerstvou a voňavou kvalitní okrasnou klest. Již od roku 1995 pro Vás pěstujeme vánoční stromky na šumavských plantážích.


Švestky, slivoně ovocné stromky, renklody, slíva - prodej

Švestky, slivoně ovocné stromky, renklody, slíva - prodej

Hledáte zahradnictví, kde nabízí prodej vlastních ovocných stromků jako jsou švestky, slivoně, renklody? Pak navštivte ZAHRADNICTVÍ Urban v Želešicích u Brna. Naše ZAHRADNICTVÍ Urban se zabývá pěstováním a následným prodejem ovocných stromků slivoní, švestek. Nabízíme odrůdy švestek: -Čačanská lepotica, Gabrovská švestka, Stanley, Švestka domácí, Valjevka, Wangenheimova. Renklody: -Althanova, Zelená renkloda, Opál. Slíva: -Holywood. Pro více podrobností o slivoních a švestkách nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši provozovnu nedaleko Brna.


Kanadské borůvky prodej Pardubice – nabízíme rozmanité druhy borůvek

Kanadské borůvky prodej Pardubice – nabízíme rozmanité druhy borůvek

Zahradnictví Havlíček Srch, Pardubice V našem zahradnictví naleznete široký sortiment ovocných stromků a keřů, dřevin, trvalek, bylinky, koření, trávy i kanadské borůvky. Také se specializujeme na množení a pěstování kanadských borůvek. Jsme schopni Vám je nabídnout v mnoha odrůdách během celého vegetačního období. Prodáváme je jako sazenice v kontejnerech. Neváhejte nás kontaktovat a nebo se přímo zastavit.


Prodej oblíbených a žádaných vánočních stromků Kavkazská jedle na E-shopu i s frézováním kmínku

Prodej oblíbených a žádaných vánočních stromků Kavkazská jedle na E-shopu i s frézováním kmínku

Přemýšlíte už nad vánočním stromečkem? Máte rádi živé husté stromečky, které umožňují pěkné ozdobení? Vyhovovalo by Vám si stromeček rychle a v klidu domova objednat a nechat si dovést až domů? Už jste viděli Kavkazskou jedli? Řadí se mezi oblíbené stromky, jeho obliba více a více roste. Pokud chcete vánoční stromeček přímo z plantáže, objednávejte na E-shopu společnosti Radhošťtrans s.r.o., kterou najdete ve Stříteži nad Bečvou, nedaleko Valmezu a Rožnova. Podívejte se na náš E-shop, kde si můžete vybrat mezi Kavkazskou jedli Premium či Top quality. Na výběr máte buď stromky do dvou metrů, nebo vyšší. Ke stromku si můžete zadat i možnost frézování kmínku na průměr 50 mm, aby se Vám snadno vešel do stojanu. Veškeré informace o cenách stromů, frézování i za dopravu, naleznete na našich webových stránkách. Stromky dopravujeme po celé České republice. Objednávat můžete i větší množství. Kavkazská jedle je poslední dobou velmi oblíbená pro svou pravidelnou stavbu, díky které získáte krásný vánoční stromek s rovnoměrným ozdobením. Kavkazská jedle navíc krásně voní a navodí v bytě kouzelnou atmosféru Vánoc.


Rozvozy květin a doplňků Brno, dovoz květin pro květinářství, floristiku a obchodní řetězce

Rozvozy květin a doplňků Brno, dovoz květin pro květinářství, floristiku a obchodní řetězce

Představujeme Vám firmu Vonekl s.r.o. z Brna, která svoji činnost zaměřila na komfortní dovoz řezaných a hrnkových květin po celý rok. Díky špičkovému vybavení vozů se k Vám květiny dostanou vždy čerstvé a kvalitní. Vozidla společnosti Vonekl pro dovoz květin mají prosklený strop nákladní skříně, díky čemuž si můžete květiny prohlédnout v přirozeném světle. Objednejte si pravidelný dovoz květin do Vašeho obchodu či k výzdobě od naší firmy Vonekl s.r.o. z Brna.


Prodej ovocných stromku a ovoce – jablka, hrušky, švestky a meruňky

Prodej ovocných stromku a ovoce – jablka, hrušky, švestky a meruňky

Pro čerstvé a chutné ovoce zamiřte v letních a podzimních měsících do Sadů Veselíčko – k firmě Jitka Žůrová – Pěstitelská činnost. Naše firma se zabývá nejen prodejem sezónního ovoce, ale i prodejem ovocných stromků. U nás si můžete vybrat ze širokého sortimentu odrůd jablek, hrušek, meruněk, ale také švestek – a to například: : - jablka Bohemie, Idared,Rubín, Jonagold, Jonagored, Bio golden apod. - hrušky Konference, Bohemila, Amfora, Dicolora a Erika - meruňky konference Leskora Mimo to také prodáváme ovocné stromky, a to: - jabloně - hrušně - slivoně - meruňky