Rekonstrukce a modernizace technologického vybavení měnírny Čajkovského a vlastního objektu měnírny

Rekonstrukce a modernizace technologického vybavení měnírny Čajkovského a vlastního objektu měnírny

Rekonstrukce a modernizace technologického vybavení měnírny Čajkovkého a vlastního objektu měnírny.
Technologická část: výměna trakčních transformátorů, usměrňovačů, zemní ochrany v rozvaděčích, staničních akumulátorů.
Stavební část: výměna výplní oken, dveří a vratových otvorů, izolace proti zemní vlhkosti, opravy vnitřních a venkovních omítek, zateplení obvodového pláště objektu.
Veřejná zakázka vložena:
11.10.2021 10:23

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Městský dopravní podnik Opava, a.s.

Originální záznam:

Okres:
Opava

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
15.11.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
10 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Městský dopravní podnik Opava, a.s.

Zadavatel IČ:
64610250

Zadavatel ulice:
Bílovecká 1127/98

Zadavatel PSČ:
747 06

Zadavatel obec:
Opava

Kontaktní osoba:
Pavel Beran

Zadavatel telefon:
+420 602 743 806

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.mdpo.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Rekonstrukce domů, bytů a koupelen od stavební společnosti MAJK - VM s.r.o.

Rekonstrukce domů, bytů a koupelen od stavební společnosti MAJK - VM s.r.o.

Chystáte se stavět nebo rekonstruovat, ale nechce se Vám zvlášť hledat elektrikáře, podlaháře a stavebníky? Co takhle, kdyby to pro Vás vše zařídila jedna firma. V okrese Kroměříž to pro Vás udělá společnost MAJK - VM s.r.o., která se zabývá stavební činností. MAJK - VM s.r.o. pro Vás může zařídit rekonstrukci rodinného domu nebo bytu, koupelny ale i pokládku podlahy. Není pro ně však problémem Vám pomoct se stavbou od samého začátku, a protože firma disponuje šikovnými pracovníky mnoha oborů, jsou schopni zařídit širokou škálu stavebních prací jako: - instalatérské práce - bourací práce - rekonstrukce - pokládka podlah - vylití základů - zajištění stavebního materiálu A samozřejmostí je pro firmu i poradenská činnost. S firmou MAJK - VM s.r.o. bude Vaše výstavba a rekonstrukce v těch správných profesionálních rukou.


HAVAX a.s. - jsme tu pro Vás již 30 let!

HAVAX a.s. - jsme tu pro Vás již 30 let!

Budete stavět nový dům a máte trable s výběrem stavební společnosti? Hledáte firmu, která vám pomůže s rekonstrukcí? Spojte se s námi se spolehlivým dodavatelem stavebních prací, který je na trhu již 30 let. Ve výčtu nabízených služeb najdete vše spojené se stavbou ať už rodinného domů, průmyslového objektu nebo s rekonstrukcí bytových jednotek. Tvoříme krásné exteriéry a ještě krásnější interiéry. Za tři desítky let existence máme spousty zkušeností a ty nejlepší reference. Chcete tedy stavět v klidu bez žádných problémů. Zvolte si nás, v Havax a.s. Najdete nás v Liberci, na ulici Ruprechtická. Je zde možnost se spojit i přes e-mail nebo telefon a následně si domluvit osobní setkání.


Elektroinstalační materiál české výroby a chytrý vodoměr, který šetří peníze - BONEGA spol. s.r.o.

Elektroinstalační materiál české výroby a chytrý vodoměr, který šetří peníze - BONEGA spol. s.r.o.

Česká firma s dvaceti pětiletou tradicí na trhu, která se může zaručit svou kvalitou výrobků v oblasti elektroinstalačního materiálu a vodoměrů. To je česká firma BONEGA spol. s.r.o. ze Sudoměřic nad Moravou, z okresu Hodonín. Společnost se již přes dvacet let zabývá vývojem, výrobou a distribucí elektroinstalačního materiálu a vodoměrů. V její širokém spektru můžete najít: - patentové chráněné české jističe BONEGA - proudové chrániče - modulové vypínače - a veškeré příslušenství k elektroinstalačnímu materiálu jako jsou lišty, pomocné kontakty, záslepky, stahovací vázací pásky nebo příslušenství k rozvaděčové skříni,...) V oblasti vodoměru firma vyvinula chytrý Vodoměr BONEGA, který Vám ušetří až 35% nákladů na vodu, jelikož měří spotřebu vody každou minutu. Česká kvalita, inovace a profesionální přistup k věci, to vše můžete najít od české firmy BONEGA spol. s.r.o., která je tu pro Vás již 25 let.


Izolace plochých střech, hydroizolace základů, spodní stavby

Izolace plochých střech, hydroizolace základů, spodní stavby

Máte problém u rovné, ploché střechy s prosakováním vody při dešti? Společnost IZOLACE M s.r.o. provádí fóliové izolace plochých střech včetně zateplovacích prací a hydroizolace základů domu, spodní stavby proti vodě. V okrese Uherské Hradiště i Zlín volejte tel.: 605953450. Používaná fólie FATRAFOL je vhodná na všechny běžné podklady i na původní krytinu - zajistí dlouhodobou ochranu střešního pláště i v extrémních klimatických podmínkách, je bezúdržbová. Položení izolace je možné i u šikmé střechy s mírným spádem. Zajišťujeme izolace proti zemní vlhkosti, tlakové vodě.


Výroba oken, montáž oken, plastová okna, kvalitní okna

Výroba oken, montáž oken, plastová okna, kvalitní okna

Stavíte nebo rekonstruujete dům? Hledáte spolehlivého výrobce plastových oken, který Vám okna také namontuje? Neváhejte kontaktovat Okna Janka se sídlem ve Staňkově. Máme více jak 20 let zkušeností a plno spokojených zákazníků. Věříme v naši kvalitu a proto poskytujeme dlouhou záruku. Jsme schopni vyrobit i okna na zakázku. Zašlete nám nezávaznou objednávku a my vám obratem vyhotovíme přibližnou cenovou nabídku. Kvalita se u nás nerozumí vysoká cena, jednáme férově a nabízíme přijatelné ceny. Naše plastová okna jsou vyrobena z hliníkových profilů. Okna vydrží prudké změny teplot i menší nárazy, jsou velmi odolná. Spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě! Neváhejte nás kontaktovat telefonicky či emailem.


Velkoobchod a maloobchod elektroinstalačním a elektrikářským materiálem

Velkoobchod a maloobchod elektroinstalačním a elektrikářským materiálem

Pro domácí kutily nebo i obchody dodáváme rozsáhlý elektrikářský sortiment. Naše firma EPRO Trutnov s.r.o. dokonale zná potřeby svých zákazníků. Využijte naší nabídky maloobchodní a velkoobchodní prodejny. Elektrikářský sortiment: vodiče, kabely a kabelové soubory úložný materiál přístroje pro domovní elektro instalace rozvaděčové komponenty rozváděče spojový a úchytný materiál světelné zdroje osvětlovací tělesa stožáry veřejného osvětlení hromosvodářský materiál topidla, topné kabely, topná tělesa termostaty ventilátory a vzduchotechnika motory a frekvenční měniče domácí spotřebiče bojlery koupelnové doplňky domácí telefony a kamery měřicí přístroje