Úřad práce - Praha - dodávka  hygienických potřeb 2021

Úřad práce - Praha - dodávka hygienických potřeb 2021

Předmětem veřejné zakázky je nákup a dodávka hygienických potřeb do pracovišť Úřadu práce České republiky - krajské pobočky pro hlavní město Prahu.
Veřejná zakázka vložena:
11.10.2021 07:35

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Úřad práce České republiky

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
11.11.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
3 700 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Úřad práce České republiky

Zadavatel IČ:
72496991

Zadavatel ulice:
Dobrovského 1278/25

Zadavatel PSČ:
170 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Ing. Petr Braun

Zadavatel telefon:
+420 950 178 371

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.uradprace.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42968200-1
Dávkovače na hygienické potřeby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Široký výběr hřbitovních svíček a hřbitovního skla nebo podzimní dekorace

Široký výběr hřbitovních svíček a hřbitovního skla nebo podzimní dekorace

Pokud jste z Rožnova pod Radhoštěm a sháníte hřbitovní svíčky, hřbitovní sklo nebo podzimní dekorace, pak se určitě zajděte podívat do prodejny DROGERIE Petr Poruba, kde si vyberete z pestré nabídky svíček, skla a dekorace. Na výběr máte z: - hřbitovních svíček THERESIA, které mají dobu hoření od 50 - 100 hodin - hřbitovní sklo od 11,- Kč - podzimní dekorace (polystyrenové kruhy, koule a kužely na zdobení) Tak neváhejte a zajděte si do prodejny DROGERIE Petr Poruba, kde nakoupíte za skvělé ceny.


Výroba a tisk lístků a vstupenek s ochrannými prvky proti kopírování, různé druhy papíru

Výroba a tisk lístků a vstupenek s ochrannými prvky proti kopírování, různé druhy papíru

Potřebujete vyrobit vstupenky pro vaší akci? Pak svěřte tento úkol do rukou spolehlivé společnosti Epos spol. s r.o. ze Zlína, která se postará o vyhotovení a tisk kvalitních vstupenek a lístků do kina, divadla, aquaparku a dalších kulturních akcí. Vyrobené vstupenky dodáváme v kotoučích s kvalitní performací pro snadné odtržení jednotlivých vstupenek i útržků pro vstup. Na kotouče a lístky nabízíme i nátisk černých stavěcích značek . Pro zabezpečení ochrany vstupenky používáme při tisku ochranné prvky - čím více prvků, tím kvalitnější zabezpečení samotné vstupenky či ceniny. Nabízíme tyto ochranné prvky, které úspěšně zabezpečí výrobky proti jejich zneužití: - vodoznak, vodotisk - UV vlákna, hologram - ostrá ražba (násek, průsek) - irisový tisk - giloš (křivky) - mikrotext - reflexní, termoaktivní nebo gumovatelné barvy - barvy citlivé na UV světlo, reagující na kontrolní fix nebo barvící pásku - barvy reagující na kov - průsvitka - číslování.


Eshop drogerie Dedra, prodej drogerie a kosmetiky Opava, prací prášky, aviváže, sprchové gely

Eshop drogerie Dedra, prodej drogerie a kosmetiky Opava, prací prášky, aviváže, sprchové gely

Představujeme Vám Eshop dedracek.cz - drogerie Dedra z okresu Opava, který nabízí kompletní sortiment ekologické drogerie a kosmetiky značky Dedra, interaktivní hry a hračky, licenční dětský textil a kuchyňské potřeby, dárkové zboží, bytové doplňky a dekorace, kabelky a tašky. Neustále se snažíme rozšiřovat sortiment nabízeného zboží, doplňků a hraček, hledáme nové dodavatele a snažíme se zachovat příznivé ceny. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi za nákup v našem eshopu dedracek.cz.


Anticovid roztoky na dezinfekci rukou - dávkovací stojany české výroby

Anticovid roztoky na dezinfekci rukou - dávkovací stojany české výroby

Efektivní hygienické prostředky dodává společnost AM-Metal, s.r.o. z Kuřimi u Brna. Vlivem koronavirové situace jsme pro Vás vyvinuli automatické dávkovací stojany ANTI19 s jednoduchou údržbou, které lze využít pro různé veřejné prostory (uvnitř i venku). Stojany vyrábíme z nerezové oceli, s velkou kapacitou zásobníku 1l a odkapávací vaničkou. Po dohodě lze objednat větší množství stojanů. Došly Vám anticovid roztoky a přejete si vše objednat u jednoho dodavatele? Rádi Vám za výhodné ceny zajistíme alkoholovou dezinfekci v 1 nebo 5l balení. Neváhejte nás oslovit, jsme tady pro Vás i během tohoto náročného období.


Papírnictví Vondráková Praha, prodej papírnického zboží, výtvarných a kancelářských potřeb

Papírnictví Vondráková Praha, prodej papírnického zboží, výtvarných a kancelářských potřeb

Představujeme Vám firmu Papírnictví Vondráková z Prahy, které svým zákazníkům nabízí široký výběr papírnického zboží. Dále jsme schopni nabídnout rozmanitý sortiment výtvarných potřeb, speciálních papírů, školních a kancelářských potřeb. Do našeho sortimentu jsme zařadili také hračky. Papírnictví Vondráková Praha: - papírnické zboží - výtvarné potřeby - školní potřeby - kancelářské potřeby - speciální papíry a obaly Pokud Vás naše papírnické zboží zaujalo, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese V. P. Čkalova 449/10, Praha.


Výroba kotoučů do parkovacích automatů, bankomatů, tachometrů a dalších zařízení a tisk vstupenek na kulturní akce

Výroba kotoučů do parkovacích automatů, bankomatů, tachometrů a dalších zařízení a tisk vstupenek na kulturní akce

Společnost Epos spol. s r.o. Vám zajistí výrobu kotoučů do parkovacích automatů, bankomatů a jiných zařízení. Dále se zabývá výrobou vstupenky s ochrannými prvky na jakoukoliv zábavu nebo výrobou jízdenek pro mezinárodní a vnitrostátní spoje. (MHD a integrované dopravní systémy) Pokud sháníte lístky nebo kotouče do parkovacích automatů nebo jiných zařízení, v naší nabídce naleznete vše co potřebujete. Naše firma Vám zajistí dostatek kvalitních kotoučků a lístků do parkovacích automatů, pokladen a terminálů, tachometrů, bankomatů či jiných strojů. Materiál, který dodáváme zaručuje odolnost proti povětrnostním podmínkám a bezproblémovou čitelnost potřebného záznamu. Výrobek je ošetřen speciální ochrannou vrstvou, která zabraňuje znehodnocení tisku. V naší nabídce naleznete kotouče, které je možné opatřit ochrannými prvky proti padělání. RO zajistíme za pomocí reflexních, termochemických a mincovních barech a dále za pomocí výseků, náseků nebo číslování. Společnost Epos spol. s r.o. se dále zabývá výrobou vstupenek na kulturní akce. Nabízíme výrobu vstupenek či lístků pro různorodé kulturní či sportovní akce a projekty. Ať už potřebujete dostatek spolehlivých lístků do kina, divadla, aquaparku nebo do víceúčelové haly, naše společnost vstupenky dodává v kotoučích, jako počítačový (děrovaný) papír, nebo v arších A4 a jiných rozměrech. Samozřejmostí je kvalitní perforace pro snadné odtrhávání jak jednotlivých vstupenek, tak i útržků pro vstup. U nás si můžete objednat jednoduše řešené vstupenky, ale také plno-barevný potisk ze všech stran, který Vám zpracujeme v našem grafickém studiu. Nabízíme ochranné prvky, které Vám zajistí kvalitní zabezpečení samotné vstupenky nebo dokladu před jejich paděláním: -vodoznak, vodotisk -UV vlákna -hologram -ostrá ražba (násek, průsek) -irisový tisk -giloš (křivky) -mikrotext -reflexní barvy -barvy citlivé na UV světlo -barvy reagující na kontrolní fix nebo barvící pásku -termoaktivní barvy -gumovatelné barvy -barvy reagující na kov  -průsvitka