Pneumatiky pro osobní, terénní a VAN vozidla, 2022

Pneumatiky pro osobní, terénní a VAN vozidla, 2022

Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody dle § 131 a násl. ZVZ s jedním účastníkem na průběžnou dodávku pneumatik na vozidla provozovaná zadavatelem dle jeho aktuálních potřeb.
Veřejná zakázka vložena:
11.10.2021 08:50

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Vojenské lesy a statky ČR, s.p.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
08.11.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
3 722 500 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Vojenské lesy a statky ČR, s.p.

Zadavatel IČ:
00000205

Zadavatel ulice:
Pod Juliskou 1621/5

Zadavatel PSČ:
160 00

Zadavatel obec:
Praha 6

Kontaktní osoba:
Mgr. Lukáš Mocek

Zadavatel telefon:
+420 739 547 562

Fax:
+420 220 405 250

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.vls.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Poctivý pneuservis Fiala - prodej, přezutí i výměna pneumatik

Poctivý pneuservis Fiala - prodej, přezutí i výměna pneumatik

Potřebujete-li zajistit jakoukoliv službu v oblasti pneuservisu, pak se obraťte na Pneuservis Fiala v Konicích u Prostějova - kompletně se zde postaráme o vaše pneu! Pneuservis Fiala ví co váš automobil potřebuje. Seženete u nás osobní, dodávkové, nákladní, traktorové, speciální, stavební pneumatiky a duše včetně moto pneu. Mezi naše služby se také řadí přezutí a výměna pneu. Pneumatiky také myjeme ve speciální vysokotlaké myčce. Prodej pneu značek - MICHELIN, KLEBER, Bf Goodrich, Kormoran, Barum, Continental, Uniroyal, Semperit, Matador, Nokian, Hankook. Přijďte se poradit s profesionály do Pneuservisu Fiala.


Pneuservis pro osobní, nákladní automobily, traktory, bagry

Pneuservis pro osobní, nákladní automobily, traktory, bagry

Náš personál je odborně proškolený a zajistí pro vás tu nejlepší starost o pneumatiky vašeho vozu: - montáž, - oprava pneumatik, - lakování a oprava disků, - úschovna pneu, - přezutí. Využijte našeho pneuservisu, věříme, že s námi budete opravdu spokojeni! Záleží nám na vaší bezpečnosti, proto si necháváme záležet na tom, aby byly vaše pneumatiky v tom nejlepším stavu!


Výroba disků, pneumatik a kompletních kol pro travní sekačky, jednoosé přívěsné vozíky a žací adaptéry

Výroba disků, pneumatik a kompletních kol pro travní sekačky, jednoosé přívěsné vozíky a žací adaptéry

Hledáte výrobce pneumatik pro travní sekačky nebo žací adaptéry? Potřebujete nové disky nebo kompletní kola pro jednoosý přívěs? Vše potřebné nakoupíte u společnosti ADR SYSTEM, která pod výrobním logem C.L.M ADR GROUP vyrábí disky, pneumatiky a kompletní kola v rozměrech od 2,5X4“ až po 20X10X10 “. Tato kola nachází uplatnění jako kola pro travní sekačky, žací adaptéry nebo jednoosé přívěsy. Nosnost kol se pohybuje od 135 kg až do 700 kg. Profil kola a disku se odvíjí od typu stroje. V případě zájmu o bližší informace ohledně výroby disků, pneu a kol nás neváhejte kontaktovat.


Pneuservis - odborná výměna, přezouvání pneumatik včetně přesného vyvážení kol

Pneuservis - odborná výměna, přezouvání pneumatik včetně přesného vyvážení kol

Potřebujete vyměnit pneumatiky na Vašem autě? PNEUcentrum Václavovič v Břeclavi Vám poskytne profesionální servis. Zajišťuje odbornou výměnu pneumatik včetně přesného vyvážení kol. Nabízíme: -pomoc při nákupu kol na auto -montování a demontování kol -uskladnění pneumatik v našich prostorách -pracujeme s nejlepší kvalitou značek Michelin, Lassa, Sebring -prodej plechových disků - všechny rozměry i značky -oprava, ale i likvidace poškozené pneumatiky -3D geometrie.


Montáž a prodej kvalitních pneumatik pro všechny typy automobilů

Montáž a prodej kvalitních pneumatik pro všechny typy automobilů

Pokud hledáte profesionální a kvalitní pneuservis ve Znojmě, pak neváhejte a přijeďte k nám. Naše Autoopravna Lengál vám zajistí montáž a prodej kvalitních pneumatik pro všechny typy vozů ve Znojmě a okolí. V našem sortimentu máme pneumatiky různých typů a značek, avšak všechny vysoké kvality. V rámci našich služeb vám nabízíme přezutí letních, zimních pneu, výměnu kol, prodej a opravy pneu, prodej hliníkových disků a uskladnění sezónních pneu zákazníkům. Kompletní pneuservis na vysoké úrovni pro vás zajišťujeme každý všední den, po domluvě je možno i o víkendu. Rádi se Vám budou věnovat naši zkušení profesionálové, kteří pracují za pomocí nejmodernějšího vybavení a techniky. Vše co potřebujete pro své auto u nás najdete pod jednou střechou.


Pneuservis, na který se můžete spolehnout - výměna a prodej pneu

Pneuservis, na který se můžete spolehnout - výměna a prodej pneu

Výměna pneu z letních na zimní, ze zimních na letní, nákup nových pneumatik nebo drobné opravy vozu? Autoservis a pneuservis jsou zkrátka místa, která čas od času musí navštívit každý řidič. Náš Pneuservis Fiala se vám kompletně postará o automobil, ať už potřebujete nové pneumatiky, disky či protektory. Působíme také jako autoservis, ve kterém se zaměřujeme na opravu prasklého skla nebo servis klimatizací. Naše služby poskytujeme nejen v Konici, ale i v Prostějově a okolí. V našem pneuservisu vám zařídíme opravu či výměnu jakýchkoliv druhů pneumatik a jejich mytí. Samozřejmostí je i prodej pneu pro osobní, nákladní, dodávkové i speciální vozy. Zakoupíte u nás pneumatiky značek Michelin, Kleber, Kormoran, Barun, Matador, Hankook a další, a o vaše ojeté pneumatiky se postaráme a zařídíme jejich likvidaci. Pneuservis Fiala, to jsou následující služby: - výměna pneu - prodej pneu (osobní, dodávkové, nákladní, traktorové, speciální) - protektory - disky - opravy duší - mytí pneumatik ve vysokotlaké myčce - likvidace ojetých pneu - laserová geometrie Výměna pneu a prodej pneu však zdaleka není to jediné, co náš autoservis a pneuservis nabízí. Poskytujeme také kvalitní a poctivý servis vašich aut, od výměny olejů přes seřízení světel až po prohlubování dezénu pneu.