Rámcová dohoda na servis a opravy chladicích jednotek

Rámcová dohoda na servis a opravy chladicích jednotek

• Cílem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona.
• Předmětem plnění VZ na základě rámcové dohody bude komplexní zajištění a zabezpečení servisu, oprav a údržbu chladicích zařízení ve Všeobecné fakultní nemocnice v Praze (VFN).
Veřejná zakázka vložena:
11.10.2021 09:03

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
09.11.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze

Zadavatel IČ:
0064165

Zadavatel ulice:
U Nemocnice 499/2

Zadavatel PSČ:
128 08

Zadavatel obec:
Praha 2

Kontaktní osoba:
Ing. Petr Baum

Zadavatel telefon:
+420 224 963 140

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.vfn.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50730000-1
Opravy a údržba skupin chladících zařízení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nové vybavení a modernizace prodejen

Nové vybavení a modernizace prodejen

Hledáte do Vaší prodejny vhodné a kvalitní vybavení? Naše společnost intaPLASTIC s. r. o. Vám dodá to nejlepší vybavení pro Váš obchod. Zajistíme Vám kompletní služby. Od projektu a vizualizace až po dodávku a realizaci. Najdete u nás chladící pulty, chladící a mrazicí skříně, obchodní i skladové regály, přepravky, cenovkové lišty, kazety a tabulky, ale i stojánky, držáky, tácky a misky a další vybavení pro Vaši prodejnu. Vše v nejlepší kvalitě a za rozumné ceny. V případě zájmu o cenovou kalkulaci kontaktujte prosím naši společnost intaPLASTIC s. r. o. Sídlo naší společnosti najdete v Havířově – Bludovicích na ul. Na Záguří 682/1. Využít můžete také náš internetový prodej. Modernizujte svou prodejnu novým vybavením od intaPLASTIC s.r.o. a poskytněte svým zákazníkům vysoký standard při nakupování.


Výčepní a chladicí zařízení od předního českého výrobce

Výčepní a chladicí zařízení od předního českého výrobce

Hledáte spolehlivé výčepní či chladicí zařízení poctivé české výroby? Naše společnost SINOP CB a.s. je předním výrobcem a dodavatelem nejen chladicí výčepní a nápojové techniky. Nabízíme špičkové provedení, nejvyšší kvalitu a poctivou českou značku. Pro restaurace, pivovary, hotely, ale i k Vám domů. Dodáme Vám vše od přenosných výčepů, vodních chladičů, post-mixů, sodobarů až po sanitační zařízení. V případě zájmu či dotazu se obraťte na naši společnost SINOP CB a.s. Vyrobíme Vám nebo upravíme výčepní zařízení na míru. Nabízíme i nadstandardní výbavu izolovanými chladicími bloky. Kompletní sortiment od ručních píp až po vysoce výkonná zařízení do pivovarů a restaurací Vám dodá společnost SINOP CB a.s. Sídlíme v Litvínovicích v ul. Pod Stromovkou 205.


Zakázková výroba chladících pultů a boxů na míru

Zakázková výroba chladících pultů a boxů na míru

Otevíráte novou prodejnu a potřebujete chladící pult na míru? Nebo naopak potřebujete nový chladící box do masokombinátu nebo řeznictví? Realizujeme veškeré zakázky na panelové chladící a mrazící boxy do prodejen podle Vašich potřeb a představ. Máme na paměti, že každý podnik má své specifické požadavky týkající se chladících zařízení a vybavení, jako jsou chladící či mrazící boxy nebo pulty, a proto ke každé zakázce proto přistupujeme zcela individuálně a navrhujeme optimální řešení na míru pro každého zákazníka. Navíc na všechny námi vyrobené chladící zařízení poskytujeme záruční a pozáruční servis.


Servis chladících zařízení pro obchody a prodejny – pulty, boxy, mrazničky

Servis chladících zařízení pro obchody a prodejny – pulty, boxy, mrazničky

Kompletní záruční a pozáruční servis a opravy chladících zařízení, jako jsou pulty, boxy a mrazničky v obchodech, prodejnách a skladech potravin, masa či ovoce, poskytuje v okolí Znojma společnost Karel Kašpar LEDO servis. Všem našim zákazníkům můžeme zaručit po nahlášení problémů na chladícím zařízení servisní zásah do několika málo hodin po ohlášení problému. Na veškeré problémy a poruchy na námi instalovaných chladících zařízeních jsme schopni reagovat velice rychle díky toho, že máme naskladněny veškeré důležité součástky a komponenty pro opravu vzniklých poruch na chladících zařízeních. Díky pozáručnímu servisu, který taktéž provádíme, si naši klienti mohou býti jisti, že prodloužíme životnost a správné fungování chladícího zařízení. Provádíme servis: - chladniček a mrazáků - velkých chladících boxů na jatkách a skladech - chladících vitrín - nerezových chladících pultů - výrobníků ledu


Mrazící skříně Praha – gastronomické vybavení

Mrazící skříně Praha – gastronomické vybavení

Mrazící skříně jsou základním gastronomickým vybavením jídelen, restaurací a vývařoven. Společnost GASTROART CZ spol. s r.o. z Prahy nabízí široký výběr těchto spotřebičů s různými objemy i rozměry od prověřených výrobců. Zachování čerstvosti potravin v mrazících skříních z naší nabídky je garantováno moderním systémem chlazení, intuitivním ovládáním, vnitřním rozdělením a kontrolkou poruchy. Profesionální vybavení pro gastronomii včetně mrazících skříní Vám dodá společnost GASTROART CZ spol. s r.o.


Chladící zařízení, klimatizace, vzduchotechnika České Budějovice, výčepní chladicí zařízení

Chladící zařízení, klimatizace, vzduchotechnika České Budějovice, výčepní chladicí zařízení

Představujeme Vám firmu Chlazení Machalouš, s.r.o. z okresu České Budějovice, která svoji činnost zaměřila na prodej, montáž a servis chladících zařízení. Svým zákazníkům montujeme kvalitní klimatizace a vzduchotechniku do bytů, rodinných domů, kanceláří, hotelů, restaurací a dalších objektů. Dále také dodáváme mobilní klimatizace a výčepní chladicí zařízení. Pokud Vás naše služby či chladící zařízení, klimatizace a vzduchotechnika zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Ohrazení 53, Ledenice, okres České Budějovice.