2021 - B.j. 15 PB - KoDuS Dražice

2021 - B.j. 15 PB - KoDuS Dražice

Novostavba komunitního domu pro seniory. Bytový dům pro seniory je jednopodlažní, nepodsklepený s nevytápěným půdním prostorem. Dům je navržen ve tvaru písmene „J“ kopírující z uliční strany tvar původní zástavby. U hlavního zastřešeného vstupu do objektu ze severní strany je navržená rampa a schodiště. U severní strany objektu jsou dále navržená parkovací stání. Další parkovací stání a stání pro osoby se sníženou schopností pohybu jsou umístěna v zahradě kam je umožněn vjezd. Směrem do zahrady jsou navrženy hliníkové slunolamy pro jednotlivé bytové jednotky. Podél objektu ze zahrady je navržená zámková dlažba. Střešní konstrukce je tvořena dřevěnými sbíjenými příhradovými vazníky.
Veřejná zakázka vložena:
08.10.2021 09:18

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Obec Dražice

Originální záznam:

Okres:
Tábor

Hlavní místo plnění:
Jihočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
01.11.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Dražice

Zadavatel ulice:
Dražice 166

Zadavatel PSČ:
391 31

Zadavatel obec:
Dražice

Kontaktní osoba:
STAVEBNÍ PORADNA, spol. s r.o., Průběžná 48, 370 04 České Budějovice - Kristýna

Zadavatel telefon:
+420 387 330 460

Fax:
+420 387 330 460


Zadavatel web:
https://www.obecdrazice.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45210000-2
Bytová výstavba

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Rekonstrukce rodinných domů i chalup - Liberec

Rekonstrukce rodinných domů i chalup - Liberec

Jestliže máte k dispozici starší dům a chcete nový, není třeba jej ihned bourat. Někdy je dostatečným řešením pouze rekonstrukce rodinných domů, ovšem poradit byste se o postupu měli s odborníky ze stavebnictví. Většina z nás staví dům jen jednou za život, proto bychom si veškeré detaily měli opravdu dobře promyslet. Rekonstrukce rodinných domů zajišťuje společnost Stavby Nisa s.r.o. Liberec. Kromě rekonstrukce domu pro vás může také uskutečnit rekonstrukce chalupy. Není totiž nic lepšího, než mít hezky zařízené bydlení pro celou rodinu nebo chalupu určenou k víkendové relaxaci. A tento sen si můžete s firmou Stavby Nisa s.r.o. splnit i vy. Rekonstrukce rodinných domů skrývá velké množství úskalí, se kterými vám však odborníci z firmy Stavby Nisa s.r.o. rádi poradí. Vhodně zvolit výběr materiálů a technologií, ale také například probrat architektonickou část projektu. Rekonstrukce chalupy zahrnuje podobné postupy.


Profesionální stavební služby Liberec – realizace náročných stavebních zakázek

Profesionální stavební služby Liberec – realizace náročných stavebních zakázek

HAVAX a.s. Liberec - stavební firma, výstavby domů, průmyslové stavby, rekonstrukce objektů a zateplování budov. Naší specializací jsou stavby na klíč a to jak občanské, bytové tak i průmyslové. Jsme schopni realizovat kvalitní stavby v krátkém časovém termínu po celé České republice. V současné době dokončujeme stavební projekty: Bytový Dům Riegrova TRW Rychnov u Jablonce Apartmánový Dům Pavlovická Inspirovat se můžete na našich stránkách viz reference.


PENB - průkazy energetické náročnosti budov - poradenství a vyhotovení průkazů PENB

PENB - průkazy energetické náročnosti budov - poradenství a vyhotovení průkazů PENB

Naše společnost D-BAU s.r.o. se zabývá zpracováním průkazů energetické náročnosti budov PENB. Jsme autorizovaná firma pro provádění pozemních staveb: Zateplování fasád budov, stavby na klíč, rekonstrukce, vestavby, PENB - průkazy energetické náročnosti budov. Naše firma působí po celé ČR, hlavně však v regionech Liberecký kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, nejčastěji v městech: Semily, Liberec, Turnov, Lomnice nad Popelkou, Jičín, Jilemnice, Nová Paka Železný Brod, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav.


Kompletní realizace novostaveb a výstavba zděných rodinných domů

Kompletní realizace novostaveb a výstavba zděných rodinných domů

Toužíte si postavit zcela nový rodinný dům a hledáte spolehlivou a zkušenou firmu, která by Vám pomohla zrealizovat Vaši vysněnou novostavbu? V tomto případě se obraťte na Zednictví Jiřího Pokorného – provádíme realizace novostaveb v okolí Ivančic a Moravského Krumlova. V rámci realizace novostavby zajistíme široké portfolio prací souvisejících se stavbou rodinného domu – hrubou stavbu, obklady, podlahy, výmalbu, topení, vodu, elektřinu, dokonce i klempířské práce. Odpadá Vám tak starost se sháněním řemeslníků na jednotlivé dílčí práce - náš tým se kvalitně postará o kompletní realizaci rodinného domu, počínaje hrubou stavbou až po dokončovací práce.


Kompletní stavební práce Kroměříž, výstavba domů na klíč, rekonstrukce domů, půdních vestaveb

Kompletní stavební práce Kroměříž, výstavba domů na klíč, rekonstrukce domů, půdních vestaveb

Představujeme Vám firmu Ing. NEDOMA, s.r.o. z Kroměříže, která svoji činnost zaměřila na kompletní stavební práce. Naše činnost je zaměřena na výstavbu a rekonstrukce staveb pomocí klempířského, pokrývačského a tesařského řemesla. Zabýváme se stavebními pracemi v oborech HSV i PSV na novodobých, tak na historických objektech. Naše služby: - rekonstrukce domů, půdních vestaveb, bytových jader - realizace projektů na klíč - opravy a rekonstrukce fasád - zateplovací práce - rekonstrukce bytů Pokud Vás naše stavební práce zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Soudní 1301/18, Kroměříž.


Velké stavební projekty Liberec, Praha - projekty staveb včetně dokumentace

Velké stavební projekty Liberec, Praha - projekty staveb včetně dokumentace

C + C Cimbál s.r.o. Liberec Provádíme kompletní realizace velkých stavebních projektů v blízkosti měst Liberec a Praha. Nabízíme velké stavební zkušenosti i se zaměřování staveb. Rádi vám pomůžeme zrealizovat velké stavební plány. Zpracováváme projekty a dokumentace pro velké investiční celky. Naše firma C + C Cimbál s.r.o. Liberec už pomohla realizovat velké stavby jako jsou nemocnice, hotely, penziony, polikliniky, bytové domy, multifunkční objekty nebo rodinné domy.