Zajištění ostrahy a ochrany majetku společnosti

Zajištění ostrahy a ochrany majetku společnosti

Předmětem veřejné zakázky je zajištění strážní a bezpečnostní služby pro areály vlastněné a spravované společnými zadavateli. Předmětem je rovněž zajištění ostrahy během společenských, kulturních a sportovních akcích pořádaných v těchto areálech.
Veřejná zakázka vložena:
08.10.2021 08:31

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s.

Originální záznam:

Okres:
Ostrava-město

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
08.11.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
44 636 280 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s.

Zadavatel IČ:
25911368

Zadavatel ulice:
Ruská 3077/135, 70030 Ostrava

Zadavatel PSČ:
700 30

Zadavatel obec:
Ostrava

Kontaktní osoba:
Petr Psotka,advokát

Zadavatel telefon:
+420 775 209 289

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.arena-vitkovice.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79710000-4
Bezpečnostní služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Připojení na pult centrální ochrany - efektivní dálková ostraha průmyslových objektů, bytů a firem Praha

Připojení na pult centrální ochrany - efektivní dálková ostraha průmyslových objektů, bytů a firem Praha

Hledáte efektivní způsob ostrahy Vašeho majetku před zloději? Řešením je připojení na pult centrální ochrany, což je způsob dálkové ostrahy objektů profesionální společností ELZA-TECH s.r.o. z Prahy. Při narušení bezpečnosti sledovaného objektu dojde k okamžitému vyslání naší vyškolené zásahové jednotky, která provede fyzickou kontrolu a obhlídku místa. Hlídáme průmyslové objekty, firmy, rodinné domy, byty nebo třeba kostely a jiné památkové objekty. Mějte svůj majetek pod kontrolou a žádejte profesionální služby připojení na pult centrální ochrany u společnosti ELZA-TECH s.r.o.


Bezpečnostní a úklidová agentura z Prahy

Bezpečnostní a úklidová agentura z Prahy

Hledáte společnost, která provádí bezpečnostní služby a ostrahu, zabezpečení majetku i úklidové služby? Nejen to, ale mnohem více umíme v AGENTUŘE IPSO s.r.o. Zajistíme bezpečnost na vaší akci, ve firmě, obchodní jednotce, pohlídáme váš dům, majetek nebo cokoliv – dle přání. Portfolio společnosti zahrnuje hned několik služeb. Hlavní činností je ostraha majetku a osob, můžete si objednat dohled nad vaším domem, objektem nebo umíme zprostředkovat personální bezpečnost. Zpracujeme vám nabídku na míru, vše zkonzultujeme a upravíme podle preferencí a požadavků. Dále nabízíme pravidelné i nárazové úklidy bytů, domů, průmyslových prostor, hotelů, nemocnic a firem. Na ceně se domlouváme individuálně dle rozsahu poptávané služby. Vždy se snažíme vyhovět vašim požadavkům. Klient je u nás na prvním místě. Se svým přáním nás kontaktujte telefonicky. Působíme po celé České republice.


Bezpečnostní a detektivní agentura Olomouc, ochrana osob a majetku, převoz cenin, doprovody

Bezpečnostní a detektivní agentura Olomouc, ochrana osob a majetku, převoz cenin, doprovody

Představujeme Vám firmu Agentura KONDOR 112 z okresu Olomouc, která svoji činnost zaměřila na bezpečnostní a detektivní služby včetně poradenské činnosti v oblasti bezpečnosti a ochrany, v oblastech práva veřejného i soukromého, kriminalistiky a kriminologie, psychologie a dalších společensko-sociálních oborů. Bezpečnostní a detektivní agentura Olomouc: - bezpečnostní a detektivní služby - ochrana osob a majetku - fyzická ostraha - pult centrální ochrany - osobní ochrana - přeprava cenných zásilek - doprovody vozidel - zabezpečovací systémy - zajišťování kulturních akcí Pokud Vás naše bezpečnostní služby zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Bouzov 13, okres Olomouc.


Ochrana majetku - váš majetek bude v bezpečných rukou naší agentury

Ochrana majetku - váš majetek bude v bezpečných rukou naší agentury

Chraňte svůj majetek a vložte jeho bezpečnost do spolehlivých a diskrétních rukou bezpečnostní agentury TRUE AGENCY SECURITY s.r.o. ve Znojmě! Mezi služby naší agentury nejen zajištění fyzické ostrahy majetku (průmyslových a firemních objektů) včetně zajištění recepce, ale i ostrahu osob na sportovních a kulturních akcích, zajištění osobní ochranky a řidiče. Nabízíme i pořadatelské služby s ostrahou na akcích jakéhokoli rozsahu, v případě potřeby i pracovníky se znalostí NJ a AJ. Potřebujete-li některou našich bezpečnostních a ochranných služeb neváhejte a kontaktujte nás. Působnost naší bezpečnostní agentury je po celé jižní Moravě, sídlo máme ve Znojmě. Kompletní nabídku služeb naleznete na webových stránkách.


Ochrana osob, objektů a společenských akcí – bezpečnostní služba Zlínský kraj

Ochrana osob, objektů a společenských akcí – bezpečnostní služba Zlínský kraj

Hledáte security zajištění pro váš objekt, firmu, dům? Chcete si najmout kvalitního a spolehlivého bodyguarda? Potřebujete zajistit bezpečnost na akcích? Jsme tu my, s nejkvalitnějšími službami v oboru – společnost B.D.SAFE, s.r.o. Klientům vždy nabídneme kvalitní, spolehlivé a cenově dostupné řešení. Stačí k nám přijít s poptávkou a společně nalezneme nejlepší řešení a dostanete od nás nejlepší nabídku na trhu. V portfoliu služeb se nachází fyzická ochrana, detektivní služby, zajištění bezpečnosti na kulturních či sportovních akcích, řešení pohledávek, zabezpečení bytů a objektů, vymahačští či vyklízení objektů. Poradíme si s jakýmkoliv úkolem a vy se můžete začít cítit bezpečně. Dlouholetá praxe hraje do našich karet na trhu. Reference, ceny a fotografie naleznete na webových stránkách, kde je spoustu dalších užitečných informací. Společnost sídlí na ulici Panská 25 v Kunovicích, okres Uherské Hradiště.


Ostraha nočních podniků a veřejných akcí - bezpečnostní agentura

Ostraha nočních podniků a veřejných akcí - bezpečnostní agentura

Potřebujete zajistit ostrahu ve Vašem nočním klubu nebo ostrahu na veřejné akci? Pak se nebojte obrátit na nás. Jsme bezpečnostní agentura TRUE AGENCY SECURITY s.r.o.. Zajistíme profesionální ostrahu pro Váš noční podnik nebo veřejnou akci. Již léta se věnujeme službám v oblasti bezpečnosti a strážení a ani velké akce pro nás nejsou překážkou. Věnujeme se taktéž pořadatelským službám. Bude Vaše akce požadovat i cizojazyčného mluvčího? Není problém. Zajistíme pro Vás personál hovořící anglicky nebo německy. Naši spolehlivost a profesionalitu dosvědčuje například ostraha na veřejně známe akci MOTO GP. Cena služeb ostrahy se pohybuje od 160 Kč/hodina. Pro více informací a kalkulaci ceny se neváhejte obrátit na naše webové stránky, nebo nás kontaktuje pomocí emailové adresy.