Vykonávanie odborných prehliadok vyhradených technických zariadení plynových

Vykonávanie odborných prehliadok vyhradených technických zariadení plynových

Vykonávanie odborných prehliadok, odborných skúšok a opakovaných úradných skúšok vyhradených technických zariadení plynových v objektoch MV SR. Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v prílohe č. 1 súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
07.10.2021 07:37

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Nitranský kraj

Platnost veřejné zakázky:
04.11.2021 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Kontaktní osoba:
Ing. Ľuboš Mravík

Zadavatel telefon:
+421 225 094 4233

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.minv.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71600000-4
Služby v oblasti technického skúšania, technickej analýzy a technického poradenstva

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Plynové a kondenzační kotle - oprava, servis i revize ve Znojmě a okolí

Plynové a kondenzační kotle - oprava, servis i revize ve Znojmě a okolí

Pokud jste ze Znojma nebo jeho okolí a potřebujete opravit plynový nebo kondenzační kotel pak se obraťte na firmu Servis plynospotřebičů Petra Hromádky, která kromě prodeje provádí i veškeré ostatní práce jako servis, opravy a revize. Plynové spotřebiče je třeba udržovat v dobrém technickém stavu, mezi další služby firmy Servis plynospotřebičů patří i čištění a každoroční revize plynových spotřebičů, které zajišťují dobrý a bezpečný chod. Mezi další služby patří: - montáže ohřívačů vody a termostatů - montáže kotlů - zapojení sporáků - montáž CO hlásičů - detektory oxidu uhličitého Jsme firma s dlouholetou tradicí a naši práci děláme poctivě a zodpovědně. Obraťte se na naši emailovou adresu s případnými dotazy, rádi Vám odpovíme.


Oprava plynových spotřebičů - odstranění závad snadno a rychle

Oprava plynových spotřebičů - odstranění závad snadno a rychle

Máte pocit, že s vaším plynovým spotřebičem není něco v pořádku, nebo dokonce přestal úplně fungovat? Pak se neváhejte obrátit na zkušené profesionály ze Servisu plynospotřebičů Hromádka, kteří působí ve Znojmě a okolí. Zabýváme se opravou plynových spotřebičů, mezi které patří výměny vadných částí, čištění, promazávání pohyblivých dílů, seřízení průtoků plynu, atd. Zajišťujeme také revize plynových spotřebičů např. zjišťování úniků plynu. Opravy provádí vždy jen vyškolení technici, kteří mají odborné vzdělání a dlouholeté zkušenosti v tomto oboru. V případě nutnosti nás neváhejte kontaktovat! S námi máte zaručený servis a profesionální přístup, který si zasloužíte.


Průmyslové plynovody a spotřebiče, plynové zařízení - opravy, revize, zkoušky

Průmyslové plynovody a spotřebiče, plynové zařízení - opravy, revize, zkoušky

Potřebujete provést opravu plynových zařízení nebo zajistit revizi průmyslových plynovodů? Pak se s důvěrou můžete obrátit na společnost PIRES s.r.o., která má dlouholeté zkušenosti s montáží, opravou i revizemi průmyslových plynovodů a spotřebičů vždy dle aktuálních norem. Poskytujeme služby pro různá průmyslová odvětví. Provádíme kompletní revize, vypracování provozních revizí, kontroly, tlakové zkoušky, montáže a opravy: - průmyslové plynovody - průmyslové plynové spotřebiče - plynové spotřebiče, kotle, pece a průmyslová zařízení - plynová zařízení - regulační stanice. Pokud máte zájem o kontrolu, revize nebo jiné služby, rozhodně nás neváhejte kontaktovat.


Dodávky a servis špičkových plynových a parních kotlů

Dodávky a servis špičkových plynových a parních kotlů

Nabízíme konečné řešení v dodávkách plynových a parních kotlů. Dále také naše firma FALKOM s.r.o. Kolín provádí montáž, opravy, rekonstrukce, zkoušky, revize a servisní činnost: - kotlů 1., 2., 3. a 4. třídy. Součástí je i výroba a dodávky náhradních dílů, včetně odlitků a výkovků. Provádíme montáž, opravy, rekonstrukce, zkoušky, revize a servisní činnost: - kotlů 1., 2., 3. a 4. třídy parních a kapalinových do nejvyššího přetlaku 12,0 MPa a pracovní teploty 540 °C - tlakových nádob stabilních skupin A, B do nejvyššího přetlaku 12,0 MPa a pracovní teploty 350 °C - souborů úpraven vod, zauhlování, odškvárování, olejového hospodářství a výměníkových stanic.


Plynové kotle- instalace plynových kotlů, topenářské instalace

Plynové kotle- instalace plynových kotlů, topenářské instalace

Uvažujete o instalaci plynového kotle na vytápění? Chcete kompletně přebudovat systém topení ve vašem domě nebo bytě? Pak se obraťte na firmu FATO Hlaváč z Moravského Krumlova. Provádíme výměnu a instalaci plynových kotlů v rodinných domech i bytech. Plynové kotle a systém topení instalujeme nejen do novostaveb, ale i při rekonstrukcích bytů či rodinných domů. Poskytujeme kompletní topenářské práce od návrhu systému topení přes projektovou dokumentaci až po finální tlakovou a topnou zkoušku. Zajistíme za Vás i papírování.


Odborná instalace, připojení a výměna plynových spotřebičů a zařízení

Odborná instalace, připojení a výměna plynových spotřebičů a zařízení

Potřebujete připojit nebo vyměnit plynový spotřebič? Hledáte v okolí Třebíče plynaře, kteří Vám nainstalují nové plynové zařízení a postarají se o demontáž a odvoz starého plynového spotřebiče? Firma K-top je tou správnou volnou. Naši zkušení plynaři zajistí připojení a výměnu plynových spotřebičů, jako jsou kotle, sporáky, topidla, ohřívače nebo staré sporáky za nové. Navíc zajistíme dopravu nového spotřebiče a odvoz a likvidaci plynového spotřebiče, který již dosloužil. Dodáme a namontujeme plynové horkovzdušné jednotky, a to do hal, skladů a dílen,