Vavřinec - vodovod a kanalizace s napojením na Uhlířské Janovice

Vavřinec - vodovod a kanalizace s napojením na Uhlířské Janovice

Výstavba tlakové kanalizace v obci Vavřinec. Splaškové vody budou čerpány hlavní tlakovou stokou do stávající tlakové kanalizace v lokalitě Chmeliště (místní část obce Vavřinec), která je připojena do kanalizace a ČOV Uhlířské Janovice. Tlakové stoky průměru 63 - 90 mm v délce 6 687 m s DČS 131 ks.
Výstavba veřejného vodovodu v obci Vavřinec, napojeného přívodním řadem na systém stávajícího vodovodu v lokalitě Chmeliště (SV Kutná Hora - Sázava). Posílení tlakových poměrů ATS Vavřinec, vodovodní řady průměr 90 mm v délce 6 939 m.
Veřejná zakázka vložena:
07.10.2021 07:43

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Vodohospodářská společnost Vrchlice - Maleč, a. s.

Originální záznam:

Okres:
Kutná Hora

Hlavní místo plnění:
Středočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
01.11.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Vodohospodářská společnost Vrchlice - Maleč, a. s.

Zadavatel ulice:
Ku Ptáku 387

Zadavatel PSČ:
284 01

Zadavatel obec:
Kutná Hora

Kontaktní osoba:
Ing. Jiří Štěpán, předseda představenstva

Zadavatel telefon:
+420 327 588 111

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://vhskh.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45232410-9
Stavební práce na výstavbě kanalizačních sítí

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výkopové a zemní práce s minibagrem - rychlé terénní úpravy

Výkopové a zemní práce s minibagrem - rychlé terénní úpravy

Pokud potřebujete na stavebním pozemku či na zahradě vyřešit rychle výkopové a zemní práce, je Vám pro lokalitu Zlínský kraj, Kroměříž k dispozici Pavel Páleníček, který zajistí práce s minibagrem. Výhoda pásového minibagru je nízká hlučnost, minimální zatížení terénu, díky tomu, že není široký, projede i zahradní bránou šířky 90cm. Práce minibagrem: - výkopy pro přípojku vody, kanalizace, jímky, elektřiny - základy na plot - kopání bazénu, jezírka - terénní úpravy zahrady.


Kompletní dodávka tlakové kanalizace pro rodinné domy, firmy, obce a města

Kompletní dodávka tlakové kanalizace pro rodinné domy, firmy, obce a města

Uvažujete o vybudování tlakové kanalizace? Hledáte firmu, která se postará o kompletní dodávku tlakové kanalizace? V tom případě se obraťte na firmu PRESSKAN system z Olomouce. Provádíme kompletní projektování, hydraulické výpočty, montáž i výstavbu inženýrských sítí. Tlaková kanalizace PRESSKAN system: - široké spektrum využití – rodinné domy, firmy, obce a města - systém je založen na odvádění splaškových vod pomocí čerpadla v čerpací šachtě - čerpadlo je řízeno ovládací automatikou THS – postará se o napájení, jištění, řízení chodu kalových čerpadel - nízké investiční náklady


Odborná a profesionální rekonstrukce plynovodů - opravy od špičkové firmy v oboru

Odborná a profesionální rekonstrukce plynovodů - opravy od špičkové firmy v oboru

Snažíte se najít kvalitní firmu, která by se postarala o rekonstrukci plynovodů? Ostravská společnost Glumbík s.r.o. je specialistou na opravy, rekonstrukce, montáž i výstavbu plynovodů. Své zakázky realizuje především v Olomouckém, Zlínském a Moravskoslezském kraji, ale po domluvě jsme Vám k dispozici kdekoli v České republice i na Slovensku. Kvalitní a hlavně rychlé služby: - montáž, rekonstrukce, oprava, dodávka plynovodů i ropovodů - montáž trasových uzávěrů - svařování a izolování potrubí - demontáž potrubí - zemní práce a práce s jeřábem. Máme k dispozici zkušené a vyškolené pracovníky, výborné technické vybavení a bohaté zkušenosti. Tím vším se řadíme mezi špičky v oboru. Dokážeme pružně reagovat na potřeby našich zákazníků, aby byli maximálně spokojeni, proto neváhejte a obraťte se na nás!


Zemní a výkopové práce Semily, přípojky, odvoz přebytečné zeminy a terénní úpravy, bazény

Zemní a výkopové práce Semily, přípojky, odvoz přebytečné zeminy a terénní úpravy, bazény

Představujeme Vám firmu Jaromír Bulušek z okresu Semily, která svoji činnost zaměřila na rozsáhlé zemní a výkopové práce. Působíme hlavně v okrese Semily a Trutnov. Zemní a výkopové práce Semily: - přípojky - inženýrské sítě - terénní úpravy - základy pro rodinné domy - příjezdové cesty, chodníky - výkopy drenáží - hloubení bazénů, jímek, septiků, čističek, zahradních jezírek - podvrty pod komunikacemi - odvoz přebytečné zeminy Pokud Vás naše zemní a výkopové práce zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Studenec 398, Semily.


Výkopové a zemní práce - terénní úpravy s výkonnou technikou

Výkopové a zemní práce - terénní úpravy s výkonnou technikou

Jestliže i vy toužíte po spolehlivém partnerovi na výkopové i zemní práce, který zajistí vše profesionálně a s pomocí vlastní výkonné techniky, obraťte se na stavební společnost Černohorský s.r.o., která působí po celém Moravskoslezském kraji, převážně pak v Opavě. Terénní úpravy, výkopové a zemní práce jsou naší specializací. Zemní práce Černohorský s.r.o. vykonává i díky velké vybavenosti technikou, kterou má ve svém portfoliu, kde se řadí: - podkop, lopata, paletové vidle, zametač - válec - pásové minirypadlo - hydraulické kladivo - smykový nakladač - přídavné zařízení - základní lopata, paletizační vidle, zametač, s podkopem.


Stavební práce a terénní úpravy dle požadavků zadavatele

Stavební práce a terénní úpravy dle požadavků zadavatele

Čeká Vás náročná výstavba domu či jiného objektu? Potřebujete upravit terén? Neváhejte a oslovte ERTRANS, družstvo, které působí v Jihomoravském kraji, Třebíči, Moravských Budějovicích, Ivančicích, Miroslavi a Hrušovanech nad Jevišovkou. Dobře upravený terén je základem pro hladký průběh stavby a výsledný efekt. Klademe důraz na dobře odvedenou práci při maximálním dodržování stanovených postupů a plánů. Upravíme terén do Vámi požadovaného tvaru, či změníme jeho celkovou strukturu. Díky profesionálnímu vybavení a odborně školeným zaměstnancům jsme schopni reagovat na jakékoli Vaše požadavky. Kontaktujte nás pro více informací.