Retrofit Kotle K 12 Teplárna České Budějovice a.s.

Retrofit Kotle K 12 Teplárna České Budějovice a.s.

Předmětem zakázky je provedení díla, které se skládá z retrofitu stávajícího kotle K12 na kotel s menším parním výkonem spalující dřevní štěpku spolu s vybudování skladu pro příjem, skladování a dopravy dřevní štěpky s napojením na stávající dopravní cesty paliva pro kotel K12.
Veřejná zakázka vložena:
07.10.2021 09:29

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Teplárna České Budějovice, a.s.

Originální záznam:

Okres:
České Budějovice

Hlavní místo plnění:
Jihočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
09.11.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
743 397 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Teplárna České Budějovice, a.s.

Zadavatel IČ:
60826835

Zadavatel ulice:
Novohradská 398/32

Zadavatel PSČ:
370 01

Zadavatel obec:
České Budějovice

Kontaktní osoba:
Petr Pelikán

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.teplarna-cb.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42162000-2
Parní kotle

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kanalizační potrubí PVC, kameninové, litinové odpadní - bezpečné, s dlouhou životností

Kanalizační potrubí PVC, kameninové, litinové odpadní - bezpečné, s dlouhou životností

Hledáte firmu, která by se Vám postarala o dodávku kanalizačního potrubí? Můžete se obrátit na ostravskou společnost DILES Company s.r.o. Připraven je pro Vás široký sortiment venkovního kanalizačního potrubí pro gravitační i tlakové vedení odpadních nebo dešťových vod. Lze jej použít uvnitř i vně budov jak ve smíšeném, tak i v odděleném prostředí. Spokojenost zákazníků s kvalitními službami a zbožím - to je cíl firmy DILES Company s.r.o., proto neváhejte a obraťte se na tohoto předního dodavatele materiálů pro výstavby a opravy inženýrských sítí.


Realizace, rekonstrukce kotelen - montáže, servis, revize všech typů kotlů

Realizace, rekonstrukce kotelen - montáže, servis, revize všech typů kotlů

Dlouholeté zkušenosti v oboru vodo topo plyn má společnost PK INSTALACE s.r.o. Zaměřuje se na realizace a rekonstrukce kotelen po celé ČR. Zajistíme vybudování celé kotelny na klíč a rekonstruujeme kotelny v bytových domech i v průmyslových objektech. Poskytneme technické poradenství, dodávku a montáž včech typů kotlů, včetně odkouření. Vše ke spokojenosti zákazníka. Dále poskytujeme servisní služby a pravidelné revize námi dodaných zařízení, včetně potřebné technické dokumentace.


Rozvody průmyslového potrubí – rozvody vody, vzduchu a plynu – montáž a dodávka

Rozvody průmyslového potrubí – rozvody vody, vzduchu a plynu – montáž a dodávka

Hledáte firmu, která se zaměřuje na dodávku rozvodů průmyslového potrubí? Oslovte společnost METALLURGICAL & STEEL SERVICE s.r.o., která Vám zajistí nejen montáž a dodávku průmyslových potrubních rozvodů, ale i jejich údržbu a opravy. Zařídíme montáž a dodávku průmyslových potrubních rozvodů a zařízení pro média: - vodu - vzduch - páru - plyn - kondenzát - technické plyny - oleje Dodávané potrubní rozvody jsou vyrobeny z kvalitní oceli tř. 11, 12 a 15. Obraťte se na nás a my se Vám postaráme i o následnou údržbu, případně o nutné opravy a to jak u nových tak i stávajících technologických zařízeních. Dále Vám zajistíme odborné svařování potrubí provozních souborů, které provádí kvalifikování a vyškolení pracovníci se základním kurzem svařování nebo také svářeči se státními zkouškami dle EN 287-1.


Potrubí pro pitnou a užitkovou vodu - výroba v ČR - trubky jsou nehrdlované a hladké

Potrubí pro pitnou a užitkovou vodu - výroba v ČR - trubky jsou nehrdlované a hladké

Trubky pro pitnou a užitkovou vodu jsou vyrábí z polyetylenu PEMD, PELLD, PEHD. Odpovídají všem platným normám. Jedná se o hladké, nehrdlované trubky, které se dodávají se v návinech po 50m; 100m; 200m - po individuálně je možné dohodnout i jiné délky nebo na tyčích délky 6m nebo 12m. Spojují se svářením na tupo, elektrotvarovkami nebo svěrnými spojkami. Dostupné barvy: černá s modrými pruhy, modrá, vč. přesného označení po běžném metru. Varianty vyráběného plastového potrubí: - dvouvrstvé koextrudované trubky PEMD - dvouvrstvá koextrudované trubky PELLD - vodovodní tlakové trubky - trubky pro pitnou vodu z vysokohustotního polyetylénu PE-HD PE80 (vhodný také pro styk s potravinami) - třívrstvé koextrudované trubky z polyethylenu Životnost vyráběného potrubí je až 100 let, záruka 3 roky. V případě zájmu o bližší informace o vyráběném plastovém potrubí navštivte www stránky nebo přímo kontaktujte společnost LUNA PLAST a.s., se sídlem v Mělníku.


Uzavírací a zkušební balony pro plynovody, vodovody a kanalizace

Uzavírací a zkušební balony pro plynovody, vodovody a kanalizace

Potřebujete-li sehnat kvalitního výrobce uzavíracích a zkušebních balonů pro plynovody, pak se neváhejte obrátit na naši společnost Manibs. Kvalita balonů odpovídá nejvyšším nárokům, stejně jako volba materiálů pro ochranu balonů, která odpovídá běžným pravidlům a předpisům DVGW. V nabídce nabídce naleznete uzavírací balony: - MDA™ 1 bar uzavírací balony,uzavírací balony pro balonové soupravy všech výrobců - balony s delšími přívody, uzavírací balony s kónickými uzávěry - zdvojené balony bez odvětrání meziprostoru - s měřením tlaku v potrubí, - se zesíleným obalem - zasunovací - zdvojené balony pro svařování inertním plynem - pro konce potrubí Více informací naleznete na webových stránkách.


Velkoobchod - průmyslové armatury, tlakem ovládané ventily, šoupátka

Velkoobchod - průmyslové armatury, tlakem ovládané ventily, šoupátka

Potřebujete rychlé dodání armatur? Obraťte se na společnost Roman Juřík, kde spolehlivě dodávají armatury již 11 let. Široký sortiment zboží: - solenoidové a tlakem ovládané ventily - sedlové ventily - pneumatické prvky - tlakové a teplotní spínače - kulové kohouty - nožové šoupátka - pojistné ventily - pneumatické pohony - elektropohony - snímače polohy - pneumatické systémy - oficiální zastoupení ASCO, JOUCOMATIC. Armatury prodáváme, montujeme, provádíme servis. Dle přání zákazníka na požadovaný tlak provádíme seřízení pojistných a redukčních ventilů. Dále také úpravy armatur na jakékoliv médium, seřízení a výměny pohonů, generální opravy armatur, poradenství při návrhu typů a variant nabízeného produktu.