Lanová dráha na Petřín

Lanová dráha na Petřín

Zadavatel jako sektorový zadavatel zadává designérskou soutěž jako soutěž s dialogem.
Předmětem Soutěže je návrh designu dvou obdobných vozů lanové dráhy s kapacitou až 120 cestujících v každém z nich. Konkrétně se jedná o návrh karoserie (skříně) a interiéru vozu za současného umožnění použití typových prvků vně i uvnitř. Zadavatel nepředpokládá další sériovou výrobu, a z tohoto důvodu bude při zpracování návrhu třeba klást důraz na optimální poměr využití existujících prvků, technologií a popřípadě součástek dostupných na trhu.
Výsledkem Soutěže bude dopracování vítězného soutěžního návrhu do podoby designérské studie za konzultací s Dopravním podnikem hl. m. Prahy a renomovanými výrobci.
Následně vyhlásí Zadavatel separátní veřejnou zakázku na výrobce nových vozů lanové dráhy na Petřín, a to dle vítězného soutěžního návrhu, resp. studie zpracované Vybraným dodavatelem. Vybraný dodavatel bude spolupracovat s vysoutěženým výrobcem na zpracování výrobní dokumentace nových vozů.
Veřejná zakázka vložena:
07.10.2021 09:23

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Dopravní podnik hl. m. Praha

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
01.11.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
4 200 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Dopravní podnik hl. m. Praha

Zadavatel IČ:
00005886

Zadavatel ulice:
Sokolovská 42/217

Zadavatel PSČ:
190 00

Zadavatel obec:
Praha 9

Kontaktní osoba:
Anežka Selingerová

Zadavatel telefon:
+420 775 967 674


Zadavatel web:
https://www.dpp.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71320000-7
Technické projektování

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nájezdové rampy pro sklady, logistická a obchodní centra, hydraulické vyrovnávací můstky

Nájezdové rampy pro sklady, logistická a obchodní centra, hydraulické vyrovnávací můstky

Ing. Radmila Hamerníková s.r.o. je firma pohybující se velmi dlouho v oboru ocelových konstrukcí, která se primárně zaměřuje na výrobu hydraulických můstků tzv. nájezdových ramp, a to až do nosnosti 15 tun. Náš výrobní program ocení především majitelé logistických center, obchodů a dalších míst, kde se denně přemisťuje zboží z/do nákladních aut. Součástí našeho doplňkového sortimentu jsou ocelové výrobky, jako vedení kol, bezpečnostní sloupky, nárazníky či nájezdy. Hlavním centrem naší společnosti je výrobní hala v Kopřivnici, kde se na na více jak 2 tisících metrech čtverečních nachází moderní stroje a zařízení určené k výrobě a následné manipulaci. Ing. Radmila Hamerníková s.r.o., ideální řešení pro společnosti zabývající se spedičními službami, expresní přepravou či manipulační technikou.


Vertikální zvedací plošina na vyvýšená podlaží - kompletní dodávka na klíč

Vertikální zvedací plošina na vyvýšená podlaží - kompletní dodávka na klíč

Vertikální zvedací plošina VPM 250 je vhodná pro přepravu osob se sníženou schopností pohybu - kompletní dodávku na klíč, včetně projektové dokumentace, montáže, revize a uvedení do provozu vám zajistí společnost MANUS Prostějov, spol. s r.o. Vertikální zvedací plošina VPM 250 - popis: - nenáročná údržba, snadné ovládání, spolehlivý provoz - možnost instalace do nových i stávajících objektů, ale i vnitřního a venkovního prostředí - vybavena certifikátem typu TÜV CZ s.r.o. a splňuje všechny současně platné normy a předpisy včetně požadavků vyhlášky č. 398/2009 Sb. Dle dohody také provedeme různé úpravy dle potřeb zákazníka: - záložní zdroj pro případ výpadku elektrické energie - různé druhy ovládání plošiny - úpravy rozměrů přepravní desky plošiny - hlasitý telefon. Vertikální zvedací plošiny jsou snadným řešením architektonických bariér schodišť, balkónů, teras nebo svahů pro imobilní osoby. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Skladová dopravní technika, závěsné dopravní systémy, pozemní dopravníky

Skladová dopravní technika, závěsné dopravní systémy, pozemní dopravníky

Chropyňská strojírna je partnerem pro řadu automobilových společností. Dodává závěsné dopravní systémy a pozemní dopravníky, skladová dopravní technika tvoří také velký podíl zakázek. V oboru výroba a instalace dopravní techniky máme dlouholeté zkušenosti. Dodáváme dopravní systémy na klíč, které slouží pro přepravu velkých dílů (např. karoserií, dveří auta apod.) Produkce: - závěsné dopravní systémy - pozemní dopravníky - skladová dopravní technika. Dodáme i jednoúčelové stroje pro různá odvětví i pro oblast automobilového průmyslu. Mezi naše partnery patří Škoda Mladá Boleslav, Renault Maubeuge, VW Bratislava, Chrysler Singelfingen, Volvo Gent, Opel Bachum, KIA Žilina, Saab Trollhätten i další. Sídlo: Komenského 75, Chropyně - Zlínský kraj.


Manipulační linky a technologie - pro potravinářský průmysl

Manipulační linky a technologie - pro potravinářský průmysl

Podnikáte v betonářském nebo potravinářském průmyslu? Potřebujete si pro Váš provoz koupit manipulační linku, techniku? Společnost TERAMEX s.r.o. v Hustopečích je tu právě pro Vás. Jsme dodavatelem manipulační techniky a dodáváme manipulační linky, které jsou složeny z jednotlivých strojů a každý stroj zastává svou funkci. Naše společnost se zaměřuje především na dodávku manipulačních linek do betonářského průmyslu a manipulačních linek do potravinářského průmyslu. Pro více informací navštivte naše webové stránky nebo nás rovnou kontaktujte.


Plošinový vozík - nízká hmotnost, snadná manipulace, doprava zdarma

Plošinový vozík - nízká hmotnost, snadná manipulace, doprava zdarma

Pořiďte si kvalitní plošinové vozíky do skladů a prodejen na plných nebo dušových kolečkách od firmy Kovo Praktik s.r.o., která působí v Ostravě. Při výrobě využíváme jen kvalitní materiály a komponenty, dbáme na ověřené postupy, které zaručují vysokou kvalitu a dlouhou žitnost našich produktů. Jistě u naších plošinových vozíku oceníte jejich lehké ovládání a nízkou hmotnost. Díky své robustní konstrukci jsou plošinové vozíky určeny do všech druhů provozů. Na přání Vám můžeme tyto vozíky lakovat v různých odstínech RAL. Kola vozíku jsou opatřeny jehlovými ložisky, díky kterým je zaručen tichý chod. Kolečka jsou navíc vybavená poklicí, která brání zanášení ložiska nečistotami a prodlužuje tak životnost kola. V sortimentu máme tyto plošinové vozíky: - stavebnicový s nosností 300 kg - standardní či nešpinivá kola - s nosností 300 kg - s dřevotřízkovou ložnou plochou - s nosností 400 kg - s plechovou ložnou plochou, vhodný i do těžkých provozů s vyšší vlhkostí - s velkou ložnou plochou na přepravu těžkých a objemných nákladů - pojízdná zasouvací plošina, která šetří prostor - z vysokopevnostní a voděodolné překližky - se skladacím madlem pro měnší náklady - kombinace rudlu a plošinového vozíku - s nosností 100 g - na dlouhý materiál. U nás si určitě vyberete ten správný vozík, který dokonale pokryje Vaše potřeby. Všechny vozíky expedujeme ihned s dopravou zdarma!!!


Prodej nové i použité manipulační techniky, vysokozdvižné vozíky VZV

Prodej nové i použité manipulační techniky, vysokozdvižné vozíky VZV

Potřebujete do Vaší firmy zakoupit vysokozdvižný vozík? Potom neváhejte a oslovte nás. Naše společnost Moravia Manipul, s.r.o. v Brně působí v oblasti manipulační techniky, vysokozdvižných a nízkozdvižných vozíků a další skladové techniky. Dodáváme nové i použité vysokozdvižné vozíky VZV a další skladové techniky. Na výběr máte manipulační techniku renomovaných značek. Poskytujeme tyto služby: - prodáváme, servisujeme a provádíme opravy manipulační techniky a vysokozdvižných a nízkozdvižných vozíků, skladové techniky - dodáváme nové i použité VZV, nové VZV renomovaných značek - poskytujeme krátkodobý a dlouhodobý pronájem VZV, přídavných zařízení k vozíkům - bazar a odkup manipulační techniky a další. Více informací najdete na webových stránkách.