Stavební úpravy jídelny a kuchyně budovy školní jídelny v ulici Obránců míru č.p. 1714, Přelouč

Stavební úpravy jídelny a kuchyně budovy školní jídelny v ulici Obránců míru č.p. 1714, Přelouč

Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka, montáž a zprovoznění gastrotechnologie do rekonstruované školní jídelny včetně zaškolení obsluhy, a to v rozsahu dle projektové dokumentace, část: SO 02 Stavební úpravy 2. NP - Varna se zázemím - D.1.4.7 Vybavení kuchyně.
Veřejná zakázka vložena:
07.10.2021 09:28

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Město Přelouč

Originální záznam:

Okres:
Pardubice

Hlavní místo plnění:
Pardubický kraj

Platnost veřejné zakázky:
09.11.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
10 500 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Přelouč

Zadavatel IČ:
00274101

Zadavatel ulice:
Československé armády 1665

Zadavatel PSČ:
535 33

Zadavatel obec:
Přelouč

Kontaktní osoba:
Bc. Pavel Caha

Zadavatel telefon:
+420 466 094 182

Fax:
+420 466 094 104


Zadavatel web:
http://www.mestoprelouc.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Profesionální návrhy a vybavení gastronomických provozů

Profesionální návrhy a vybavení gastronomických provozů

Firma Gavona se sídlem v Šumperku se zaměřuje nejen na prodej gastrozařízení, ale také provede kompletní návrhy gastronomických provozů - své služby zajistí v Šumperku, Zábřehu, Olomouci i Jeseníku. Díky dlouholeté zkušenosti v gastronomii jsme schopni vám plně vybavit jakoukoliv kuchyni. Vybrat si můžete jak z nového gastronomické vybavení, tak i z vybavení z našeho gastrobazaru, které prošlo důkladnou kontrolou a je plně funkční. Vyberete si u nás z těchto zařízení: - varná technika (konvektomaty Winterhalter a Retigo, sporáky, grily, pece) - mycí technika (myčky a jejich příslušenství) - chladící a mrazící technika (chladící skříně, stoly a vitríny, šokery, mrazící skříně) - barová technika (kávovary, mixéry, výrobníky ledu, barmanské potřeby) - nerezový nábytek (pracovní stoly, regály a skříňky) - nádobí a náčiní (hrnce, pánve, pekáče). Samozřejmostí je pro nás zaškolení obsluhy a také poskytnutí záručního i pozáručního servisu na veškeré zařízení.


Výroba gastro zařízení – nerezové stoly, digestoře, vozíky, regály a další

Výroba gastro zařízení – nerezové stoly, digestoře, vozíky, regály a další

Potřebujete do kuchyně své restaurace či jídelny kvalitní gastro zařízení z nerezu? Oslovte společnost Nerez Výroba Jež s.r.o. se sídlem v Petřvaldu u Karviné, která se zabývá výrobou a broušením nerez materiálů. Výroba gastro zařízení: - nerez pracovní stoly a desky - digestoře - vozíky - police - regály - umyvadla a dřezy - a další výrobky Vše je vyráběno a svařováno s certifikací z kvalitních atestovaných nerez materiálů. Pro více informací o výrobě nás neváhejte kontaktovat telefonicky, emailem nebo osobně. Využijte naších dlouholetých zkušeností s výrobou z nerez materiálů a nechte si u nás vyrobit gastro zařízení dle vašich požadavků.


Prodej i pronájem strojů na lahodnou a osvěžující ledovou tříšť

Prodej i pronájem strojů na lahodnou a osvěžující ledovou tříšť

Hledáte spolehlivé stroje na výrobu ledové tříště a chcete jen kvalitní suroviny? U společnosti Cornico Popcorn Company s.r.o. je najdete. Zajistí vám nejen prodej, ale také pronájem strojů na ledovou tříšť. Výrobníky ledové tříště: - pronájem s odběrem surovin - pronájem s odkupem stroje - suroviny k pronájmu (sirupy - malina, jablko, jahoda, lesní směs, mango, kiwi, meloun, broskev, hruška a další) - prodej strojů, pohárků, brček, štítků a jiných doplňků. Osvěžující a lahodná ledová tříšť potěší každého obzvláště v horkých letních dnech. Pronajměte si výrobník ledové tříště a začněte vydělávat i vy!


Pronájem automatického kávovaru SAECO AULIKA FOCUS s funkcí One Touch

Pronájem automatického kávovaru SAECO AULIKA FOCUS s funkcí One Touch

Začínáte pracovní den v kanceláři vždy kávou? Chcete si k práci dopřát kávu jako z kavárny a přitom nikam nemuset chodit? Podáváte na schůzích kávu? Vychutnejte si lahodnou kávu připravenou profesionálním automatickým kávovarem SAECO AULIKA FOCUS s dotykovým displejem přímo u Vás v kanceláři. Pronájem Vám zajistí společnost Automaty Kavamat Vending s.r.o. nejen v Ostravě. Díky velkokapacitní nádržce na vodu zvládne kávovar celý den i v rušné kanceláře či v menším provozu aniž by se voda musela často doplňovat. Navíc jistě oceníte snadnou údržbu kávovaru, zvláště automatické čištění, program na odvápnění, boiler z nerezové oceli a dotykový displej. Hrubost kávy si můžete sami nastavit a o mletí se postarají ocelové mlecí kameny. Kávovar se při nepoužívání i sám vypne, nemusíte se tedy bát velké spotřeby. Další předností kávovaru je i funkce One Touch, díky které si můžete připravit i mléčné kávové speciality, jako je cappuccino i lahodné latté. Potěšte sebe i své zaměstnance a zavolejte nám.


Kvalitní vozíky a tablety s aktivním ohřevem Thermoline

Kvalitní vozíky a tablety s aktivním ohřevem Thermoline

ABNER, a.s. Praha Nabízíme tabletový systém Thermoline pro nemocnice s aktivním ohřevem. U systému Thermoline je kontaktní ohřev a teplotní senzorika integrována do tabletu. Teplo proudí přes tepelné zóny a přes porcelánové nádobí přímo do jídel. Šetrná technologie ohřevu zaručuje nejen optimální teplotu ke konzumaci, ale zajišťuje rovněž, aby jídlo nebylo připáleno či vysušeno. K uvedenému systému dodáváme i nerezové transportní vozíky pro 16, 20, 24 nebo 30 tabletů.


Gastrozařízení, varná technika, konvektomaty - prodej

Gastrozařízení, varná technika, konvektomaty - prodej

Díky dlouholetým zkušenostem v gastronomii se firma GAVONA Šumperk zaměřujeme na prodej a také servis gastrozařízení v okolí Šumperka, Jeseníku a Olomouce. Pořídíte u nás tato gastrozařízení: - varná technika (konvektomaty, sporáky, fritézy,..) - stolní varná technika (vodní lázně, indukční vařidla,..) - krouhače na zeleninu, mlýnky na maso, škrabky - gastronádoby, zmrzlinové stroje, chladící skříně - nerezový nábytek - čistící prostředky a další. Provádíme návrhy gastronomických provozů včetně instalace a zaškolení vámi vybraných zařízení. Soustředíme se na známe značky jako jsou například Winterhalter a Retigo.